Я думав, просто слухаю доріжку «Ніг Свело!» «Україна», але сльози заливають річку

Соліст групи «Нуг Свело!» Російський співак і композитор Максим Покровський опублікував 12 червня пісню «Україна». У цей день росіяни відзначають День Росії, після виходу відео за два дні відео забили 2 млн переглядів. Покровського глядачі плутали: деякі вірять, що група «Ніг Свело!» вирішила заробити гроші на війну, а інші написати вдячні коментарі Максиму Покровському.



Інстаграм.com Група Nogu Svelo! У піснях Максима Покровського не просто дивиться на підтекст, адже Максим Покровський вміло використовує сатир, щоб згасити думки шанувальників. До виходу пісні «Україна», гурт «Нуг Свело!» випустили кілька пісень, які засуджують війну в Україні: «Я написав цю пісню для України в першу чергу». Пісні «Генерація З», «Ми не потребуємо війни», «Бак, Росія!» були для Росії. Перший день пісні продемонстрував багато.



Пісня «Україна» починається з слів: «Україна моя друга половина» - ці лінії викликали бурю емоцій серед слухачів, переважно українців. Український виробник Михайло Ясінський вважає, що українці повинні забути про виконавців, як Максим Покровський: «друга половина?» Я не хочу знати. В цілому це досить російська пісня і кліп на День Росії і для росіян, пише Михайло Ясінський.



У коментарях під кліпом групи можна побачити коментарі українців: «Ми не другу половину!» – це буде символічно презентувати схожу пісню на День Росії, якщо це не Максим Покровський. Чоловік, який виразно засуджує агресора в своїх піснях. Український блогер і журналіст Віктор Негунов взяв свою сторону: Якщо ви вважаєте, що він не пішов в Україну, не намагатися отримати громадянство тут і не намагатися давати поради українцям як жити, я не бачу, які скарги можна зробити проти нього. й



Фактично фраза «ми других половин» є частиною біографія Максима Покровського. Мати виконавця – українська. «Я маю свою історію». Що означає падіння за межі України? Чи потрібно мені видалити 50% крові? Не шкода, ви не маєте права це зробити. Я маю на увазі, щоб ви були здоровими, щасливими, миротворчими та чистим небом.



Веб-камера На тему війни в Україні багато хто вважає, що Максим Покровський «катече гіп» на тему війни в Україні. На даний момент група «Nogu Svelo!» має нову частоту популярності. Максим Покровський – це думка: «Прийміть спробу заробити гроші». Як ми говоримо про це, якщо наша команда втратила все, що я створив протягом 34 років життя. Що таке гіп? ?

р.

У 2019 році Максим Покровський перейшов на життя в Америці і не планує повернутися до Росії: Я більше не хочу, але є дуже велика «але» – це наша російська аудиторія, яка підтримує нас і турботу про нас. Це дуже хороша причина для мене, щоб повернутися назад. На жаль, я, як група, і як аудиторія, доведеться чекати. Щоб покласти його злегка.



Коли запитав, чому він випустили пісню «Україна» на День Росії, музикант відповів, що він любить Росію дуже багато. Співак хоче добре робити. Але щоб зробити це, улюблена країна повинна зрозуміти, які проблеми вона має. Вона в багато проблем. Росія повинна розуміти, що це було, щоб покласти його м'яко, неправильно про сусіда.

про:blank

Соліст гурту Nogu Svelo! Максим Покровський не намагається евакуювати відповідь і не хоче здатися до всіх. На теоретичних концертах Росії я підкреслю слово «теоретична». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми не вітаємо представників всіх точок зору. Ми вітаємо всіх, хто засудить агресію в Україні. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное