Чому Людмила Гурченко у старшому віці починає любити навіть тих, хто у своїй молоді не засвоюв

Серед справжніх шедеврів нашого кінотеатру завжди виходили надії. А наші люди дуже швидко підбираються на котируваннях. Чудовий виступ наших акторів надовго залишиться в пам'яті. Нікулін в «Дямонд Рука», Демяненко в «Операції «Я» та інші пригоди Шурік», Гурченко в фільмі «Любов і голубів»й Кожен вирок вказує на дуже серце глядача.

р.

Редакція "Сайт" Любоми Марковна Гурченко «Луся, зупинка!» Це дуже цікавий випадок, що відображає національну любов до роботи актора.

Фільм «Любов і голубів» – це справді незабутній шедевр радянського кіно. Директор відмінно і без вразливостей відобразив неприпустимо просту історію дорослої. Кожна з персонажів добре відігралася відмінними акторами і розбирається сотні разів на лапки. І з однією з цих цитат є історія книги.



З дитинства я сміхався на те, як зірки будують напис «Ех, Вася, Вася...» В цілому багато цікавих моментів в кіно. Але історія підключена до сцени, коли героїне Гурченко приходить додому до Василя. З легендарним «Людком»! О, Людк!

Витяг з книги "Луція, зупинка!" Я на поїзді тренуватися. Вранці в туалеті покривається весь автомобіль. Я теж. Що я, не людина? Багато людей. Чекати. Але це зрозуміло, що всі перевезення знають тут. І мій непристойний погляд відразу ж помітив чоловіка, який відразу ж затягував, підібрав шлунок і посміхався. Він, безумовно, нехай мені йти без — Я не знаю, що — автограф або, Бог заборонений, дует фото перед туалетом. Ну і час, щоб вийти з відділення на світ Божого. "Я людина" стоїть, чекаю. Там немає. Складання.



- Комрад Гурченко, я чекаю на тебе.
- Я див.
- Ось ми йдемо. Звітність. Я морський капітан. У мене є один гріх. Я можу пити. Коли ви на морі протягом шести місяців, ви знаєте. Але команда поважає мене. До тих пір, як вони потрібні, а потім вони дають мені "люби і голубці" - пам'ятайте, куди ви і Вася на півдні?
І він збивається м'яко:
- Я шкода, я теж був! Жорстке!
І знову голосно:
- Комрад Гурченко, Людмила, дорого! Все, що ви хочете, це шампанське, коньяк, квіти, шоколад! Будь ласка, що ви думаєте? Людк і Людмила ... Про нас
до Так ви вже знаєте все серцем.
- Приїжджайте, Людочка, це фільм, і тут ви! Помилки О, мій Бог, удачливий! Всі Що ви хочете! Що ви хочете? Ну, Людмила! Зробіть вітрильник, який не бачив своїх рідних берегів протягом багатьох років, зробіть йому момент щастя! Він ніколи не забуває цього моменту!

Це моя улюблена професія. Туман вранці. Ранкова особа, нещастя особа. І тепер я повинен забути, що я просто слабка людина, що я хочу піти в санвузол. Будьте приємними, в одну хвилину, зумійте самі потішити, «реінкарнати» і грати яскраво і весело, гучно і художньо. На долі, на сірості зовні вікна. І жовтий кулька жовчі стрибати в горло і розкачати назад, стрибати і розкачати назад. Дякуємо Богу, що не виповнилося. Ні. Міцність, енергія. Вечірній концерт. З краю очей я можу бачити, як пасажири дивляться нас з усіх відсіків. І восьмого ранку, в туалеті, шуаут, в повному голосі і насолоді,
"Дівчаті!" Отримайтеся! Ой, ти бейстард. Людк! І Людк! Де-ра-вня! ?

Додаток. Мойст капітана і сатисфікованих очей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@gurchenko_diva)



Увечері на концерті я відчуваю особливу, некомерційну атмосферу в залі. Ну, це так і в радянських часів, коли є зустріч, але кожен знає, що незабаром будуть виведені банери, ріг буде грати, то марш ... Що? У передній ряд я бачу капітана в передній кімнаті, з багатьма медалями і значками. Далі йому дуже гарна спекотна жінка, ви можете побачити дружину.

Я поговорю в концерті про ранковий епізод на поїзді. Я граю обличчя. Дуже задоволений номер. Я представляю кабінет капітана. Почати! капітан урочисто стояв, лучений до залу, закріпивши руки, а з двох протилежних виходів, вітрила з ящиками коньяка, шампанського, квітів і коробок цукерок пішли на струнку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@gurchenko_diva)



Зал прокинув. Стійка в середині цього доброго, буріння, вдячність. Тільки третій концерт... Як отримати серйозний? Як ви переходите в коробки? Ні, ні паузи. Нехай це буде так. Я стрибав над ящиками, до аплікації життєрадісних глядачів. Це був успіх. Але герой вечора був капітаном. Він також мав автографи. Так багато для "Людка"

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена Музейом Гурченко Людмила (@museum.ludmilagurchenko)



Який цікавий сюжет, і як розумно і точно переніс акценти і емоції людей. Я просто дивився.

Чоловіча любов іноді обсесивна, але все одно кожен актор або актриса craves визнання. Так, і доторкнувшись до ідола завжди тертя для простої людини. Якщо ви зустрілися з зірками, розкажіть, як це було. І, звичайно, напишіть про ваших улюблених моментів від радянського шедевра Любові і голубів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное