Листи з китайської жінки з Санкт-Петербурга, дотик описують наше життя родичам

Не так давно ми писали про те, як японська сприймати росіяни. Не без гумору! Сьогодні ми розповімо вам, як вони будуть жити. КитайськийКоли вони вперше прибувають. Ви побачите все на прикладі китайської Софії (так, це цікаве ім'я для неї), які прийшли до Росії на запрошення її друга. Вона поділила свої враження на своєму блозі, а також листи її сім'ї.

Зійшовши зі своїм другом на поїздці до Москви і Санкт-Петербурга, дівчина була вражена більш ніж раз. Давайте подивимося, як молода китайська Софія сприймає російську реальність.



浜у 涓 蹇 Цікаво читати його НовиниУ якому вона ділиться враженнями від поїздки з її китайських послідовників. Якщо ви подивитеся на все очима, ви можете побачити свою країну зовсім іншим способом. Або, навпаки, дивиться цим сприйняттям.

Отже, літо 2019 року.

Російський друг зустрів Софія в аеропорту Шереметєєво сьогодні. Єдине транспортне сполучення з таксі.



Коли хлопець і дівчина потрапила в машину, виявилося, що водій навряд чи говорить російську. Англійська не розуміється. Він подорожував на швидкості 130 км / год на шосе, а на прохання сповільнити просто відступивши голову і пояснив, що він не розумів їх на всіх.

Ось як Софія описала історію в своєму блозі:

«Макс зустрів мене в аеропорту, а потім ми назвали таксі. Я не схожий на водія, він дивився сердитися і небезпечний. Наскільки я розумію, він теж був іноземцем і не говорю російською мовою. Чи можуть іноземці працювати в Росії без візи? Ми були так швидко, що я був дуже страшним, запитав його уповільнення англійською мовою, але він просто ігнорував мене. Небезпечне таксі в Росії.

Знаходила, що її перше враження від Росії був таким же водієм. Але він визнав, що вона була хорошою, бо вона не дозволяла цій ситуації зіпсувати загальне враження країни.



Подруга не може витрачати з китайською жінкою протягом 24 годин на добу і іноді залишається на власний бізнес. У цей час Софія прогулялася по місту і самостійно навчалася все, в тому числі місцевих визначних пам'яток.

Вона часто називається перевести фрази російською мовою до людей, які вона намагалася говорити. На жаль, виявилося, що люди в Росії часто не розуміють англійської мови.

Якщо ви, друзі, плануєте піти в Росію, обов'язково завантажте перекладач або дізнайтесь кілька фраз російською мовою. Не розуміти англійську мову! Я спробував купити морозиво, і продавець не розумів мене. Я вирішив запитати про допомогу від пасторів, але вони просто ігнорують мене. В результаті мені довелося зателефонувати мій російський друг, щоб пояснити продавцю те, що я хочу, Софія написав у блозі повідомлення.



Смачна їжа в кафе і ресторанах Софія любила всі види швидкого харчування, кафе і ресторанів. Більшість часу я замовив каву. Вона любила цей напій, тому вона і друг пішли в заклади майже щодня.

Ось що вона розповідає про китайці:

«Недорогі кав’ярні в Росії!» Я пишу каву щодня в різних місцях, де мій російський друг Макс приносить мені. Є багато дешевої випічки в Росії. Торти тут просто неймовірні і продають тільки 5-6 юань. Я люблю те, що кавові будинки стильно прикрашаються, ціную якісний дизайн в закладах і вірю, що в Росії вони виготовляються зі смаком!

Китайська в Росії, або росіяни є найбільш щирими людьми для них Цей момент викликає найбільш вплив. Прочитати посмішку!



© Freepik Maxim, звичайно, введений Софія до своїх близьких друзів в Санкт-Петербурзі. Прогулянка по місту, розслаблена і приємна погода.

Софія була дуже вражена Петром. Вона дала йому спеціальне місце на своєму блозі:

Хлопці, рекомендую всім китайцям відвідати Санкт-Петербург! Тут живуть такі душі! Я був втілений спочатку. Максим запровадив мене своїм друзям, вони дуже подобаються і посміхаються. Ми прогулялися дуже красивими історичними місцями, хлопці приїхали до храмів, дивилися містки по річках, які пливуть прямо в середині міста!

А в середині вулиці ми половили пастором-за кордону і запропонували безкоштовну екскурсію англійською мовою, він розповів про архітектуру міста і продемонстрував кілька затишних ноків у місті. У обміні на двогодинну історію, він запитав лише одну китайською монетою, щоб дати своєму нефритю, що здивував мене так багато!



Тепер ви можете зрозуміти, як китайці відчувають себе в Росії. Як бачите, Росія вразила гостя. І я радий, що інцидент з водієм таксі не зіпсував думку країни. І так, вона любила Петро набагато більше, ніж Москва. Дівчина помітила, що є більш цікавими і красивими пам'ятками. І найголовніше, люди набагато добро!

Якщо ви йдете до Св. Петербург, не ви? Пишіть коментарі, які ви думаєте про китайське сприйняття Росії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное