Зірки, які люблять одружитися і розлучатися багато разів

Чому варто шлюбу?? Обов'язково одружити праву людину раз і на життя. Тим не менш, в реальності не все настільки досконало. І часто ви повинні піти через багато відносин, щоб знайти потрібну сторону. Деякі люди не мають успіху, незважаючи на багато спроб.

Сьогодні видання. "Сайт" Зі святами багато разів одружилися і розлучалися. І причини кожного були дуже різними. І це навіть дивно, що надзвичайно успішним людям у своїй галузі не вдалося досягти стабільності і щастя на особистому фронті. Це те, що вони хотіли.



Чому варто шлюбу?
  1. Джеймс Камерон
    Найуспішніший кінорежисер, завдяки таланту якого світова пила «Terminator», «Альянс», «Titanic», «Avatar» та інших кіно шедеврів, одружився ще в 5 разів. Джеймс вперше одружився офіціанткою, коли він був водієм вантажівки. А потім я став так родзинкою роботи в кіно, що моє особисте життя захопило на фоні. І одружився. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Опубліковано lbrkib (@sobolevalara)



    Тоді був плідний союз з продюсером Gail Ann Hurd, який допоміг Cameron реалізувати свої перші важливі проекти. У той же час, цей шлюб, який виріс з творчого об’єднання, закінчився.

    Після двох коротких шлюбів, Cameron зустрів актриса Susie Amis на набір титану (зіграла дідусь Роса). Вона була в цій жінці, що кінорежисер побачив дух. У 2000 р. Наступного року вони мали дочку, а в 2006 році Джеймс і Сусі став батьками близнюків. Пара все ще живе в щасливому шлюбі.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Опубліковано Suzy Amis Cameron (@suzyamiscameron)



  2. Елізабет Тейлор.
    Легендарний театр і акторка вперше стала дружиною, коли вона була тільки 18. Вона вніс її вісімнадцятий шлюб, коли вона була 59 років. Одружився актор Річард Буртон двічі. Не дивно, що це відносини Єлизавети з цим найпопулярнішим актором у 60-х роках, що громадськість зустрілася з найбільш тісно. У газетах регулярно покривається роман. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Опубліковано Edelson Flores (@edelsoncf)



    Звісно, серед обраних знаменитостей були багато видатних чоловіків: багатий Conrad Hilton Jr., продюсер Майкл Тодд, співак Едді Fisher, американський Senator John Warner ...

    Єлизавета Тейлор колись сказав: "Мої батьки навчають мене, що якщо ви любите когось, ви повинні маррі їх. й

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Елізабет Тейлор (@elizabethtaylorarchived)



Довгий шукав щастя Людмила Гурченко Людмила Гурченко
Відома радянська актриса зуміла багато під час свого життя: вона зірвала в фільмах, виробляла музичні програми, писав книги. Хоча в її юнацькому періоді, коли вона проігнорувала близько 10 років через тостер зверху, вона не була запрошена до фільму. У 18-х роках був проведений персональний життя Гурченко. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Улюблені актори (@kinoman20.22)



Вперше на весілля Гурченко відігралось, коли вона була 18, але це шлюб з режисером Василієм Ординським прослужив трохи більше року. І черговий шлюб не продовжив, але дав Людмили дочку Марія.

Третя обрана Гурченко стала актором Олександра Федеєва. Тим не менш, життя поруч зі зі зіпсованою і непростою людиною. Він зачарував гучних компаній і міцних напоїв, він був жахливим Румор має це, що один раз він навіть вистрілив його коханим з гарматою, яка була остання солома для Людмила.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@svetlana.as70)



Пізніше був шлюб з Йозефа Кобзон, який багато збудував громадськість. Ані Людмила, ні Йосип, якби говорити про це стосунки. І так, що навіть їх розрив подрібнюється в таємницю. Але з піаністом Костянтином Коопервейсом, відносини тривали майже 20 років, хоча це не вдалося добре.

Але Сергій Сенін Гурченко був дійсно щасливим. Він був відступним вболівальником, який присудив актору доторкнутися. У той час вона була розчарована у чоловіків. Я не хочу бути в будь-яких відносинах. Цей довгий шлюб змінив все для кращого. І разом з Сергієм Людмили жив до кінця своїх днів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано @lich_nos_ti





Можливо, це займе багато мужності, щоб вирішити серйозні стосунки знову і знову після багатьох невдалих шлюбів. І якщо так, то герої сучасної статті мали відвагу і наполегливість, щоб знайти справжню любов.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное