Особливий рецепт консервованих бобів я заварюв борщ з ним взимку, родина любить

Боби з овочами збираються влітку заздалегідь, потім, взимку, щоб приготувати з цією чудовою заправкою заготовки жилетки. Це сімейний рецепт, я блюз для нього!

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як Заповнити До берегів зробити щедрий борщ взимку. Золотий час збереження!



Боби з овочами Склад
  • 2кг помідори
  • 3 ст. кв.м.
  • 1кг морква
  • 300г цукру
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 1кг червоний перець
  • 2.5 ст. солі
  • 70 мл оцту 9%


Підготовка
  1. Вимити квасолю і потім відварити в солоній воді практично до готовності.



  2. Вимити овочі. П'яти перців з насіння і педюкле, а потім порізати соломкою. Краще взяти червоний перець - він більш м'яко і солодкий. Очистити моркву і натерти їх на середній тертці.



  3. Промийте томати і пропустіть їх через болгарку.



  4. Поставте всі овочі в велику каструлю і кладемо на вогонь. Додайте сіль, цукор, рослинне масло. Після кипіння вогонь знизився і кип'ятять близько півгодини.



  5. 10 хвилин до готовності оцту.



  6. Готовий. рослинно-мікс Ви можете використовувати попередньо стерилізовані банки. Не забудьте залишити на ніч під ковдрою, а потім зберігати його в темному, прохолодному місці. Бон придаток!





Також я пропоную ознайомитися з відмінним графіком збереження за місяцями на фондову господиню. Влітку дуже важливо підготувати до холоду не тільки психічно, але і фізично!



На зиму, джакузі з овочами можна приготувати борщ, і салат, і суп, і спекотний. Отже, приготуйте це якомога простіше.

Спробуйте зробити таку станцію на зиму, ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное