Відображення в дзеркалі розповіли про таємницю майбутнього, яку долю доглянуто

Чи варто звернути увагу на те, що при прийнятті важливих рішень в житті? Давайте подивимося на те, що історія Марія Іванова, яка нещодавно відповіла це питання, навчає нас.

Я з невеликого села. На мою молодь, крім читання книг, у нас було одне задоволення - піти з дівчатами до старого будинку озером і влаштувати їх знаряддя.

1990-1873 рр.

Будинок, який колись належав місцевим відьом - Баба Глаше. Як це сталося, ніхто не чув, щоб залишитися на цьому сайті. Навіть онуки відмовилися в спадку, бо вони думали, що була влада поза.

По суті, ніхто не був, крім нас. Цей будинок став для мене і моїх друзів секретним притулком дівчини, де ви можете мріяти про б'є і про реальну розмову.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але одного разу я вирішив прогулятися до садиби Баба Глаза.

Я був 17 років, і дитина поруч дверцята захотіла мене. Я думав, що я був приступним. Тексти пісень, а це означає: Тоді вона почала сумніватися, що вона зробила право. Хлопець добре виглядає, а батьки затвердили, але все ж серце не було. Так я вирішив поглянути в майбутнє і попросити себе за порадами.



Після того, як друзі поспілкувалися про обряд з дзеркалом, з яким можна зв'язатися з собою з майбутнього. Але ми не робили це, бо ми боїмося це зробити. На той же долі, я вирішив спробувати його.

Я зробив все правильно. Вона прийшла на захід сонця, налаштовує свічки, сказали правильні слова і чекали, амбулаторно торкаючись її дзеркальним зображенням. Сонце здавна зникла за горизонтом і свічки дуже швидко спалюється. На деякий момент я був дуже страшним з того, що сталося. Але я не збираюся залишити без відповіді...



Я не знаю, як довго я сидів, що дзеркала, але в кінці свічки спали і ніхто не дав мені знак. Не було полювання на повернення додому вночі через ліс. Так я проживаю в будиночку Баба Глазі. І як вона прогулялася до ліжка, вона неперевершено гаче дзеркало і зламала її. Я вирішив зняти фрагменти вранці.

Я мав дивний сон минулої ночі. Як я прийшов, щоб видалити фрагменти і подивитися в них моє весілля з хлопчиком наступні двері. У мене була щаслива посмішка на обличчі, але всередині все оновлюється на очах цього малюнка.



Коли я прокинувся, я вирішив, що мрія була впевненою ознакою одружнього. Я просто забув про внутрішній почуття протесту.

Я згоден з маррі, що молодий чоловік, і ми був одружений протягом багатьох років, але це був нещасливим життям. Ми проживали як нормальні сусіди. Займаючи дітей, оплативши комунальне проживання, побажаючи один одному гарну ніч. Але не було любові в ній, ні душі. Вони просто жили, як всі інші...



Що ви думаєте, що життя героїні було б так, якщо вона слухала внутрішній голос протестуючи заплановане весілля? Як часто ви слухайте причину замість того, як ваше серце?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное