Бабця перетягує воду з колодязя, тягне за латинками на вулиці, але плоско відмовляється від переміщення до міста

Що може здивувати досвідченого мандрівника випадковим супутником? І як може історія життя 85-річного чоловіка змінити ідею істинного щастя? Що ми хочемо, щоб ви знали, прочитавши літеру з одного з наших читачів.

Випадковий супутник, hello. Моя назва - Юра, я 36 років. Моя батько була вітрильником, тому тягаю за пригоду і мрії про подорож я мав з раннього віку. Довгий час я не вірю, що мій сон коли-небудь приїхав, але долі це сталося.



Я подорожую в різних країнах світу. Я пізнав маленькі міста і міста. І я часто приймають випадкові мандрівників. З них я дізнався найцікавіші факти про життя місцевих мешканців. Це часові зустрічі з усіма цими людьми, які роблять мої подорожі настільки яскравими і незабутніми.

Сьогодні я хочу розповісти про одну з таких зустрічей.



Недавно я вирішив повернутися до своєї домашньої країни. Похилого бажали відвідати село, де він провів все своє дитинства, і просто застрягнув довго на батьківщині.

3610Р. 4200Р.

До с. Я помітив самотньої жінки, що ходить повільно вздовж траси. Звісно, я не міг їздити минулим і вирішив дати своїм бабусям їздити. Вона погоджена, щоб тримати мене компанії. Я не хотів змінити напрямок мого маршруту.



Коли мій бабуся потрапив в пасажирське сидіння, я почав просити її про життя і чому вона ходить окремо в такий час. І це було швидко до вечора...

Історія старої бабусі розповіла, що вона 85 років і життя в занедбаному селі з населенням 3 осіб. Проте вона щаслива з життям. Хоча важко іноді впоратися з господинею в таких і подібних роках, але якось вона виходить. Тоді сусід допоможе принести воду з колодязя, потім онуки прийдуть - клаптять для неї.

Вона сказала мені, що зробила в'язання. Вона робить серветки самому і йде на локальний ринок двічі на місяць. Сьогодні я продаю 5 кращих робіт. Я прогулявся, бо немає прямих автобусів в село. Ось як дістатися.

р.

Історія була настільки яскравою і насиченою, що я був лише діва. Про всі незручності і повсякденні неприємності бабуся говорили з гарною посміханням, а іноді навіть сміється. Я навіть не помітив, як час муки.

При приході я попросив мого супутника, як вона зуміла зберегти таке позитивне ставлення до всіх труднощів, які вона повинна впоратися з. Я попросив її, чому вона не переходила в своїх онуках і чому вона збереглася.

Я люблю це село. Це спокій, це добре. І що важко іноді, так що це тільки збільшує зусилля до застосування, темпера і тіла і духу. Ось, подивіться, я буду жити до 100. І я піду до міста - хто знає, можливо, я не буду в світі. Що я в цьому місті? Сидіння в бетонній коробці і подивитися не білий світло. Дякую, Тексти пісень, а це означає: Я не хочу, щоб мати щастя.



Ось чому ми говорили про те, Я довго думаю, що це зустріч. Як маленька людина потребує щастя? Дайте іншим розкіш і затишок, але вона тільки має сад зовні вікна і здоров'я в своєму тілі, щоб вона могла прогулятися в цьому саду.

Що таке ваше життя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное