Чому збирати сухі гілки в лісі

Ви знаєте, що ходьба в лісі, ви можете знайти багато цікавих, хитрощих дріфтів, великих і малих сухий браунЩо чудово використовувати для прикраси будинку. Це точно те, що мій хороший друг Veronica зробив.

Одного разу Ника вирішила змінити атмосферу в її будинку, зробивши її більш затишною і незвичайною. Дівчина не мала грошей на ремонт, і один раз, ходьба по зимовому парку, вона з'ясувала, як використовувати подарунки природи в декорі квартири.

І дійсно, зробити привабливий декор з гілок і красиво прикрасити інтер'єр ними без будь-яких витрат. Відділення підходять для всіх - виготовлення меблів, ювелірних виробів, панелей ...

Еко стиль був одним з кращих десяти переваг дизайнерів протягом багатьох років, він є спадкоємцем в зовнішній сільський стиль. Природні декоративні матеріалиЗавжди ідеально, вони чудово підходять для творчості.

Редакція "Сайт" Я готовий 21 для вас. Головна-декораціяЛегко втілювати за допомогою гілок дерева. Ні. 7 не залишить байдужим!

  1. Для оформлення приміщень краще використовувати сухі гілки. Ви можете знайти їх на ходу в лісі, як мій друг зробив. Ми маємо багато вирізати сухі гілки в лісі цього року, тому є щось для прибутку від. Ви можете, звичайно, вирізати свіжі гілки, а потім висихати їх, але чому катування дерев, коли є так багато померлих дерев в лісі або парку, прямо?







  2. Цікавим рішенням, що дозволить уникнути витрат на шпалери, є картини з гілок. Наприклад, гілки берези в інтер'єрі виглядають дуже елегантно і так в російській. За допомогою вербної обрізки можна створювати світлові ажурні композиції. Для цього достатньо зробити дерев'яний каркас і прикріпити за допомогою саморізів або степлерів обраних гілок за розміром.

    А окремі гілочки можна зібрати в різні фігури, створити сучасну графічну інсталяцію, декорувати картини з наявними оздоблювальними матеріалами.







  3. Вази, виготовлені своїми руками, можуть стати відмінним оздобленням інтер'єру і хорошим подарунком близьким.



  4. р.

  5. Такий декор передпокою, вітальні або спальні, виконаний з сухих гілок і нагадує ліс, може бути прикрашений яскравими елементами в будь-який зручний час, вони тематично ревіталізують інтер'єр і надають їй природну красу. Габаритний зображення



  6. р.

  7. Відділення в інтер'єрі Вони можуть використовуватися як компоненти оригінальних меблів, ніжок, підставок, тримачів або дзеркальних каркасів.





  8. Мені сниться така краса! Завтра ніч я спробую щось схоже на мій номер.





  9. Для створення такої композиції для всіх. Все, що вам потрібно, є купе тонких сухих гілок, керамічної тари, деякі ніжні штучні квіти, клейовий пістолет і 15 хвилин вільного часу. Проста робота, а атмосфера в будинку різко зміниться.





  10. Це випадок, коли тільки одна деталь може перетворити інтер'єр і додати комфорт.





  11. Найголовніше при створенні такого декору добре обробити гілки, щоб вони не потрапили на голови сонників в майбутньому. А вам також потрібно добре закріпити їх так, щоб коли матрац рухається, вони не рухаються.



  12. , Україна

  13. Декоративні дерева можна використовувати для створення дизайнерських світильників, які будуть виглядати чудово в будь-якій кімнаті.





  14. Є багато різних ідей для створення освітлювальних приладів. Дуже красиво виглядають світильники, в яких використовуються гілки різних діаметрів.





Дуже цікавим і незвичайним майстер-класом, як зробити оригінальну фруктову вазу або декоративну панель з гілок однакової товщини. Я впевнений, що дерев'яний декор ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.



Як видно, сухі гілки будуть виглядати чудово і відмінно доречно в будь-якому номері будинку: вітальня, спальня, ванна кімната (під'їзд до просторого приміщення), передпокій і, звичайно, кухня.

Сухі прикраси гілки Це дасть кімнаті деяку особистість, якщо не відчуження. Такий креативний декор допоможе прикрасити інтер'єр і збити природний стиль.

Чи подобається вам статтю? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное