Які думки Сергій Довлатов став некомфортним у своїй країні і чому він залишив його

Еміграція російських письменників Починався в 1918 році і тривав до 90-х років. Народи мали чимало причин залишити радянську Росію, а деякі були Розгортання держави, інтелігенція продовжує створювати в Європі, Канаді, Китаї та США. Один з його представників був відомий письменник Сергій Довлатов.



Веб-сайт: www.sergej.dovlatov Редакція "Сайт" Він підкаже вам, чому громадськість вирішили залишити СРСР і чому ця тема актуальна зараз. Ми також поділимося обструктивною історією Тараса Шевченка, яка одночасно значно вплинула на світовий погляд Довлатова.

Важко сказати, в якій точці Довлатов вирішив підключити своє життя креативністю. Проте, у колі поетів і письменників, він почав бути у студентських роках. Перший Сергій навчався 2 роки на філологічному факультеті Ленінградського державного університету. Проте дослідження спеціалізованої фінської мови не захопило майбутній творець. У зв’язку з відмовою студента було видано з університету.



Українська _ Русский _ English Після цього Довлатов провів 3 роки в обслуговуванні в внутрішніх військах у захисті ручних колоній Республіки Комі. Коли він повернувся, він був абсолютно різною особою. Тоді Сергій вступив до факультету журналістики СПБУ. Як студент, працював на місцевій газеті і написав оповідання.

Після закінчення навчання з університету, Довлатов був прийнятий до роботи в газеті «Бенер Прогрес», а також запрошений до літературної групи «Citizens». Крім того, він був літературним секретарем відомого радянського письменника Вери Панової. Протягом декількох років Сергій жив в Естонії, де вдалося отримати дозвіл на проживання Таллінна та престижну роботу в різних виданнях.

р.

Веб-сайт: www.sergej.dovlatov Журналістика показали світ Довлатов з різних куточків. На базі книги «Компромез» утворилася персональна історія, а також журналістська практика колег Сергія. Тим не менш, голосувальник задекларував себе, тим більше влада почала стежити за ним. Наприклад, вона прийшла до точки, що на замовлення КГБ було знищено першу книгу «Фівські куточки».

Повернувся до Санкт-Петербурга і продовжував його журналістською діяльністю. Паралельно він писав проз. Однак журнали відмовилися публікувати свою роботу з ідеологічних причин. У 1976 році Довлатов був виведений з Союзу журналістів СРСР. І через 2 роки, переслідування органів влади досягла свого клімаксу: Сергій вирішив залишити країну.



Веб-сайт: www.sergej.dovlatov Довлатов привітав до Сполучених Штатів і скоро отримав посаду редактора газети «Нова Америка». Авторка стала невід’ємною частиною еміграційної спільноти цього часу. Він був не тільки успішним журналістом, але й поважним письменником. Один за одним, його історії почали публікувати в таких відомих журналах як Partisan Review і New Yorker. Під час свого життя за кордоном Довлатов опублікував 12 повноцінних книг.

Від написання в Радянському Союзі Сергій відмовляється назавжди. Крім того, в його заповіті він призначив повну заборону на друк будь-якого тексту, написаного під час його життя в СРСР. Незважаючи на те, що він сам опублікував ранні тексти, він раніше перевернув їх.

Посольство російських письменників: світогляд Сергія Довлатова У своїх роботах був відображений світ письменника. У оповіданнях Довлатов не було поганих і хороших героїв. Але вони можуть бути в залежності від того, як ви дивитесь на них. Це головна правда життя, за словами Сергія. Тому він ніколи не намагався стати викладачем або наставником для свого читача. Після читання книги люди вирішили, що бока брати.



Веб-сайт: www.zhivym.com У своїй колекції «Березень Лодино», Довлатов написав, що він був дуже багато впливав на історію відомого українського письменника Тараса Шевченка. Як ви знаєте, він зберіг особистий щоденник, записи якого зберігаються. Ось один з них.

«Я прогулявся по набережній в грудні. Я зустрінувся з вами. Сає Альтин. Я був занадто лази, щоб скасувати прокрутку. Бог, я сказав, що він буде. Гойдалка, я чую водяні бризки. Повернувшись назад. Виявляється, що мій бідний чоловік потопився в отвір. Зібрано людей, що з'єднуються. З цього дня Шевченко укладає, я завжди служив будь-яким мангаром. Я думаю, що він вирішив вимірювати обмеження безглуздості людини на мене.



Не дуже відноситься до Шевченка. І Довлатов написав його самому. Яка людина Сергія була і які цінності життя були важливі для нього. Я дивлю, як це пов'язане з вами.

Сергій Довлатов став одним з найбільш широко прочитаних російськомовних письменників кінця ХХ ст. Але його країна просто не потребувала йому. Тим не менш, так часто трапилися з реальними талановитими людьми, чиї погляди не збігаються з позицією держави. Історія цього письменника схоже на те, що відбувається в Росії сьогодні. Подумавши інтелігенцію залишає країну в пошуках кращого життя, а в Росії її представники називають траєкторами.

Вони кажуть, що історія циклічна. Ви думаєте, що ситуація в Росії ніколи не зміниться і слід очікувати від російських письменників і митців, щоб повернутися додому?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное