Натхнення трансформацій радянських меблів

Старі меблі виготовлялися протягом століть, тому вона може тривати протягом тривалого часу. Ви просто повинні дихати життя в ній! Оригінальні меблі, виготовлені своїми руками, через зміни можна стати гордістю і лаціна Ваш сучасний інтер'єр.

Сьогодні видання. "Сайт" готовий до вас, шановний читач, перетворення радянські меблі. Тітка Роса з Одеси, надихнула свіжі рішення, перетворила весь будинок морем!

Р

Якщо зображування або не закриваючи до кінцевих дверей викликати гнів і дратівливість, то приступайте до дрібних. Купити нове обладнання: ручки, затискачі, петлі. Тепер існує безліч варіацій деталей: від простих і лаконічних до вишуканих. Все залежить від стилю, який ви хочете втілювати.

Нерідко заміна ручок або кріплень на дверцятах шафи або шафи досить подарувати йому подарунок. нове життя і перетворення. Хоча кольорові питання!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Так само коробка з попереднього повідомлення. Точно, це триліс-низький стіл з дзеркалом. З усіх боків було зручно розглянути себе, але жінки змушені зробити стоячи, через незручний дизайн. Я зрозуміла, що з меблями, які були зроблені ближче до 90-х і в 90-х роках, я обов'язково не хочу працювати. Оскільки це було зроблено з дешевої фанери з неякісним покриттям. І під час роботи відкриваються багато лопаток, меблі буквально опускається в руках і її потрібно зібрати, клеїти знову. Звісно, я не говорю про всі меблі, були досить дорогі і якісні копії, зроблені наприклад в Чехії, Польщі або Югославії. Ну, я нарешті перейде на реставрацію меблів з 40-х і 50-х років, і незабаром я покажу вам, що шик з соснових дерев я знайшов для ремоделювання. #відновлення меблів #відновлення #before і після #pre-and-aftermezina #remodelingkastarometel #remodeling #beforeпісля

(@mezina_nastya) 15.06.2020 в 1:40am PDT



Стара таблиця, кілька банок аерозолювої фарби і деякі інструменти - і на виході ви маєте шикарний журнальний столик для вивчення англійської мови.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

17/06/2020 Змішаний якось знайомий англійський стіл вчителя в офісі. З старим столом, виготовленим з ДСП, кілька банок аерозольної фарби і деяких інструментів в арсеналі, я отримав цей журнальний столик на виході #remodels #remodeling своїми руками #newware of old things #column #kudopaint #englishteacher #remakefurniture.

Повідомлення від Pavel S. (@shell4hell) від 17.06.2020 в 2:16pm PDT



Перш за все, ви не можете сказати, що перед нами дитячий стілець, знайдений майстером у сміття.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Дамстер стілець? Привіт, кожен! Сьогодні Хочу розповісти історію реанімації дитячого крісла, знайденого в сміття. Приблизно 9 років тому мій дитина і я знайшов дерев'яний дитячий стілець радянської спадщини в траві. Фото як вона не збереглася. Він знизився на частини, але самі частини були міцними, і лак зберіг дерево дуже добре. Тоді я думав, Він повинен переміщатися. Моя дитина також потрібна крісло. Я не зробив ніяких реставраційних робіт до і не мав досвіду в ньому, але було велике бажання реаніматувати стілець. Шлях був важким і роги... перше, що я вирішив зробити це? Мій дід дав мені невеликі ручні цикли. Чи є це дуже важко працювати, я сказав вам? Так я зробив одну і половину ніг і зрозумів, що руки і пальці були відмовами тримати цикли. На совісті і відірвати цикли було дуже важко. І я думав, чи не я працюю з машиною?! І ой див, я прискорив до моєї мети. Коли мій стіл був полірований, шліфований, клеєний і зібраний, я почав малювати. Я не хочу. Так я грав з фарбою і декором. В цей час я зацікавив яєчні оболонки. І вибір декору не було питання. Я був задоволений результатом. Наш стілець 9 років і пройшов всі тести. Не тільки мій син, але і багато дорослих. Вона не була пухка, вона не очистила, вона не впадала. Що ще в роботі? У нас є достатня кількість місць. І в хуках я шу до дитини: «Сон, принесіть ще одну стілець...» відповідь мого сина зробила всіх гостей сміятися – «Мама, що крісло для проведення, той, що ми приносили зі сміття?» Ось історія про скраб стілець!? #інтер'єрні елементи #eggshell #remodeling

7 травня 2020 в 1:15 вечора PDT



І ось стілець і стілець з старого румунського гарнітура. Після декількох етапів обробки у вигляді оббивки з новою тканиною, поліпшення підлокітників і фарбування в чорному кольорі, а також обробки з яхтовим лаком, це меблі не визнається. Відмінне рішення для дачі!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Життя цих 2 стільців і одного крісла почала до тих пір, поки я народилася, наприкінці 70-х років. При виникненні активної боротьби з післявоєнною житловою кризою, будівництво стандартних панелей знаходиться в передпокої, коли 5-поверховий будинок побудований в 15 днів. У цей час щасливі громадяни переходять від комунальних квартир і бараків до крихітних хрущовків з низькими стельами і вузькими дверима. Такі умови житла диктують необхідність компактних і функціональних меблів. Об'єкти повсякденного життя сталінських часів, більше не вписуються в розміри нового житла. На місці настає радянська мінімалізм: меблі на ногах, розкладні столи, стільці з дерев'яними підлокітниками і невисока спинка. Інтер'єр стає лаконічним, чітко делінійним і функціональним. У 80-х рр. настала ера дешевих матеріалів, які залишили позаду безліч лакованих меблів з ДСП, величезних стін, лінолеум. У 90-х роках ця різноманітність доповнюється паперовими шпалерами в квіткових і китайських іграшках на полицях. У 21-му столітті технологія завоює наше життя і активно заповнює все навколо нас. А в цьому році це крісло та стільці ФТО відзначають свою 45-річницю та їх нове життя! Упродовж тривалого часу вся компанія, яка веде румунський диван, мігрувала в країну веранду і нарешті чекала на її поновлення. Чи правда, що румунський диван з його копченою оббивкою і лакованою основою був вирокований до горіння? Дуже добре спалюється і видала пару лаків в повітря. Пам'ятайте, як було теплим і веселим? Але стільці і стільці були любо оббивані новою тканиною, підлокітниками з масиву шліфуються, фарбують чорною і обробляються кахельним лаком. Що я щасливий з результатом не достатньо, я раджу! Чи готові ці стільці бачити новий світ і жити принаймні довше? Для мене меблі з історією - це дорогоцінний варіант. Додає унікальність. Коли вона продемонструвала фото своєму другу, вона сказала: «Чому відновити це сміття?» Для кого є мистецтво, і для кого це мистецтво? Відшкодування або відновлення?

(@shumilova_design) на 17.06.2020 в 11:30am PDT



Знімний. платтяй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Трансформація гардероба ?? від нашого абонента Matvey Sokolov. Від автора: Привіт! Хочу поділитися з вами фінальною версією реворкінгу відомого Ікеєва Рат. Одягнена Жінка 5 років, і вона зазнала багатьох змін в той час, але зараз здається, що ми досягали гармонії (хоча я все ще хочу видалити свою основу і скорочувати боковини, але це, ймовірно, зробити через деякий час) Отже, в реворкінгу раси бере участь все, що Бог направляється) верхню коробку розписують художнім акрилом, середина - з залишками лакофарбової фарби для стін, нижню - яка дешева, дуже стрункова емаль. Чорні лінії натяжуються постійним маркером (і це була моя помилка, тому що маркер трохи поширюється, коли вбирається в необроблене дерево). Я повинен покрити її шаром лаку першим, а потім взяти на маркер. Я брутально відірвав ноги від зламаного радянського фуршету, знайденого в сміття. Руки чорні круглі - рідні, перефарбовані. Кіт ручки з алі (вони дуже круті, важкі, чавунні). У верхній частині все покрито залишками 3v3 лаку для стільниць, які повинні бути терміново використані десь. З Я часто зустріти таке питання, я кажу вам відразу: ніжки закріплюються до клею і шурупами до двох дерев'яних брусків, які кріпляться до боковинок ящика з металевими куточками. На цій конструкції вирощуємо впевнено стоїть близько року і витримує на ній кішки, так що все вийшло досить надійно)" #redesigned Furniture #redesigned своїми руками #ikeahack #reworking #kea #comod #dressing #furniture #remakepainting #remakefurnitures #refurniture #refurniturerefurniturerefurniturerefurniture #newfurniture #newfurniture #newfurniture #newnewnewnewnewszznewoldoldoldoldoldoldoldmeel #refurniture #refurniturerefurnitureRefurniture #newfurniture #newfurniture #newfurniture #newfurniture #newfurniture #newnewnewnewnewnewnewnewnewnewnewnewnewnewnewoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldoldmeel #Refurniture

Останнє повідомлення від Меблеві ремоделювання & реставрація (@remake_furniture_) 16 червня 2020 в 11:11pm PDT



Я знаходився зі свого діда в с., щоб вони погрожували відкинути. Тексти пісень, а це означає: Трохи магія, і тепер вони хочуть його назад.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я забрав головку з моєї бабусі в с., що вони загрожують відкинути. Тексти пісень, а це означає: Це маленька магія і тепер вони хочуть його назад. Дякую за те, що у вас є три більше з них #remodelcastula #remodelcastula#remaking old things #Марфуша_handmade

Повідомлення від MARFUSHA (@marfusha_handmade) 15.06.2020 в 9:56am PDT



Завдяки палітрі кольорів можна впилювати будь-яку частину меблів в інтер'єр.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Я! Ще одна маленька трансформація!!!)? Ви побачите новий номер у вашій кімнаті? А ти? Я вирішив стояти в бузковому діапазоні, а також всі меблі в приміщенні) Як це все починається, ви можете побачити хештег. Чи можна побачити всі мої роботи тут? #реклама #репайн #ремонт#събличане#събличане #дизайн#декор#декор#декор У мене є всі мої редизайновані меблі? Що таке джерело в галереї, перевірте його? Я перефарбую ліжко, я покажу вам результати пізніше. Я купив ноги, замовив кришку, нічний витримував нічого в кінці - близько 6500 тг. витрати, один день роботи і тут ... результат !!! .

Пост поділений дизайн одягу та меблів (@vika_dizain) 14 червня 2020 в 7:43am PDT



Відчуття крутого творчого та креативного часу гарантовано!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Нове життя для старого кала? Поведи мене, це дитячий табур від дитинства, він був колись чорним і забарвлений під жилетом. Вона викинулася довго тому, якщо я не взяв її. Замініть сидіння, яке вже прострає час від часу, тепер він виготовлений з твердої деревини, шліфують ноги від старого розпису і просто розфарбовуємо все. Бажаю, якщо дитячі меблі сина, (Kikeiv set table + стілець) буде жити, щоб побачити його 32-й день народження. Що я сумніваю? #відновлення #відновлення #відновленнявідновлення #відновлення #відновлення #верна фарба #пофарбовування своїми руками #пофарбування своїми руками #пофарбування #відновлення #відновлення_відновлення_відновлення_відновлення_відновлення #відновленнявідновлення #irkutsk

Останнє повідомлення від /Furniture DEKOR/ (@m_frantsuzova) від 17.06.2020 в 12:45am PDT



Чудове рішення для приємних леді.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Реставрація та зміна старого гардеробу (1972) на дачній ділянці клієнтів. Ручний об'ємний живопис. #сюжет #сюжет #сюжет #сірий #реворкінг #розфарбовування #флюзив #сюжет #сюжет #сюжет #сюжет #пофарбовування

Повідомлення від Stepnova Design (@stepnova_design) від 12.06.2020 в 10:28am PDT



Заміна ДСП фасадів з дерев'яними, роблячи ноги і вибираючи оригінальні старі ручки, а потім фарбування і декупаж. Настоянка з такою ремекцією буде більше одного дня, але результат обов'язково варто!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Для компанії Yasin Closet, абсолютно новий, але повністю банальний шафа переїжджає до нашого заміського будинку. Я не буду мене, якщо я не взяв на свою трансформацію. «Я взяв його», звичайно, сильно сказав, що для нього був мій обов'язок винахідити новий образ і іскри, думка про те, хто може принести цю блискучу ідею до життя. В цей час в ролі виконавців був мій чоловік (заміна фасадів ДСП на дерев'яну, виготовлення ніжок і вибір оригінальних старих ручок, з яких зберігається величезна кількість в чоловічій майстерні) і домовилися до іншої реконструкції Лесі Патоки. І ось результат. #ремоделювання

Останнє повідомлення від Julia Gres (@julia.gres) 15.06.2020 в 6:26am PDT



Ще один стильний розчин.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чистий? Зараз живемо в спальні раніше показала всю історію цієї шафи з численними перефарбовуючими, але відчуття, що все було, як це не повинно з'явитися. І я намагаюся приклеїти до цього почуття у всьому, щоб внутрішній пошук продовжував. Нарешті, один день, який сліпив на мене, щоб закрутити його підставкою з спальні і пофарбувати її в колір інших меблів (також пофарбувати себе, ви можете побачити в моєму профілі). І це солодке почуття: розвивалася кольорова головоломка, все це в своєму місці, не тільки спальня стала затишною, але і від коридору вигляд до приміщення став краще, пристрасувати? Фарба глибока матова #PrimaleInspiro, отвори в стінах з колишніх поличок були списані квітковими трафаретами, ручками (кераміка) для смішного 94 рублів, замовлених на дикій ожині. Мапа Тексти пісень, а це означає: Я повинен бути лаком цього друга пізніше, але коли я насолоджуюся матовим? #чарівна громада #красивий #пофарбовування #відновлення #відновлення #відновлення речей #розробки меблів #відновлення меблів #відновлення меблів #відновлення меблів #відновлення меблів #відновлення меблів #відновлення #відновлення #відновлення #фурнітурний дизайн #фурнітурний декор #фурнітурарозфарбовування #відновленнястарі меблі #відновлення

Повідомлення від Наталя? (@nzabotina) 17.06.2020 в 6:15am PDT



Стара сукня перетворена в чудовий арт-об’єкт.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я працюю на #marathon_forhome. Довгий час я хотів перефарбувати комбінезон, але це все ще не вийшло: в якому кольорі, які кольори краще працювати, необхідно для декоративних елементів і де? після всього, це не невелика коробка, але ціла грудина ящиків? Усе працював після MK @viktoria_panova_ В результаті я радий) #repainting #remodeling #remodeling #remodeling своїми руками #was #waslotnil ...

Повідомлення від ART-PODARKY (@artpodarky) 10.06.2020 в 10:13pm PDT



Може фарбувати, щітки і художні навички - це те, що прийде на порятунку при реставрації старого кухонного столу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Took the baton від @open_heart_space "Зніміть 24 години" моє завдання була білосніжною мандала. Так сталося, що я хотів пофарбувати заміський столик, а під рукою були білі фарби. Дерево. Емаль. Залишилося покрити лаком, тому продовження повинно бути... Я проходжу мій батон @maria_legenda Рівень підготовки будь-яким чином. Матеріали і стиль можна використовувати в бажанні. Немає обмежень! #artwork #creativity #mandala #painting #pattern #design #enamel #tree #remodeling #daymaking #art

Пост поділений Ось багато креслень живий?ун (@manyasha82) на 11.06.2020 в 11:48pm PDT



Ви можете вибрати один з видів оформлення і реалізувати його самостійно. Фарба, зробити декупаж, накрити блискавкою, виконувати нанесення - це до вас.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я мав стільки міцності, енергії і натхнення, трохи незрівняний з живіткою. Чи був мій стан в часі? За столом я вирішив перефарбувати столик, стару швейну машину, полицю, добре, не втратити фарбу, яка ще залишається з ремонту? в цілому, все в кольорі я люблю, як приміщення освіжається, мені все ще потрібно закінчити стіну і повісити полицю і декор на цегляну, але в цілому, це ніжно #метеликів в моєму серці #репарати#реставрація#samovar#favorite

Останнє повідомлення від Plushaaa (@plushaaa) на 16.06.2020 в 8:06am PDT



Для роботи було успішним, перш за все варто дізнатися, які дизайнерські чіпи ненав'язливо занурюють в оживлення, щоб не затопити інтер'єр застарілими рішеннями. Пропонуємо ознайомитися з вибором антитрендів в інтер'єрі за 2020 рік. Ми не робимо цього!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Яскравий стіл чудово оселився в красивому будинку @morskaya_pipipiska Неважливо, як ми спробуємо передати справжній колір на фото, хмари Санкт-Петербурга і вічна темрява не допускати цього. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. - #repainting #repainting #старі меблі #furniturerefinishing #furniturerestoration #möbelrenovierung #möbelmalerei

A post shared by Вінтажні меблі Masha&Viktor (@kamorka.workshop) на 5 березня 2020 в 3:46am PST



Тепер ви знаєте, як карантин і не тільки зайняти руки і думки корисні для домашньої окупації. Дружина буде любити її!

Це оригінальні меблі, що вам потрібно. сучасні квартирий Тут ви і персоналізація інтер'єру для себе, і незвичайний вигляд, який навіть найперспективніші сусіди заздрять!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное