Захоплення Бориса Патона

Розумні думки завжди в високій ціні, тому що вони рухаються вперед людства. У кожній країні вони люблять і пам'ятають своїх героїв, іменних вулиць і сіл на їх честь, присуджують державні нагороди, кладуть пам'ятники. Найвища гордість країни. Один з тих людей був генієм. Радянський і український вчений Борис Патонй Чоловік, яким був зведений пам'ятник під час життя.

Борис Патон – інженер і вчений в галузі металургії та металотехніки, який був президентом Національної академії наук України. 19 Серпня, 2020 У віці 102, Борис Євгенович пішов з нами. Великий вчений присвячував себе на науку, він був присвячений своїй улюбленій причині всіх його довгого і плідного життя. Сьогодні ми хочемо заслуги Бориса Євгеновича Патона На честь пам'яті цього прекрасного чоловіка.



З 27 листопада 1918 р. в родині Євгена Оскаровича Патона – механічний вчений і інженер, який працював в галузі зварювання, будівництва механіки і мостової будівлі. До речі, Київ міст На честь Євгена Оскаровича, який безпосередньо займався проектуванням і будівництвом конструкції.

Протягом тривалого часу батько Бориса навчався в Київському політехнічному інституті. На території установи мешкали сім'я Патона. У післяреволюціональному періоді Патонам було організовано сусідом. Учитель КПІ відомий математик Михайло Кравчук. Ми можемо сказати, що Борис провів весь дитинства на стінах цього університету. Тому вибір інституту хлопець не сумнівався.



У 1941 році Борис вже закінчив навчання в Київському політехнічному інституті. інженерй І хоча він навчався в усі роки, він отримав подвійний в Марксизм-Ленінізмі. Незважаючи на коливання, він змогла добре відкликати, тому що він втратив свій червоний диплом.

«Я не скажу, що я був дуже жертий про це, але це було хата. Справа в тому, що коли ви йдете в свій напрямок, ви втратите дотик з реальністю. Ви можете бути в курсі вашого бізнесу і іншим чином плавати. Я не бачу себе, я, ймовірно, не знаю. Але він не втратив серця, але прийняв і пішов, Борис Євгенович згадав.

Але захист дисертації призначено 22 червня 1941 р. В Інституті студенти бомбардували німці, які розпочалися в перший день війни, щоб атакувати місцеву авіаційну завод. Борис miraculously пережили і згодом захистив диплом.



У 1942 році Борис переніс до Нижнього Тагиля, де взяв участь у розробці технічного обладнання для кращих танків Другої світової війни - Т-34. Вчений початківця дав завдання розробити електричну схему нових автоматичних зварювальних головок, реалізуючи недавнє відкриття - саморегуляція дуги.

Інженер справляється блискучо, пропонуючи простий і надійний дизайн, який не вимагає перепідготовки персоналу. Це нововведення дозволило використовувати автоматичне зварювання під флюсом в галузі резервуарів, що не знайдено в будь-якій точці світу. В результаті це дозволило збільшити виробництво танків. А Борис Патон у 1943 р. отримав першу нагороду - «Бадж честі».



Після закінчення навчання в Інституті Борис Патон працював інженером Інституту електрозварювання ім. О. О. Патона. У 1945 році був призначений начальником відділу, після іншого 8 років - директором, а в 1962 році був обраний президентом Академії наук УРСР. Пізніше він також став автором близько 20 наукових монографій, 720 винаходів та понад 1200 наукових публікацій.

При цьому некомпромісний чоловік Борис Патон рідко зробив концесії. Наприклад, влітку 1981 року реферал Науково-аналітична замітка «Про заходи щодо подальшого зміцнення роботи з оцінки та прогнозування генетичних наслідків забруднення навколишнього середовища в УРСР».



І в листопаді він зробив звіт, де критикував будівництво атомних електростанцій країни, особливо Чорнобильської атомної електростанції. Ті, хто в той час відкрито сумнівав офіційну позицію органів влади та перспективи ядерної енергії, повинні бути очікувані проблеми, але вчений не залишився безшумним. Вони не слухали його, і після кількох років світ потерпілий від страшної аварії в 1986 році.

Р

1995, Борис Євгенійович їзда на водну моноскі, знизився і зламав ногу. У лікарні він зацікавив дорогу, в якій зрізається його кісточка. Вчимося, що це була механічна пила, після виписки з лікарні, вчений скликав однодумців і запропонував спробувати в медицині. лазерне різання кісток і живих тканинй Борис Євгенійович очолював розвиток.

Ідея була блискучою, і результати випробувань перевищили всі очікування лікарів. Задоволення патона зменшила втрату крові кілька разів, прискорила операцію. Зараз лікарі можуть працювати не де є кілька судин, але в місці, де це найзручніше.



Назва Героїв соціалістичної праці та героя України За величезні досягнення перед наукою Борис Євгенович Патон Не тільки він присуджував титул Героя соціалістичного лаборатора і Героя України, він був бронзовим батом протягом життя. Хоча винахідник не схожий на цю ідею.

«Я не люблю цю ініціативу. Я об'єднав, що не потрібно встановлювати, поки я живу. Але вони не слухали мене, вони сказали, що Герой потрібно покласти двічі. Ось як я піду до роботи над пам'яткою. Я не звертаю увагу, я звик до неї. Спочатку було неприємно. І не подобається ... — скромний Борис Патон.

«У моєму житті я тільки шкодую, що я не робив багато музики, живопису, фантастики. Всі роботи, робота. Тепер я намагаюся заповнювати ці проміжки, я читаю все, коли у мене час. Зрозуміло, що це хапзард і я не стане експертом, але я розумію його на рівні аматора, сказав Борис Патон.



Вчений сам займався спортом до центару. До травми ноги 1995 року він регулярно програвав теніс і воду. Після того, як Борис Євгенійович був виведений з лікарні, він пішов в басейн і на 400 метрів. Звичок плавання 4 рази на тиждень і зцілення вранці і ввечері 3 - секрет довголіття поважного Бориса Патона.

«Життя і робота повинні бути використані. А також залишаються оптимістичними. Якщо ви чуєте, то не варто чекати нічого хорошого від життя, говорить професор. Дійсно, мудрі слова істинної центени.

401344

Наприкінці свого життя Борис Патон залишився без найближчих людей. У 1987 році старший брат Бориса Патона, Володимир, загинув, він також був вчений. 2009 р. Євгенійович дочка Євгенія, яка стала генетичним лікарем. У 2013 році дружиною Бориса Євгеновича, Ольги. Інженер Інституту механіки НАН України.

Дякую, Борис Патон, який був присвячений вашій роботі і надихаючи всю душу в те, що було в першому місці для вас. З теплом у серці ми запам’ятаємо Ваш неспокійливий характер і чудові послуги до Вітчизни.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное