Історія матері, що все її життя пожовтий, і в старій вік був покинутий дітям

Коли батьки проводять своє життя, піклуючись про своїх дітей, намагаючись зробити все так, щоб їхні спадкоємці не потрібні нічого, глибокий старик здається передбачуваним. Звісно, я хочу найближчих людей, хоча б частково присвячуючи однакову кількість часу батькам, коли вони старіють і потребують догляду.

Алас, реальність полягає в тому, що дорослі діти занурюються в щоденну рутину, і швидше за все, щоб відвідати своїх батьків. Ви дуже сумні і самотні. Старі люди намагаються пам'ятати, де вони зробили помилку.

6431568

Любов Сержевна вже давно відродилася. Весь день довго вона дивиться на вікно і думає про те, що її вирощені дочки і сина. Чи приїдуть вони на День народження? Або ж, можливо, вони не менше називаються? Вони не хочуть витрачати вільний час на стару жінку.



«Я пам'ятаю, що покинутий чоловіком з трьома дітьми. Він не може стояти навантаження, не хотів би взяти відповідальність за своїх дітей, він втомився від постійного крісельства і мус. Я був 30, діти пішли до першого і другого класу, вони потрібні щось їсти, що-небудь одягатися. Я мав шукати будь-яку роботу, щоб годувати їх. Звичайно, не було особистого життя.



Для свого комфорту я витратив гроші на заробіток молоді. Я знаю, що мені потрібна моя увага, не мій гроші. Якщо тільки я мав підтримку чоловіка. Але це його вибір, я не слава його. Дітям добре, у них є власні сім'ї. Я в шостий рік пенсії. Я маю гроші, тому що я спробував зберегти стільки грошей, як це можливо для своїх дітей. Зараз немає. й



На тиждень тому я став хворим, мені довелося викликати швидку допомогу. У лікарні за тиждень. Після постановки діагнозу прогноз не був розсіяний. Парамедика назвав мої родичі і вони прийшли бачити мене відразу. Моя кімната була ревнощою, що я мав такі родичі карбування. Я думаю, що це різні.



З тих пір, поки діти зателефонували щодня і проїдуть про своє здоров’я. Що ще не сталося. Тепер відвідають мене в домашніх умовах, але, здається, нещастя. Я можу побачити це все про спадкування. Не про що я уявляв старий вік. Зараз я серйозно думаю про пожертвування накопичених грошей на благодійність, а також відкликання квартири до сусіда. й

При сумі, коли діти не розуміють і цінують, що їх батьки роблять для них. З іншого боку, дитячі свята найсильніші, напевно, діти Любові Сергіївни не пробачають своєї самотності в дитинстві. Але вона має вибір?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное