На допомогу Україні, Джамала sang Польська народна пісня

У 2016 році Премія Джамала на конкурсі «Євробачення» привернула увагу світу до трагедії кримськотатарського народу. І з початком російської навали співак став активним бійцем інформаційного фронту. Завдяки своєму інтерв’ю з провідними медіа, світ навчає правду про війну в Україні. Крім того, благодійний тур знаменитості вже виріс понад $ 80 мільйонів, щоб допомогти українцям.



За словами співачки, вона завжди намагається наблизитися до народної творчості країн. Виняток на екскурсію по Польщі.



На шляху до давнього Torun Jamala зустрілися досить рідкісні Польські пісні Ой ty rzeko. Вона поділила свою виставу цієї пісні в Instagram.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Джамала (@jamalajaaa)



Співачка відзначила, що вона високо цінує підтримку братських польського народу. Хочу подякувати всім полякам за свою дивовижну гостинність.



У пісні, річка - це сила життя. Знімає спрагу і виділяє вогонь. Асоціацію з Польщею, яка допомагає нам вислуховувати полум’я війни. Я вірю, що тільки разом ми побачимо цей вогонь, в якому мій будинок опікує щодня, вона додала.

р.

В Instagram Джамала записав відео сидячи на березі річки в футболці кольорів українського прапора. Примітно, що польські музичні любителі користуються цією інтерпретацією народних шедеврів. Абоненти зірки, в тому числі багато поляків, подякували їй за пісню. Ось тільки деякі коментарі: «Слава Україні та Польщі!»

про:blank

Пізніше переможець Євробачення 2016 sang пісні Oj ty rzeko на сцені міста Торунь. Це справжній музичний скарб, який вона знайшла через свій візит до Польщі.



На музично-інформаційному фронті також беруть участь інші зірки українського шоу-бізнесу. За кордоном регулярно виконує Юлія Саніна, Надія Дорофеєва, Катерина Павленко, Руслана, Сергій Бабкін. І Монатік, Харчіс і Настя Каменського написав нові патріотичні пісні під час війни.



Як сказав Джамала, тепер кожен використовує свій ресурс, щоб допомогти. Таким чином, пісня може бути безпечно рівною з байонетом. На інших словах музиканти також сприяють перемогі України. І ми сподіваємося, що це буде якомога швидше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное