Підбірка з CD-SDOV

Старі подряпини Книжка Я не кинути його. Я збираюся на друзів, мені потрібні CD. І все через те, що я дивився як друг-робочий, прикрашений нею будинок на зимові свята. До речі, деякі ремесла не вдалося продати!

Таке чоловіче мистецтво видно креативно, яскраво і неповторно. Що не є причиною провести кілька холодних зимових вечірок на роботі!





Ремесла з старих дисків Сьогодні видання "Сайт" Запрошуємо Вас ознайомитися з надихаючим вибором ідей ремесла старі CDй Я пишаю всіх гостей!

  1. Якщо ви готуєтеся до новорічної вечірки, де буде гучна музика і веселощі, варто зібрати все. Без рубрики Або ж, можливо, навіть запозичені з друзів. Покладіть на одну з стін кімнати великий трикутник - фантастичне ялинкове дерево. Він світить всі вогні вечірки і налаштовує особливий настрій для всього свята!







  2. Щоб зробити таку підставку для серветок потрібно: три диски, клейовий пістолет, ножиці і декоративні елементи у вигляді бісеру, намистин і стрічок. Візьміть два диски, виріжте 25% кожного диска в прямій лінії, потім візьміть весь диск, який буде основою серветки. Клей обрізається дисками по обидва боки до основи, щоб вони тримачі. Дочекайтеся повного висихання.
    Прикрасьте до смаку.

    130162р.





  3. Це ще цікавіше, якщо у вас є діти! Діти люблять райдужний блиск і форму дисків. Разом з дітьми ви можете обробити себе ножичками, кольоровим папером і перетворити стеку старих дисків в домашній зоопарк.





  4. Незвичайні різдвяні прикраси - це те, що зробить Ваш будинок неповторним під час зимових свят!





  5. Якщо є достатні диски, то можна подумати про створення гірлянда. При правильному освітленні гірлянда буде занурюватися з усіма кольорами веселки, що нагадує сніг гойдалки на сонці. До речі, з такого гірлянда в будинку стає теплою і сонячною! р.





  6. Що про ці незвичайні ідеї?





  7. травень. штукатурка або двері. Цей декор обов'язково не буде без уваги гостей!







Також я пропоную вам цікаві рішення прикрас голки у вигляді ялинки і не тільки. 14 варіантів будь-якого інтер'єру!



Майже кожен має пара. Неприємний CDDWD, CD-диски, які просто подряпини, поховані і більше не потрібні. Не поспішайте викинути їх, адже з них можна зробити багато корисних речей для будинку у вигляді підставки для серветок, рамок для фото, свічок, новорічних іграшок і навіть дитячих ручок.

Творчий процес!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное