Ремесла жолудів і каштанів

Осінь щедрий з подарунками! Горіхи, ягоди, барвисті листя і, звичайно, каштаний З усього цього ви можете зробити величезну кількість красивих ремесел, які не тільки допоможуть вашій дитині виграти в школі осінньої виставки, але і додати яскраві ноти осіннього комфорту до будинку.

Сьогодні видання. "Сайт" У мене є 11 незвичайних ідей для вас. каштанй Атмосфера в вітальні чарівна!




й
ДепозитФотогалерея

Ремесла жолудів і каштанів
  1. З каштанів можна зробити всі види людей і тварин. При виготовленні виробів з цього натурального матеріалу використовують як самі каштани, так і їх спинну шкіру. Ви також можете додати кілька жолудів і закріпити деталі пластиковими і сірими, так як в цьому прикладі на фото.

    р.



ДепозитФотогалерея

Навіть найменше можна впоратися з виготовленням цього гусениці.



Акуни красиві на власній. Їх можна просто залити в скляне скло і таким чином використовувати для осінній.



ДепозитФотогалерея

Щоб створити таку фоторамку, вам знадобиться жилетка. Як виглядає стильно і цікаво!



За допомогою пластиліну ви можете перетворювати акорд на незвичайну птах або милий гусениці. Для птаха необхідно ліпити манку, очі і крила. З равликами це ще простіше: засліпити тіло молюска, і використовувати каштан як оболонку. При бажанні з декількох птахів і равлів можна створити всю казкову композицію!





Коржі, сірники, клею або пластиліном для вступу деталей - і у Вашому розпорядженні ціла армія чарівних солдатів, тремтально виготовлена вашої дитини. осінній.



Оригінально виглядають жолоби підвішені на гілках. Ви можете пофарбувати їх акриловими фарбами або накрити їх лаком для нігтя. Р



ДепозитФотогалерея

Кілька цікавих ідей для творчості.



І за допомогою таких ремесел, моїх дітей і я навчаю англійську. Наприклад, вчора ми зробили обідній набір, як це з нержавних ковпачок, вражаючи, що Королева Англії сама виходила на осінньому пікніку і викопувала смачний чай з них, розмовляючи з її приреченими. І від царя живе в Англії, ми говорили її рідною мовою. Ми поговорили стільки, скільки ми можемо, і це було весело - Ліза і Андрій дуже сподобалося!





За допомогою ручної роботи з каштанів і акордів можна створити чарівне місто з його казковими героями і пригодами. Що таке не початок захоплюючої і розвиваючої фантазії гри для дитини? 3610Р. 4200Р.



Крім того, за допомогою конусів і жолудів можна красиво прикрасити коробку або дзеркальну раму.





Я також запропоную вам дізнатися секрет приготування не тільки красивого, але і корисного в побутовій справі з осіннього листя. Яскравий цукерковий брус стане вишуканим прикрасою будь-якого столу!



Натхнувшись цими ідеями, мій Андрій зробив два ремесла, які він виграв на осінній виставці. І коли син приніс роботу додому, чоловік гордо поставив ремісничу на верхній полиці стійки і сказав: «Щоб все бачити!»

Якщо ви натхнення Не забудьте поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное