резидент Маріуполя проходив 200 км до Запоріжжя з собакою Жужя

Сьогодні Маріуполь Вони ще знаходяться під блокадом. За даними мера, в місті залишаються близько 100 000 осіб. З цього пекла практично неможлива. На території металургійного заводу «Азовсталь» заблокували сотні українців. Останнім часом стало відомо, що російські окупанти намагаються взяти рослину бурою. Проте, загиблими українськими бійцями борються з минулим.



Незважаючи на всі жахи, які збираються в Маріуполі протягом понад 2 місяців, є хороші новини. Нещодавно в Азовсталі виявилися майже понад 150 осіб. Також вибрали людей, які залишили місто самостійно. Що дійсно відбувається в місті сьогодні і як люди управляти, читати далі в статті.

Маріуполь, які ще знаходяться в місті, живуть без світла, газу та води. Це дуже важко назвати його життям. Люди, швидше за все, вижити. У Маріуполі є гуманітарна катастрофа. Російські окупанти не дозволяють міста довести їжу, воду, медикаменти та інші основні обов’язки. Оцінювання цивільного населення є ще більш складним.



Поза «Ложки» Українські органи влади роблять все, що вони можуть щодня отримувати людей з цього пекла. Українці, які керують евакуацією, часто знаходять себе в Запоріжжі і Дніпрі. У цих містах відкрився спеціальні центри для переселенців з Маріуполя. Одержувати гуманітарну, юридичну та психологічну допомогу. Центри І-Маріуполь планують відкрити у Вінниці та інших містах України.

Деякі рятувальники Маріуполя діляться волонтерами та журналістами, деталі їх перебування в окупації. І ці історії шокують. 14-річний Вова пішов з Маріуполя з матір'ю та братом. За 2 місяці він був на території Азовсталя, де його батько приніс його.



В цей час хлопчик і його сім'я мешкали в бомбому притулку, не побачаючи сонячного світла. Чоловіки, які ризикують їх життям, вирушають до найближчого будинку, щоб підготувати їжу. Що потрібно. Нерідко їжа була поділена військовими, які давали людям останню річ.

18-річної Надежди розповів, як на шляху до безпечної території, окупанти допитали людей. Щоб дістатися до міста, що контролюється Україною, необхідно пройти величезну кількість російських точок. Цивільники шукають, їх телефони перевіряють і просять багато питань. Зв'язок з військовими дружинами страшно. Російські військові суперечать їм, а деякі навіть загрожують вбити своїх чоловік.



1плюс1 Я також захопив історію Ельвіри Борз. Під час Другої світової війни вона зберегла Голокост, а десятки її родичів і знайомих. «Все моє життя я спробував забути, але мені довелося пам'ятати. Це просто перемикач, один, і я тероризований. А потім через 86 років, я отримую блокади Маріуполя.

До того, як евакуація, стара жінка і її чоловік змушений змінити кілька притулків. При спалюванні будинку вони переїхали на сусідство. І так по колу, до тих пір, поки не вижили споруди. Ельвіра пропускає своє улюблене місто. Вона колись взяла участь у його будівництві. І тепер Маріуполь просто не існує, вона витирала обличчя землі.

Брав Маріуполь і його собака Жужа На власній небезпекі деякі Маріупольські люди покрили місто самостійно. Так зробив Ігор разом з собакою Зужа. Він не має велосипеда або автомобіля. Пройшовши 200 кілометрів і успішно досягла сусідніх Запоріжжя.

«Відро з ним. Пожежна пальня, чайна заварка, сати, спокою, троянда. Я сказав: "Чи йде, нехай йде." Тексти пісень, а це означає: І вона не лягає, відвертавшись і не встає, говорить чоловіка про свою подорож з собакою. Пройшовши 5 днів до того, як ставити на умовну безпеку.



Ігор пішов на дорогу до Великодня. За словами чоловіка, це те, що врятує його. Він вирішив летіти, оскільки ситуація в місті була гірше. Поблизу з'явився майже не їжа, а натовп людей у російських формах. Вони почали контролювати людей і диктувати їх правила життя. «У загальному, я не хочу бути рабом», – Маріуполь чесно припускає.

Коли Запоріжжя було близько 80 км, Ігор зрозумів, що він вже не міг прогулятися. Не залишає сил. Чудо сталося, і вантажівка припинилася біля чоловіка на шляху. Водій поїхав Ігор до міста, де він був укритий в волонтерському центрі «Хвиля Солдата».



Зараз чоловік живе з родичами в Києві. Не можна звикати до того, що в квартирі є світло і вода. І запобіжники на лапах Жужа все ще не лікували - собачі скипи.

Незважаючи на всі жахи, які відбуваються в Маріуполі сьогодні, щасливі історії ще трапляються. І кожен унікальний. У блокадському місті все ще переходять інші. Поділіться цією статтю з друзями. Світ повинен знати правду!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное