А сусід назвав і сказав мені, що дочка в квартирі опинилася деяка дивна людина, я відразу зрозумів, що це може бути.

За роки, ми не отримуємо молодшого, тому здоров'я може часто відчувати себе. Це стосується всіх, незалежно від статі. Вік старшого віку для чоловіків Вона може почати близько 60 років, хоча це індивідуально і може відрізнятися. Тим не менш, передові літа, якось роблять себе відчуттів в одному шляху або іншому.



Хтось починає скаржитися на здоров'я, вимагає особливої уваги і ставлення. Деякі люди змінюють свій характер або інший. Люди починають бути більш дратівливими, нервовими або, навпаки, бути в постійно підвищеному настрою. Крім того, деякі лікарі помітили, що старий вік для чоловіків може стати періодом, коли вони починають замислюватися про свою спадщину і залишають знак на світ для майбутніх поколінь.

Після того, як мій чоловік залишив мене з дочкою, я вв'язував себе жити заради дитини. Я працюю на роботі, як окис. Я спробував зберегти кожну копійку для майбутнього, щоб дитина нічого не мала. Виявилося, звичайно, так: намагатися жити в оренду квартири, без вищої освіти, з роботою, яка не має перспектив.

Тим не менш, мій екс-люда продав свою квартиру і переїхав до іншого міста. Він мав молоду матір, з якою він вирішив побудувати відносини. Як дитина підтримує, він відправив мене тільки тілесні пенні. Можливо, просто зробити вас сердитися. По-перше, навіть на день народження, не кажучи вже про інші свята, він ніколи не турбуватиме дочку. Не відправляти будь-який подарунок.

р.

Зайшов час, дочка виросла і закінчила школу. Дякую Я зумів підняти її як нормальна людина, тому вона захопила голову і зуміла потрапити в коледж. Коли я вирішив, що в той час як Zoe був жити в гуртожитку, я можу піти за кордоном, щоб працювати. Я не даю мені. Ми працюємо для майбутнього.

Перший рік важко адаптувати. Я був відлякуваний людьми, які говорили іншу мову з власними правилами та звичаями. Я не можу звикнути до незнайомих звуків, клімату та звичаїв місцевих жителів. Але через деякий час я знайшов групу співвітчизників в Інтернеті і почав слухати свої поради. Я навіть зустрівся з людьми.

Це було простіше. Я навчився економити час для відпочинку. Я розумію всю мудрість моєї роботи, виявилося, нічого складного. Я помітив дні, коли магазин поруч двері мав найвищі знижки. І тоді я зумів знайти невелику роботу. Я не буду сказати, що це було легко для мене, але протягом 5 років я зумів зібрати гроші на хорошу однокімнатну квартиру для мене і Зої.



Моя школа приїжджає до кінця і я вирішив піти додому. Не хочу, щоб дати мені йти, вони сказали, що я буду повернутися. Але тоді я не розумію їх. Чому я можу це зробити? Робота для інших, для чого? Чому так багато наших людей вибирають для перебування за кордоном, як якщо забути причину їх прибуття?

У нашому домітані, дочка і я розмовляв довго про життя, роботу і час, коли ми не разом. Я був відпочинком, моя дочка була настоянка навколо будинку, все було дрібно.

Після короткого пошуку було придбано квартиру. Для 2-х кімнат, проте ремонт був таким поганим. Але не звертаю увагу на це, головне - було придбано квартиру. Наші Без додаткових власників, оренда, контракти. Власна приватна гнізда. Місце для життя без перешкод.



Але через шість місяців я раптом почав усвідомити, що для комфортного життя для нас, мати і дорослої дочки, одна квартира не буде достатньо. За стіною я занурився на ніч. Я побачила свого хлопця кілька разів через вікно кухні. Це було зрозуміло, що це не може йти на так довго. Повернувшись назад. Ведуться роботи трохи більше і купуйте ще одну квартиру.

Моя дочка проживала там. З комфортом і без моєї моральності. І якщо мова йде про нормальний хлопець, який може прийняти його до нього, то я, безумовно, не дасть пасивний дохід. З моїм досвідом і з'єднаннями я все одно маю, я буду взяти пару років, щоб заробити потрібну суму.

Моя дочка підтримала мене, так не затримуючи ідею, я повернулася до того, де я залишилася тільки з такою насолодою. Перший місяць був найпростішим для мене. Я знову зустрівся з дівчатами, які залишилися останнім часом, вони все ще жартували про мене, сказав, що вони знали, що я хотів би повернутися. Я навіть не думав.



Але робота працює і вірити мене, це не курорт. Вам необхідно працювати важко, намагаючись не бути особливо відволіканими від втоми, свербіжним тілом і відсутністю сну. Але все це можна перенести, якщо ви перебуваєте в нормальному настрої. Я маю менше і менше часу.

Але не вийшло. Зателефонуйте нам з нашого сусіда. Велика жінка, 10 років старше мене. Вона навіть ran її власний домашня сторінка. Не дуже задоволена, вона сказала мені, що чоловік переніс в нашу квартиру. Він живе з дочкою, але він виглядає погано, і навіть старше 30 років. Це дуже дивний характер, тому мені потрібно знати.

Ви знаєте, що я навіть не сумнівався на другий, хто це був. Моя дочка не знайшла себе в зраді, щоб почати відносини з чоловіком набагато старше, ніж сама. Немає іншого вибору. Це право, мій ex-husband знайшов нашу нову квартиру. Я зняв день і, розрахувавши час, щоб він був ранок, назвав її через відеопосилання.



Вік старого віку для чоловіків це просто. На мене з босоніж і був безглуздим. Зоя спробувала тримати ситуацію під контролем, посміхатися і попросити мене залишитися спокійною, не розбити «для дрібниць». Але я був встановлений на скандалі. За годину і половину ми відсортували відносини до тих пір, поки мій планшет був занурений для занурення у вигляді перезарядки. На наступний раз мій дочка не відповів.

Я знаю дочку. Хоча ми не бачили один одного під час її вивчення, її характер дуже чіткий для мене. Я маю той же. Тепер вона намагалася отримати її тато працювати, бо він власний батько. Він покинути її. Але як я поясню це Зое? Її юначка не в змозі визнати її помилки тільки якщо вони боляче її. Я не хочу, щоб.

Що робити квитки і літати додому? Тоді я збираюся мати боротьбу з моїми роботодавцями, втратити гроші, і я не збираюся повернутися сюди, починаючи. Або просто запис, залиште його, як це, а потім прийти і вирізати її ex-husband, незважаючи на протести Zoe?

Пілінги Він, ви бачите, витриманий і дуже підігрітий. Він потребує догляду, ви знаєте? І я, її мати, не потребує догляду? Я чую, що це все, тому ми маємо нормальну перспективу. Де батько отримував себе заспокійливим, я не подбаю всіх. Що потрібно повернути? Моя буде лікувати його як хворий собака: Я взяв його до лісу, і там, що буде. Тепер ви будете безкоштовно і зробити те, що ви хочете, darling.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное