Бюджетний ремонт інтер'єру за допомогою непотрібних пилозбірників

У мене є ремонт в квартирі, і не косметичний! І так я очищаю будинок на швидкості блискавки. А потім в день до вчора я отримав на стенд, де вони були. Без рубрикиЩо, насправді, ніхто не прослухав довго. Спочатку я вирішив відкинути їх, але мій друг, декоратор, який прийшов до мене на чай ввечері, і в той же час прокинув пару дизайнерських ідей, припинив мене.

Виявляється, за допомогою «пилового колектора», який в домашніх умовах для кожного з нас ви зможете заощадити на оздоблювальних матеріалах кухні. І сьогодні видання. "Сайт" У мене є цікава ідея для вас: як можна класти і одночасно бюджету за допомогою старих компакт-дисків. Результат порадує всіх!





Ремесла дисків своїми руками
  1. CD-диски є великим матеріалом для створення красивих і корисних продуктів. А якщо у вас є багато з них, бере участь у творчому процесі. Нижче наведені приклади, які будуть занурюватися в уяву і допомогти народитися вже ваші унікальні ідеї.





ДепозитФотогалерея

Потрібні речі. чіпсий Кращий для цього випадку ножиці для пластику. Однак, якщо у вас немає їх, можна використовувати садові або звичайні канцелярські вироби. При цьому останній повинен бути дуже добре заточений. р.



Найголовніше не пошкодити магнітну плівку! Так як це дає дуже «космічний» переповнення, за допомогою якого виходить такий цікавий ефект. Ну і так, що плівка не лопається, ось життя рубати: пропустити кожен диск ззовні з звичайним клеєм. Коли клей повністю висохне, можна вирізати. Уламки будуть гладкі, а плівка залишиться негарним.





Вирізати диск, як ви хочете! Розмір і форма фрагментів залежать тільки від вашої фантазії і щілини руки.



Для початку потрібно обрізати стіни. Помістіть фрагменти дисків в будь-якому приємному порядку, використовуючи клей для творчості або навіть звичайний ПВА.





Потім переходимо на грунтовку. Посада може бути абсолютно будь-яким! Дотримуючись інструкцій, намагайтеся заповнювати всі зазори між дисками якомога простіше. Після півгодини, коли грунт висихає, з мокрою губкою знімаємо її залишки і відшліфуйте диски до дзеркального блиску.





Це, стіна готова! Не була кухня, це просто простір від шести фільмів! Красивий, оригінальний і досить бюджетний. І на полицях стало набагато менше непотрібних речей, які навіть з точки зору енергії відмінно виглядають. А після перегляду фільму «Життя є збудливою магією очищення» нещодавно я нарешті переконався в цьому!





І залишилися диски можуть прикрасити каркас для дзеркала.



Або живий стіл!



Що про ці незвичайні ідеї?



Я дійсно люблю цей милий сова. Чудовий, не це?



Добре, це створення просто захопити мене своєю оригінальністю. Риба з дисків - арт-об'єкт!



Ще одне практичне рішення.



Я не чекав такого повороту! Виявляється. без зайвих зусиль Ви можете зробити новий модний дизайн ваших старих і улюблених завантажень.





Нерідко під час ремонту ми так пристрасуємо до вибору дизайну, який ми забуваємо про практичність. Особливо важливо врахувати при реставрації кухні, адже швидке і безпечне приготування їжі вимагає певних умов.

Ось 10 поширених помилок люди роблять при реставрації кухні. Варто звернути увагу!



Старі CD! Скільки креативних ідей можна реалізовувати з цими круглими і блискучими (відновлення світлих) предметами. З їх допомогою можна оновити інтер'єр кухні або ванної кімнати, вони можуть бути корисні для виготовлення красивих і / або корисних виробів, які можна використовувати в домашніх умовах або подарувати друзям.

Так занурте його. панчохиПочати роботу І не забудьте поділитися цими великими ідеями з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное