У 76-му році життя цей світ пішов з співачки та народного артиста України Ніни Матвієнко, тепер голос буде звучати на небі.

Він назвав голос і душу українського народу. Все своє життя переніс світле, доброту і українську народну пісню. Її голос зачаровує, дивує і надихає. Ніна Матвієнко не проживала, щоб побачити свій 76-й день народження за два дні. 8 жовтня дочка Ніни Матвієнко, на своїй сторінці Instagram повідомила про те, що трагійні новини.



Життя Ніни Матвієнко непросто. Зростала в сім'ї з 10 іншими дітьми. Вона була п'ятою дитиною і в віці 4 дивилася після її молодших братів і сестер. Відкликав співак: Я народилася в сім'ї, де я нічого не бачив. Тільки у святкові дні, коли Пап не п'яний, і вони сіли з мамою. У віці 11 років батьки вирішили відправити Ніну до школи-інтернату. Сім'я була дуже бідною і не могла підтримувати всіх дітей. Дівчина мала дуже чарівний характер, і її батьки вирішили, що це буде легше для неї. Для Ніни була справжня школа життя, яка приніс її стійкий до ударів героя долі.



Незважаючи на те, що Ніна була дуже захоплена співом і мріяла про вступ українського народного хору ім. Г. Веревки, після школи-інтернату довелося піти на роботу за «Гіммаш». Вона пішла з колясної дівчини до учниці краєзнавця та копірайтеста. А потім почула, що в Житомирі є підбір для поп-вокаційного ансамблю. Але автентичним способом співу Ніну Матвійенко не влаштував поп колективного співу, і вона не була прийнята. Тому в 1966 році Ніна Матвієнко ще підписала в студію хору ім. Г. Веревки. У 1968 році став солістом. Починав свою кар’єру співачки.



Володимир Зеленський писав в Instagram: Сьогодні митець України пішов з нами. У кожному розумінні слова. У США, Канада, Франція, Польща, Південна Корея, Мексика, Латинська Америка та багато інших країн. Його автентичний і справді чарівний голос, її народні ліричні і обрядові пісні завжди залишаються з нами. Каролі, бунтії, веснянки, купання, заготівля, джинс, весільні пісні та ляльбаї в її виконанні. «Чарівна скрипка», «Сул Квітка»... Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Ніна Матвієнко не тільки співак з унікальним голосом. Вона написав власні вірші, оповідання та есе. Вона написав історію народного хору ім. Г. Веревки. Відіграла в театрі фільми та телебачення. З 1989 р. є членом спільноти кінематографістів України. На чолі з активним цивільним життям. В рамках проекту, присвячених популяризації української культури та українського народного костюма.

«Найкрасивий чоловік, душа народу, голос якого з нами назавжди. Ми любимо і пам'ятаємо, Святослав Вакарчук писав.



Ніна Матвієнко завжди любила гостей у своєму домі. Навчався у молодому, талановитому людей. Ми завжди готові послухати, комфорт, підтримка.

Життя Ніни Матвієнко Потап сьогодні згадав, як Нина Матвієнко розповіла йому про маленьку Настя Кам'янського. Ніна Матвієнко разом з матір’ю Настя були в хору ім. Г. Веревки. “Nina Mitrofanovna, я торкнувся, коли ви санг. Сонце і голос народу, як я щасливий, щоб ви знали, щоб почули своє спів в житті, на сцені і на столі. Твої історії про дитинства Настя. Я люблю тебе з усім серцем. Дякую за ваш талант, може Бог охопити вас.



Ніна Матвієнко була одружена з художником Пьотром Гонхаром - сином українського скульптора, художником та колекціонером українського мистецтва Івана Гончара. Вони мали три дітей - Іван, Андрій і Антоніна. У своїх батьківських степах і стали артисти, а Антоніна успадкувала голос матері і стала співачкою. У 2005 році його син Іван вирішив стати монахом і виготовленим мигдалем. Андрей - художник і іконописець. У 2007 році на ювілей 60-ї річниці Ніна Матвієнка з Тоня. Цей концерт назавжди залишиться в серцях багатьох українців. Ну і щирість виконання зачаровує потім і зараз.



Ніна Мітрофановна – це дуже близька людина для нашої сім’ї, вона завжди пам’ятала свого діда з неймовірною теплотою та любов’ю, навчила українську мову в радянських часів у Шевченківському університеті. Це наші останні фотографії. Я відчував щось серйозне. Вона запропонувала допомогти лікарям, але Ніна Мітрофановна відмовилася. Я хочу подякувати Вам за всю українську культуру. Завдяки своєму таланту, ніжності, фемінності, ви змогли надати Україні таку красиву та ніжну обличчям через ваші пісні. Легенда українського етапу. Завжди живий, завжди красива! написав Наталія Могилівська в своєму блозі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное