радянські актори, які зламали жіночі серця, щоб змащувати з одним душевним поглядом

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Timothy Chalamet... І в ваших венах, як одного гаконе благородного санга, є вогонь занадто. Але наші мами і бабуся, відверто, не доглядати. Після того, як їхні серця довго були безперечно вкрадені Михайлом Боярським, Олександром Абдуловим, В’ячеславом Тихоновим і Ігорем Костолевським. Ці зірки радянського екрана відрізнялися особливим харизмом і приголомшливим шармом. У нашій статті зібрано найкрасивіші чоловічі актори СРСР, які не втомилися захопити кілька десятиліть тому.



Найкрасивіші чоловічі актори Ігоря Костолевського Ампого героя-любителя зафіксували для Ігоря Костолевського. Спочатку через благородний зовнішній вигляд оксамитовий голос і приємні манери. Згодом завдяки екранним зображенням, в якому відчувалася надзвичайна розвідка і гідність.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Elga (@serebriakova_elga)



Аудиторія пам’ятала актора в ролі поганого вчителя астрономії в кінофільмі «Нім зірок» і Декамприста Еннкова в фільмі «Зірка захоплення щастя». І в драмі дії Тегеран-43 (1980) Костолевський вже виглядав на нашу гідну відповідь на Альона Делон.

Дуже важко вірити, але В'ячеслав Тихонов не був прийнятий у ВГК через нефотогенний (!) зовнішній вигляд. Незважаючи на це, він став ідолом мільйонів радянських жінок, які грають в фільмах «Жива до понеділка», «Війна і мир» і «Сімнадцяти Моментів весни».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Актор і Fate (@aktioryisudby)



Багато жінок величезної країни були в любові з чоловічим актором, але навіть у своїх студентських роках зйомки фільму «Молода гвардія» приніс йому ближче до актриса Нена Мордюкова. Вибухобезпечний емоційний Мордюков і закритий інтелектуальний Тихонов жив разом 13 років.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Sotuara EarringsBracelets Брошей (@bastet_shop_jewelry)



Дружини актриси зацікавили, як такі різні люди могли обходитися разом. «Я, покраїнска, завжди приваблює тим, хто Бирон читає серцем і ходить додому в оксамитовому каву,» Мордюкова жарт.

Вже в першому фільмі студентка Інституту кінотеографії Єременко зіграла любовну сцену з Наталією Білохвостиковою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@muzhchiny_v_istorii)



І отримувати свою зірку роль у культовому радянському кінофільмі «Пірати ХХ століття», Микола змушений зняти сорочку, відіграти з біцепсами і навіть робити деякі Після того, як її листи від захоплених шанувальників почали приходити в мішки. На жаль, надійний захисник, майстерність карате, наш домашній суперман, і крім такої вдачі!

У школі Саша займалася огорожею, навіть отримала звання кандидата на майстер спорту СРСР. Але мускат в кіно, на жаль, ніколи не грає. Але він створив яскраві образи романтичного екрана принцеси, про які радянські дівчата мріяли всю ніч.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано історія_empire (@history__empire)



Я люблю чоловіків Сірий в Scarlet Sails, які можуть здивувати, мріяти, чекають бажання. Так само така людина була Саша, згадує Ірина Альферова. Він і Олександр назвав найкрасивішу пару радянського кіно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Главарів Москва (@главархів)



Ось тільки деякі з найбільш пам'ятних фільмів Абдулова: «Ординарне диво», «Найбільш чарівність і привабливість», «Не брати участь у ваших близьких», «Карнавал», «Лок для жінки», «Візарди», «The Most Charming and Attractive», «Для красивих лагідів», «Формула любові».

Залізо, головний мускат радянського кінотеатру провів свою дитинку не в фехтування залу, але вчиться шкали на фортепіано. Михайло пізніше визнав: Я ніколи не хотів бути музикантом - пом'якшити його, це музика! Але через те, що я був прийнятий в театральний інститут. Тексти пісень, а це означає: І кожен фільм, що я зробив, тому що я добре сонце. А аудиторія також оцінила хіти фільму Михайла. «Сонце мушкетерів» та «Ланфрен-Ланфра» стали національними хітами та залами художника.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Спутниккінографії (@sputnikkinozritelya)



Популярність молодого харизматичного актора принесла роль Теодоро в іскрівній комедії «Дог в незнайомці». У легендарному музичному телевізійному кінофільмі «Д’Араганна та три мусакетери».

Василь Ланова

На екрані зображені генерали, вілли, науковці, моряки та вишукані аристократи. Вона сказала, що в СРСР не була в любові з Артуром Сірим від Scarlet Sails або Bolkonsky від War і Peace.

8 березня Андрій Миронов став справжнім подарунком для всіх жінок. Великий і блискучий актор став відомим завдяки яскравому роль у поведінці Ельдара Рязанова та Леоніда Гайдая. Всі вони абсолютно різні, але незмінно виконані з великим талантом і блискучою щирістю.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Андрея Миронова (@andrey_mironov___)



Вентилятори ідолізовані Миронов, багаторазово впадаючи в любов з чарівними героями. І був реальний галантний лицар і, за словами Народного артиста Росії Сергій Захаров, ідеалізовані жінки.

21 січня 1960 року в місті Алмаллик Узбекської ССР. Як дитина, Діма не думав про кар’єру художника, але завдяки своїм музичним талантам вдалося пройти аудити для фільму «Склад». Наступного ранку після його прем'єри Харатян раптово прокинувся.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Nostalgy80s і 90s (@badulmusicologist)



Пізніше, з випуском картини «Гуардяни, йдуть!», блондинка чарівна ручна жінка стала об'єктом мрії всіх представниць прекрасної статі від 8 до 80 років. Листи прийшли в пачки, хтось написав, що він збирається народити мене, хтось вже народився, хтось назвав сина Діма, хтось Альоша (після мого персонажа). Одна дівчина прийшла з України з валізами на мене до «маррі»..., – згадується «російське м'ясо» в інтерв'ю.

Володимир Коренєв став справжнім ідолом радянських жінок у віці 21 років після виходу фільму Амфібійський чоловік. Фільм, заснований на романі однойменного Олександра Бєляєва, став лідером радянського кінорозподілу в 1962 році і зібрав величезні черги глядачів на прем'єрі в Парижі.



І це не дивно. На фоні барвистих кримських пейзажів і перших реальних підводних зйомок у світі зробили фантастичну драму Геннадій Казанський справжній шедевр.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное