Політові вирази, після чого співрозмовник буде похабним, як індички, так і дратівливим

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Чому нейтрально-політовані мовні кліше, клацання збуту гуру з англомовних підручників з маркетингу, зробити нас таким життєрадісним?



"Сайт" Я збирав добірку знайомих фраз, які, судячи з форумами, втілювати покупців. Давайте спробуємо зрозуміти причину цього психологічного явища.

Я можу допомогти вам? Іноді необхідно перетнути поріг магазину, щоб нудний продавець, як акула, яка відчувала кров, вже кинулася до вас з його шаблоном питання.



Продавці кажуть, що питання «Чи можу я допомогти вам?» вони просять не самостійної оплати, а також за домовленістю консультанта, щоб надати допомогу клієнтам. Це просто такий догляд, як правило, не сприяє зростанню продажів.

Я приготував мене, коли я спокійно підбираю щось в магазині, коли співробітники стрибають до мене і просять мене кожні 10 секунд, «Чи можу я розповісти вам щось? й

- Лестран зліва. (@mydyingpride) 30 березня 2013 р.



фраза: «Чи можу я допомогти тобі?» – переклад англійської мови «Чи можу я допомогти тобі?». На англійській мові це незв'язкова форма полоіту. Але в наших обставинах це звучить неприродним. Покупець кладе в позицію безповоротного, що викликає інтуїтивне відхилення.

3610Р. 4200Р.

«Я здаю, коли продавці приходять в питаннях,» покупець скаржиться, «Я відразу хочу, щоб повернутися і залишити». фраза “Як я можу допомогти?” є досить лякаю, так що ви хочете відповісти на це ірделі.

Ви зацікавите щось? Я багато цікавить. Наприклад, де отримати безвідсотковий кредит на 50 років, як отримати роботу в Google і вражати Scarlett Johansson! Я не боятися консультанта з продажу.



За планом маркетологів таке питання, як покупець зловив на гачок. Скажіть ні, то що пекло ви доводите до нашого магазину? Ви не хочете надати продавцю звіт. І це може бути складно. Ми не завжди знаємо конкретну відповідь.

Може бути, я пішов в магазин з цікавості або подивився навколо надії імпульсивної покупки. У такій ситуації питання продавця бере його несподіванкою і змушує його відчувати себе винним, викликаючи ретативну агресію. Не зайдіть до довгих і переконливих пояснень, але відповісти на щось.

Будь ласка, зв'яжіться з нами Ми не проти проявів уваги. Але це трохи занадто шаблон. Однак, за словами самих продавців, ця фраза часто не виражена для покупців.

р.

Промовляючи його, консультант надає колегам зрозуміти, що він ставить цей покупець і всі його можливі покупки з ним.

Чи буде ви самостійно? Вона звучить як вторгнення конфіденційності. Після того, як відповідь «так» фокусується на своїй самотності. Для деяких людей таке питання може бути болючим нагадуванням про невдачі в їх особистому житті.



Як я можу звернутися до вас? Інша траса англійською мовою, яка часто використовується в телефонному маркетингу. English translation "Як я можу звернутися до вас?" досить різний. Це не назва, але форма лікування. Наприклад, мистер, лікар і так далі.



Іноді я кажу, «Всі мене мій лорда». Це заощаджує багато часу, змушуючи продавця без сідла виводити. Це не просто те, що ваш час був Підсвідомо, маніпуляція відчувається: якщо вони хочуть відчути себе ексклюзивним клієнтом, то вони обов'язково продають щось.

Якщо ви не можете впоратися з роздратуванням і вона забарвлює вас частіше, спробуйте зрозуміти себе. Психологи стверджують, що реальна причина може бути перешкодою на шляху до бажаного. Не в змозі безпосередньо впливати на свою причину, ми показуємо агресію на інші. Потерпілих часто є випадковими.



Тепер ми з'ясували, чому дратівливі слова торгівників приводять нас божевільними, намагаємось не реагувати так суворо. Пам'ятайте, що покупець завжди правий і не має звітувати нікому. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное