Чому потрібно терміново фарбувати окуляри

Уміння бачити прихований потенціал в речах і явищах можна назвати талантом, що є основою реальної творчості. Головна творче мислення Це корисно для всіх, особливо тих, хто хоче заощадити гроші, але при цьому отримаєте яскравий і незвичайний результат.

Одного разу в інтернеті я прийшов на картинку весільного скла на дні якого кладуть кілька бутонів квітів. А потім скаже на мене: чому б не перетворити скло в квітку, адже його ніжка так схожа на стебло, і чаша схожа на бутон! І допомогли мені в цьому: акрилове і вітражне скло.

959184



Моя сестра Ілона має ювілей весілля, і я вирішив подарувати їй особливий подарунок. В результаті я створив цілий набір страв з картинами, які вся сім'я тепер гордість, і моя сестра часто розповідає про своїх гостей, які набір я прикрашений заслуговує бути прикрасою колекції Hermitage!

Хочу сказати, що створення таких предметів інтер'єру не зовсім складно і дуже цікаво.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть вам, шановний читач, 11. Скляні вироби Весілля, День народження і просто для натхнення.

р.



Як фарбувати окуляри
  1. До того, як ви звикли працювати, потрібно розібратися, що саме ви хочете зображувати, яку квітку або суцвіття надихає вас самим, а потім варто малювати ескізом на папері. Почати з простих зображень, поступово перемістити до більш складних.





  2. Для створення такої краси вам знадобиться: знежирення, бавовняні диски і бавовняні тампони для знежирення і виправлення візерунка, синтетичні щітки різних розмірів, палітра для змішування фарб, а також акрилові фарби на склі і кераміки. Також можна взяти вітражні фарби. р.



  3. Якщо ви хочете Пальто Для себе або як подарунок, для весілля або для тематичної партії, обов'язково ви отримаєте велике задоволення від творчості, так як це робиться легко, швидко і недорого. р.



  4. При бажанні можна доповнювати малюнок контуром і фарбованими скляними фарбами, маркерами і блиском. , Україна



  5. До початку роботи. КвіткаВизначте поверхню скла. Змішайте кольори на тарілці або палітрі, досягаючи бажаних відтінків. Почати малюнок з центральної частини, переміщаючись з тичинок до пелюсток квітів. Найкраще робити це в шарах, тому потрібно дочекатися, поки пофарбовані тичинки висихають. Як тільки виріб висихає, можна перенести до пелюсток. Останній етап - декор педюкле і стебла в зелені. Потім краще запікати наш скляний квітка в духовці протягом 15 хвилин, після чого фарба на склі не буде чистити дуже довго.

    Р



  6. Це скло можна прикрасити в один вечір.



  7. Дивовижна красуня!



  8. Весільні окуляри – важлива тема весільної церемонії. А якщо пофарбувати їх квітами, то вони стануть ексклюзивним і яскравим зовнішнім виглядом. Я був удачливий, щоб дати мій сестра і два друзі такі окуляри. р.



  9. На додаток до квітів окуляри будуть виглядати красиві гілки і візерунки, крилаті істоти: птахи, метелики, дамби, а також морські жителі і екзотичні далекі острови. І в 2019 році стиль сафарі знаходиться в моді (імітація шкіри диких кішок, zebras, корів, павичів і навіть тваринних принтів).



  10. Окуляри в подарунок або на весілля можна додатково прикрасити стразами, перами, перлами, паєтками, стрічками та іншим декором.



  11. Забарвлені келихи для вина і мартину стають все більш популярними як тут, так і за кордоном. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Для всіх тих, хто любить створювати і прикрасити свій будинок за допомогою ручної продукції, ця ідея може стати стимулом підібрати фарбу.







І зрозуміти, як створити таку красу своїми руками, дивитися це відео.

про:blank

Я також запропоную вам виглядати і надихнутися дивовижними роботами майстра Вершиніна. Секрет найвідоміших двошарових стаканів не вирішався в 200 років. Справжній віртуоз своєї справи!



Квіти можуть бути прикрашені як СклопластикШампанське і martini, і морозиво, склянки соків або вази. А якщо використовувати фарбу для кераміки, то в такій техніці можна пофарбувати всю послугу.

Зброя з квітами і залученням в творчий процес, адже це так цікава і захоплююча. Не забудьте поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное