Що пам'ятати про весілля

Сім'я човен збито в ... Це буває і, як показує практика, дуже часто. У день весілля молодят думають, що щастя буде вічно, але статистика незрівнянна. Не менше половини шлюбів зламаються і не вдається. І якщо юридична сторона цього питання більш-менш чітка, то питання релігійних бічних листів.





Чи можна розбити? Як відчувається церква? Редакція "Сайт" Він ділиться з вами видами священиків.

Церква і духовенство взяти сакрамент весілля дуже серйозно. Це не просто застаріла традиція, але обіцянка, святий кіт, зроблений перед Господнім. Якщо ви вирішили, що це не для вас. Як серйозні і щирі були ці vows?

священики не впізнають слово дебунання. Не зважаючи на те, що вона має філологічну неправомірність, але досить тому, що вона містить помилкове ставлення до шлюбу. Він одружився, розлучився і розлучився. Все це mundane, простий і не проблема.





Тільки церква бачить її по-різному. Розпад християнської сім'ї є трагедія. Бог захопив сім'ю в житті «Я скажу вам, хто розлучає дружину не для дорослих, і маррі іншого, бере на себе дружбу, і він, хто здивує розлучення жінки, бере на себе дорослі. й

Сім'я в християнстві - невелика церква, місія якої полягає в тому, щоб врятувати всіх його об'єднує. Щоб зберегти любов одного і для Господа. Таким чином, церква не знає розлучення як повернення передпрілої свободи до одного. Відповідно, не існує обряду розкладання.





У той час, коли люди знищили шлюб і їх життя разом. Ви не можете перетворювати сліпий очей до цього. В кінці храму визнали низку причин, чому шлюб може бути розбитий. Ви не знайдете більш значущих.





Причини для "розшуку"
  1. Зрада чоловіка або дружини.
  2. Венереабіліті захворювання, СНІД.
  3. Алкоголізм або наркоманія з медичним підтвердженням.
  4. Наявність психічних захворювань.
  5. Зміна віри
  6. Почати шлюб знову.
  7. Звернення злочину.
  8. Здатність понад п'ять років.
  9. Проведення без знання чоловіка.






Згода, це дуже сумні причини. Я не хочу, щоб стати реальністю для всіх, але це буває. Що робити, якщо це відбувається? Промені, промені багато і з повагою промені. Якщо не вдалося зберегти сім'ю, то про подальше щасливе життя і родинне щастя.

Коли молитва досягла своєї мети і ви знайшли когось, з ким ви хочете піти в житті і герметизувати союз перед Господнім храмом. Розкажіть, як застосувати до перезавантаження. Це важливе рішення для церкви, тому тільки архієпископ може це зробити.





Право на відставку можна отримати тільки тим, хто не несе відповідальності за розірвання першої сім'ї. Якщо є значна причина (одна з переліку), швидше за все, буде дозвіл. Але це не просто «починання», – це перезапуск. Ви відчуваєте різницю? Не свобода, але нова родина, невелика церква.





Чи можу я отримати шлюб? Другий раз? Церква дозволяє це, але якщо дружини переобрані, весілля проводиться «другим рандом», без укладання коронок. І знову, не відмовляється, але таємниця весілля для нової сім'ї. Все, що потрібно знати і зрозуміти про це.

Як відбувався весільна церемонія і що це таке.

Також не забудьте піти в причастя і визнання. Це ще один важливий сакрамент, який повинен бути належним чином підготовлений.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное