Рецепт для хрустких малосольних огірків без кипіння

Мій чоловік і я був запрошений на незвичайне весілля. Незвичайно, тому що вона сільська. Для псованого міста мешкає весілля в с. – це безпрецедентна раритет. Якщо ви описуєте цю дію двома словами, вони будуть «висвітлювати» і «сюрприз». Що таке масштаб! Що таке хата, з розбитими від багатьох страв. А ось був закусок на цьому весіллі, що змусили мене відчувати себе безкоштовно, щоб піти на мами моєї кімнати і попросити рецепту.

Р



Михайло Володимировна розкрив секрет неперевершеного смаку. У с. "весілля" огірки без оцту на зиму Вони готують поле збору відразу, залийте їх добрею водою і не стерилізуйте їх. За смаком огірки нагадують низькосольовий, але більш хрусткий і ароматний. Вони легко готувати і добре зберігати.

Після перевірки рецепта більше, ніж раз, мами і я адаптував його до літньої опції. Мама засолює огірки прямо в країні в п'яти літрових пляшках з під водою. І на вихідні, мій чоловік і я приходжу, підбираю огірки в місті, і там я скачав в банках.





Якщо ви, шановні читачі, як і раніше думаєте, що ви не можете здивувати марлі, не поспішайте відповісти. Про нас "Сайт"Заслуговує особливу увагу. Попри те, що огірки, тастер, ніж ці "весілля", ніхто не від нашої редакції.

Кількість інгредієнтів призначена для однієї трилітрової банки огірків. Для п'яти літрової пляшки, сума повинна бути подвійною.

інгредієнти
  • 2кг огірка
  • 100г сіль
  • 1 л води
  • 3 цибулинні суцвіття
  • 1 хрін лист
  • 1 голова часнику
  • 4 чорний перець горох
  • 3 горох солодкого перцю
  • 2 лаврові листки
  • 1 ч.л. гірчиці порошок
  • 1/4 червоний перець под
  • 2 листя вишні
  • 2 листи чорної смородини
  • 2 листя дуба






Підготовка
  1. Промийте огірки пензлем і замочіть їх на пару годин в холодній воді. Замочування є відмінним способом зробити огірки хрусткою. На кінчиках огірків можна нарізати.
  2. Ретельно вимити канву, не потрібно стерилізувати.
  3. Ринсе кріп, листя хрін, вишні, смородина і дуб з холодною водою, очистіть часник.
  4. Покладіть половину листя, червоний перець, часник і спеції на дні баночки. Покладіть огірки зверху якомога щільніше.



  5. Нагрійте воду в горщик і розчиніть сіль в ній.
  6. Залийте огірки з брудом, покладіть залишилися листя зверху і покрийте пляшки кришкою.
  7. Для цього лосиниЗалийте огірки 5 днів. Потім залийте бруньку (шпилька і трава не відкинути) промийте огірки від білого нальоту і залийте чистою холодною водою. Закуска готова в місяць. Такі огірки смакують як бочка.
  8. "Ведення" сіль на 2 дній
  9. Через два дні зливаємо бруньку, знімаємо часник і зелень, і ретельно промиваємо огірки під проточною водою. 794141



  10. Грунт проціджують через марлю і кип'ятити, знімаючи піну.
  11. У чистому стерилізовані банки кладуть змиті огірки, деякі свіжі кріпильні і часникові (на свій розсуд) і залийте все окропом. Розгортаємо заварними металевими чохлами.
  12. Поверніть огіркові банки вниз. Залиште його в такому положенні на добу. Габаритний зображення



  13. Зберігати банки в прохолодному місці для тривалого зберігання.


Редакційна порада «весілля» огірки повинна бути мурки. Якщо має біле покриття, не думають, що огірки зіпсовані. Це молочна кислота, природний консервант, завдяки яким огірки будуть зберігатися протягом тривалого часу. Не потрібно вимити наліт. Перед застосуванням просто промийте огірки в воді. Бон привіт!







Якщо ви хочете мати солодкий трохи шовку. "Сайт" Є великий рецепт приготування хрустких закусок. Мисливець і соковиті огірки будуть готові тільки в день!

Коли гості знаходяться на дверцятому, а в холодильнику, крім огірків, немає нічого, намагаються приготувати низькосольові огірки з часником в сумці. Цей швидкий закусок обов'язково порадує всіх.

Поділіться з нами в коментарях з озимою, ми намагаємось приготувати за самим оригінальним рецептом! Щоб розповісти друзям, як це зробити. Курячі огірки на зиму без стерилізаціїНатисніть кнопку «Поділитися на Facebook».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное