Вироби з натуральних матеріалів

Восени ми витрачаємо більше часу в домашніх умовах, ніж влітку, і цей обхват також позбавляється до виготовлення осінньої квітки. виготовленняй

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував красиву колекцію виробів. каштанй Для творчості з дитиною, для шкільної осінньої виставки і подарувати будинок осіннього комфорту!





Ремесла каштанів і жолудів своїми руками
  1. Каштановий равлик і пластилін є найпростішим ремекцією з цих матеріалів, які діти можуть зробити з віку двох. Як матеріали, вам буде потрібно: різнобарвний пластиковий, 1-2 каштани, стека для роботи з пластиком, для гілочок роги з квітів або листя і ліплення дошки.

    Р



    166148



  2. Створення чоловіків з жолудів - це захоплююча активність! Ручки і ніжки можна зробити з зубних трубок, сірок, тонких гілочок. Випрямляючі отвори в жолуді зручні з стібкою або зубними стеками (якщо ж ж жолудні ще молоді). Звісно, дорослий повинен це зробити. р.







  3. Як мій старший брат, скоро по черзі 45, говорить, коли він знаходить каштани в лісах, «Честани гладкі дрібні дива!» Чудовий спосіб відчувати себе, як дитина знову буде виглядати і підібрати повноцінні кишенях каштану. Не для ремесел, не використовувати як підрахунок матеріалу або для точності поїзда, кидаючи в відро. Каштани потрібні тільки для задоволення! І я повністю погоджуюсь з ним.



    93037934



  4. З каштанів можна зробити всі види людей і тварин. При виготовленні виробів з цього натурального матеріалу можна використовувати як каштани самі, так і їх хребтова шкіра. Ось кілька прикладів каштанового макіяжу.







  5. Крім того, через конус і жолуд Ви можете красиво оформити або створити предмети декору для будинку!







  6. Кілька цікавих ідей.







  7. Якщо додати маленьку фантазію, можна зробити більш незвичайні вироби з жолудів. Як маленькі совки. Очі, здоби і крильця малюків можна зробити з повстяного або кольорового паперу. Не забудьте зробити маму для них!











Також я раджу познайомитися з вибором ідей для виробів з осіннього листя. Одягаємо дітей тепло і йдемо на прогулянку по площі або парку, і одночасно збираємо жовтий, зелений, помаранчевий і червоний матеріал для творчості!



Дякуємо за ідею #4 і #7, мій Андрюша зайняв 1 місце на шкільній виставці минулого року! Цього літа ми хотіли це не для школи, але для душі.

І щороку. забір каштану Змішані з жолудами, надягають в щільний пакет і сплять на них. Це допомагає з болем спини, особливо якщо ви працюєте в офісі і витрачаєте більшу частину часу на комп'ютері.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное