Як оновити холодильник

Ваш будинок все ще стоїть. старі? Це може бути іржавіє в деяких місцях, але це все ще функціонально і відмінно працює. Якщо ви нещодавно мали ремонт на кухні, то ця коробка не впише в інтер'єр?

Або ж, можливо, ви просто хочете диверсифікувати атмосферу на кухні, дати її оригінальність, яскраві кольори і одночасно створити атмосферу затишку.

Редакція "Сайт" 7 простих і ефективних способів перетворити холодильник на охолодження прямо зараз кухня-pieceй І в останню абзацу я збираюся говорити і показати вам, як ви можете зробити це з домашніми тканинами серветки. В результаті вас здивує. Ну, я гона роблю на ніч.





Ідеї кухні
  1. Найпростіше достати на високоякісну фарбу потрібного кольору і пофарбувати холодильник навіть шаром одного тону. Таке рішення не вимагає великої відваги від творця. Ви можете перефарбувати дуже швидко, і якщо колір втомився, це легко замінити його новим! р.



  2. Другий мега-просторовий спосіб. вінілові наклейки, підйомник. Вони легко приклеюються і відшаровуються без сліду, наклейки недорогі, і є різновиди конструкцій, і тому їх можна змінити відповідно до настрою. Наприклад, для прикраси холодильника можуть бути геометричні фігури, зображення тварин, рослинних і квіткових мотивів, слів і фраз.





  3. І всім любителям орнаментів і хитрої абстракції підійдуть кольорові щітки. Лінії вийдуть, щоб бути гарантованими навіть, ніхто не подумав, що яскравий, хитрий візерунок створюється аматором.



  4. Я дуже близько до ідеї декору з магнітною або шиферною дошкою, яка буде виконувати не тільки декоративну, але і практичну роль. З його допомогою ви можете відповісти на користувачів, залишити завдання на день або планувати меню. Крім того, за допомогою дошки можна закрити невеликі зубчики на холодильнику, якщо будь-який.

    9216697р.



  5. Ви хочете перетворити холодильник в реалістичний телефонний ящик, ретро содовий апарат або пляшка улюбленого напою? Або, можливо, ви хочете фото самостійно на холодильнику двері? Тоді вініловий фільм або магнітний вініл (магнітна панель) з фотодруком, саме те, що вам потрібно!



Кілька чудових варіантів!





Ось ідея я пообіцяв тебе. Це морозильник з яскравими серветками. Для цього використовуються серветки, і їх дуже легко зробити своїми руками. І сам декор кріпиться за допомогою звичайного косметичного мила.



Якщо ви втомилися від візерунка, серветка легко знімається з холодильника без пошкодження його поверхні. Якщо ви хочете замінити його новим зображенням!





Щоб побачити весь процес декорування холодильника яскравими серветками, див. це відео.

про:blank

І як створити такі серветки, можна дізнатися в цьому відео. Доброго дня!

про:blank

Дуже важливо, щоб холодильник зацарював замовлення і чистота. брудний, забитий холодильник легко перетворюється в розведення грунту бактерій і непотрібне, що добре справляється з його завданням: збереження свіжості продуктів.





Так що я раджу дізнатися 10 способів очищення холодильника один раз і назавжди: все на полицях! Будь ласка, будь ласка, зв'яжіться з нами



За допомогою недорогих матеріалів і уяви можна змінити холодильник за винятком.

Покажіть мені про це. великі ідеї Ваші друзі в соцмережах будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное