Чому негативні думки скорочують наші дні

Що таке негативне життя? Це місце, де кожен день повний. sullen і плутати думкиВони призводять до тривожності, поганого сну, і скорочуючи наш час в цьому світі. Як ви знаєте, якщо це відбувається для вас і виправити його швидко?

Чи знаєте ви, що процеси мислення споживають близько 20% від наших щоденних калорій? Це близько 400 одиниць, які еквівалентні великій муфіні з чорницею, наприклад. Насправді негативні думки витрачають стільки інших. Це не їх небезпека.

р.

Справа в тому, що велика кількість негативних думок зазвичай призводить до стресу. Можливо, навіть молоді діти знають, скільки може призвести до постійного стресу до нашого тіла. Подумайте, як ви починаєте свій день. Ви щасливі, коли ви прокинете, або ви першими, хто прокинувся, «Лорд, це те ж саме знову?» Я не можу взяти його більше...

р.

Якщо другий вірний, можна прочитати цю статтю. УвійтиЧас сказати, що життя час змінити. Основна проблема з більшістю людей полягає в тому, що вони в обставинах, які практично неможливо змінити. Якщо ми живемо в житті.



Або ви можете змінити спосіб життя, але це вимагає занадто багато зусиль. ресурси, які ми не маємо прямо заразй Багато так вичерпуються щоденними бортами з собою і світом, що дуже думав про зміну викликає їх паніки і висувні відчайи. По суті, люди більш схильні до відлягати себе за слабкість і лінь, додаючи до вже міцного натягу.



З якоїсь причини нам не виникає, що є підключенням нашої держави та ситуації, в якій ми. Це цикл, який важко вийти з. без зміни світоглядуй Наприклад, ми не можемо кинути несловенну роботу, тому що ми не маємо сили шукати нові. І ми не маємо ніякої міцності, оскільки стара робота пригнічує нас.



Що робити? Ми кидаємо вперед, не знаючи себе або має задоволення. Днів і місяців проходять в цьому озері життя, що переросли з негативними думками. Вода в ній застійна, а потік свіжої майже висушеної. Що робити про це? Перший, зупинити і видихляти.й Стоп відмиває себе за те, що ви не можете змінити прямо зараз.



По-друге, глобалізаціяЩо відбувається? Зробіть все окремо і прийміть реальність як факт. Я, ви в цій ситуації прямо зараз, і ви не можете виїхати з неї в другий.

Поведи мене, це глобальне прийняття дасть вам і ваш психічний значний рельєф. Не чекайте завершити ці кроки протягом декількох годин. Прийміть час прийняти і заспокоїти. Спробуйте практикувати. Технології медитаціїй Після того, як ваш розум знаходиться в миру в існуючих обставинах, він знайде рішення, щоб змінити їх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное