Підйомки зайнялися в незадовільні дики лісу і знайшли широкі труби там, кучерявість приймала над загальним почуттям хлопців.

Кожне місто периферійне таємниця-вуд У старшого покоління є велика угода. Не те, що весь ліс небезпечний, ні. Гриби темні восени! Іноді можна навіть піти на шашлики, особливо під час травневих свят. Але в глибині заготовки не рекомендується.



І кожен рік чергова група підлітків або навіть студентів в якомусь невідомий спосіб вирішує їх «додатком». Хрещення, щоб говорити. Що виходить з цього? Важко сказати. У більшості випадків все добре закінчується і мандрівники повертаються додому з різним ступенем вологості. Але речі різні.

Ілля та Костя. Нормальні хлопці, 11 клас. І в майбутньому, кожен хотів піти на місцеву політехніку. Це, їхня душа була намальована на знання, і їх розум на практичність. Хлопці розуміли, що широка труба з землі в лісі мала певну мету. Але фантазія пофарбувала деякі занадто фантастичні фотографії.

- Дуже гарна сукня. Ліс завжди холодний, ніж місто. І спробувати отримати деякі тріщини і води. Небагато. Я отримую вогонь і телефон. Я не думаю, що вона не зловживає, але принаймні ми візьмемо картину.



Пьябай Андрій був лідером компанії. Я завжди любила пораду і напрямки. Іноді він слухав, іноді просто ігнорував. Кожна людина хоче бути відповідальною.

Усе здавалося нормально в першу чергу. Доведено дорогу, а місця вже давно. Там хтось навіть пішов з трави. Це не добре, ми повинні відкинути його. Але час не гума, нам потрібно пересуватися вперед. Ми зробимо це пізніше. Складніше. Сніжинка стала білизною, але було важко прогулятися по ній: під крижаною скоринкою, білий пов'язаний став більш глибоким і глибоким, іноді досягається середина стегна.

Це стало зрозуміло, що до кінця дня взуття буде волого через. Зігріваємо в домашніх умовах. Увечері приїхали спокійно. У місті все ще був білий день, але за деревами, альтанки, сонячні промені були дуже небажаними. Андрій вже втратив, хоча він знав місцевості краще, ніж інші хлопці.

Нарешті тут. Всі права, труби злипають з землі. Чому вони тут? Не було снігу в районі. Він був таким чином, якщо грунт всередині був прогрітий. Шукаю. Хлопці відокремили і незабаром Кося звернулися до своєї сторони на територію. Хлопці побачили вхід в бункер. Він був відкритим, але він був дуже темним всередині. Андрій зробив мобільний телефон і вийшов на ліхтарик. Останнім є перегородка.



Не було цікаво. Багато сміття, деякі написи на стінах, поганий запах і нічого більше. Не складно знайти схожу підвал з таким же інтер'єром. Чому йдуть в ліси? Але через кілька хвилин, промінь від ліхтарика впало на інший дверний шлях. Не було дверей до нього, просто пара вологих і струнних дощок. Це цікавіше.

Вони побачили довгий і вузький коридор на своєму шляху. Він також мав пару написів, але не було сміття. Інтригу виросло. Після прийняття пари фотографій група трьох осіб переїжджає вперед. Далека частина коридору поділилася на кілька виходів. На закритих дверях було написано «ЗАКР» або «ОТКР». Незважаючи на написи, всі двері були закриті, явно протягом тривалого часу.

Другий вихід привів до іншої кімнати, або скоріше, залу. Запахне шампунь і гнать. Дивлячись, хлопці побачили деякі дивні написи на стінах. Але не фарба спрей, але щось інше. Написи з'явилися на обряд. Звісно, латинська і деякі незрозумілі ознаки з точками в середині і локонів. Ілля знайшов величезне завантаження, ймовірно, 50 розмір.



У мене є двері, але ніхто не з моїх друзів, щоб побачити його. Андрій помітив, що батарея в телефоні повинна сидіти, а вогонь в бункері не повинно бути виданим. Немає нічого опіку. Всі присутні погодилися з ним. На вух і вушках. Я не знаю, що це звук. Ледь чутно, але не було в вухах, але безпосередньо всередині черепа.

Звісно, звук прийшов з таємничих дверей. Після швидкої консультації, хлопці вирішили дізнатися, що сталося. Костя навіть приймала нещодавно знайдене завантаження в руці. Це не те, що боротися назад, ви можете навіть синювати, якщо ви хочете. Звук отримав гучність і двері не дадуть. Що ми робимо?

Було прийнято рішення проштовхуватися з плечем. Візьміть повороти. У цьому віці міцність вже там, мозок не завжди тримається. Більшість книг про подорожі написані молодими людьми. Багато можливостей, маленький страх. Пробити

520808080809

Piabay Minutes після трьох дверей не може стояти і відкриватися з роумом. Хлопці побачили дивні силуети на підлозі маленької, тісної кімнати. Я пахнув тепле повітря в обличчі. У середині кімнати величезний, безформний Кап з'явився на їх альтанку, нагадує дуже ручний чоловік. Панічні, хлопці заморожені. Один з силуетів переїхав.

до Ось тут!

Промінь ліхтарів тренується спочатку на підлогу, а потім на стелю. Хлопці перетворилися на 180 градусів і швидко, дуже швидко, повернулися назад. Через номер з написами, коридорами та іншими номерами. Соон, свіже повітря почав втекти в ніздрі. Але друзі продовжили бігти до тих пір, поки вони досягали знайомих і заспокійливих ялинок, біля яких городяни часто люблять ходити собаками.

Після дихання вони погодилися не сказати нікому, і просто забули про цей сорт. Бункера як бункер. Закриті двері. Немає нічого робити. По суті, ноги вже вологі. Я не хворий. Ми збираємося додому зараз, а потім будемо називати. Є багато важливих речей. Немає нічого впадати.

р.

І в спинці цього бункера тільки з іншого в'їзду, кілька не турбували промені собаки не змогли зрозуміти, хто б поводити їх. Вони часто піднімаються тут, деякі локальні листя кисті і гілки в покинутий підвал. Виготовляємо його тепліше. Це ще не час для їжі. Вам необхідно добре спати і отримати міцність. Собаки, на відміну від людини, не вірять в міфізм.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное