Космонаут Сергій Крикалєв назвав «Останній громадянин СРСР», він дивився з космосу, як колишня життя згорнула.

Багато людей не знають, хто Сергій Крикалєв. Хоча ця людина була присуджена титулу Героя СРСР, і звання Героя Росії (відсутні лише чотири такі люди). Точно. космонавтика Сергій Крикалов Протягом багатьох років проходив рекорд на загальний час, проведений в просторі (803 днів). Він також вийшов в історію як «Останній громадянин СРСР». Як це сталося? Чи дійсно це “забутий” в космосі?

р.

ГістьІмаги Космонаут Сергій Крикалов 27 серпня 1958 р. в Ленінграді, у військовій родині. Він виріс міцний і небезпечний хлопець, починаючи з раннього віку він любив плавання, хоча він постарався в інших спорті. У 1981 році закінчив легендарний Венмег, отримав кваліфікацію інженера-механіка.

Згодом Крикалєв визнав, що у своїх учнів роки він мріяв про простір, хоча зрозумів, що шанси на це мінімальні. У 1983-1984 рр. пройшов іспити в космосі. І в 1985 році почав підготуватися до рейсів. У 1986 році отримав спеціальність «тест Космонавт», а потім 2 роки працював над проектом «Бурань».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від фаната Сергія Крикалаєва! (@sergei.krikalev)



Перший політ Сергія Крикалаєва на орбіту відбувався восени 1988 року. Його обов'язки включили експерименти і усунення неполадок на борту. У газетах з'явився рейс 151 днів, а фото молодого астроната. За його повернення він отримав звання Героя СРСР. Але з другим рейсом були труднощі.

У грудні 1990 року розпочалася підготовка до відправлення до станції Мір. 18 травня 1991 р. на площі Ринок. Очікується, що повернення Крікалєва буде відбуватися протягом 5 місяців, але насправді це сталося по-різному.

У цей час згортання СРСР відбувалися труднощі, пов’язані з фінансовою підтримкою та екіпажами. Таким чином, астронаут запросив довше залишитися, повернення було перенесено. Це була пропозиція на проживання, запит, не замовлення. У разі відмови керівництво пообіцяло шукати інші способи.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від фаната Сергія Крикалаєва! (@sergei.krikalev)



Забутий простір? «Я знав, що найкращий варіант для програми була згодою. Звичайно, я сумнівався. Так ви отримуєте близько до лінії обробки, і ви сказали, щоб запустити ще 10 кілометрів. Але я нарешті погодився. Я не консультую з сім'єю, я не хочу, щоб змінити відповідальність, Крикалєв прийняв роки пізніше в інтерв'ю.

Радянська станція Мир продовжив перехопити по планеті Земля, навіть незважаючи на те, що сам СРСР вже згорнув. А країна, яка відправила Сергія в космос не існувала. Здавалося б, останню частину Радянського Союзу, а Крікалєв залишився останнього громадянина СРСР.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Incredible Stories (@zagado4nii_mir)



Звичайно, таке тривале перебування на орбіті загрожує серйозні проблеми здоров'я. Відбувається ослаблення імунітету, і випромінювання, і ризик раку. Тим не менш, Сергій мав можливість в будь-який час використовувати рятувальну капсулу і повернути додому. У цьому випадку сама станція буде знищена. Крикалєв не залишав свого робочого місця. Хоча він був вимушений залишатися в космосі двічі до запланованого - 311 днів.

Гіперінфляція в Росії змусило керівництво країни продати місця на орбітальну станцію. Завдяки тому, що Німеччина купила місце Krikalev для власних авіатехніків (ціна питання склала $ 24 млн), астронаут вдалося повернути додому.

Тільки 25 березня 1992 р. цей самодостатній чоловік в костюмі з великими літерами "USSR" і прапором Радянського Союзу прийшов на поверхню землі. Його шкіра була блідим кольором борошна, він ледь стояв на ноги, він був підтриманий кількома людьми.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Leaky 90s (@top90e)



За цей час рідний Ленінград став Санкт-Петербургом. Земельні землі, де він не був радянським, як тепер належить до Казахстану. До недавнього часу величезна заробітна плата астроната в 600 рублів тепер допускається купити тільки кілька паличок ковбаси.

Звісно, за подвиг Сергія Крікалаєва присуджено звання Герой Росії, отримав подарунок «Волга». У 1994 році він став першим російський космонавтом, щоб літати на американський космічний трансфер. Після цього він зробив ще три рейси на орбіту, встановивши світовий рекорд на загальну тривалість перебування в космосі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Ретро ФМ Липецька (@retrofm_lipetsk)



В останні роки працював в Роскосмосму, як керівник програм маніпуляції. На відміну від рішення управління державною корпорацією з фінансування зйомки фільму «Кале». Через цей конфлікт він практично втратив свою роботу. Про зйомку фільму з Юлії Пересилдом ми вже сказали трохи раніше.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное