Я нарешті підняв потрібну кількість грошей, щоб купити свою дочку квартиру, я летю додому на крилах радості.

На питанняХто сильну людину?Ми завжди працюємо з деякими шаблонами книг. Наприклад, є лідером команди, яка призведе до успіху. Або, тут, кучерява, яка, незважаючи на все, сходження на вершину. Або навіть звичайний п'яльник, який кинути його довгострокову залежність. А інші що? Гаразд, сіра маса. Які сильні особистості можуть бути, якщо життя, в цілому, є однаковим для всіх.

Габаритний зображення

Пілінги Але є насправді багато людей, таких як. Головне - приділити увагу в правильному напрямку. Єдина мама, яка підняла моб дітей, не є сильною людиною? Або студент, який, всі правди і помилковості, вступив в навчальну установу, він хотів і ніхто не допоміг йому в цьому. Покарання можуть бути невеликими, але якщо вони не привертають увагу мас, вони не перестануть бути перемогами.

Не від хорошого життя, що люди йдуть на роботу за кордоном. Мене, що сталося мені. Мій чоловік і я був одружений майже на тонкій соломці. Після народження своєї дочки він почав пити. Здавалося б, не існує серйозних причин. Так, не багато грошей. Але буде більше з них від постійних фестивалів? Він прийшов додому під літати, сумувати. Я сказав йому, що він розуміє все ідеально, але він не може зробити нічого з собою, так як вони джінксовані.



Я знайшов себе в будинку. Але це було більше хобі, ніж щось серйозне. Я спробував всі види виробів «жіночі», таких як милоробство, свічка, нестандартне в'язання. Але після відрахування матеріалів, витрачених на результат, залишався досить мером. Я не спустошував чоловіка, бо я бачив, що це не допомогло йому будь-яким чином, але тільки навпаки, зробив його навіть сумним. Але хоча б він любив нашу дочку до ядра.

Тоді, як Даша виросла старшого, я розмовлявся на Феді і запитав його безпосередньо. Чи зможе він жити з нашою дочкою, якщо я залишаю за пуповин? Все, що йому потрібно замовити в будинку і не бенкети перед нею. Завжди є харчування, відносне замовлення і все. Я подбаю про фінанси себе. Так як є можливість заробляти від сім'ї, ви повинні скористатися ним. Мій чоловік приймав свою пропозицію і обіцяє бути правильно. Я відомий йому довгий час, тому, не без нервів, я взяв на плечі важку тягарку хліба.



Я не хочу говорити про жорсткі робочі дні посудомийних машин в іноземній країні. Я впевнений, що є досить історії, як це без мене. Я знайшов чоловіка там. Ніщо серйозне, але самотність також входить до складу страждань. Чи не можна уникнути цього? Тож я думав, що я міг і повинен. Я не знаю, як мій чоловік зробив. Він не сказав нічого про це, але він не взяв нікого дому. І Даша розповіли мене все.

У п'ятий рік моєї поїздки, щоб говорити, був гранат. Феди не виживали. Серце, яке постійно отрує, відмовлено в роботі. І хоч я знав, що рано чи пізно це сталося, я був дуже гірким. У будь-якому випадку я кохаю чоловіка. І пішов він досить рано. Добро, що Даша вже 19 років в той час і вона змогла прийняти втрати з гідністю.



Я попросив моєї сестри, щоб відвідати мій niece більш часто, але дочка була вже зовсім незалежна, тому вона не була критичною. Тепер я можу повернутися. У мене є кілька грошей на руки, тому ми могли б мати досить кілька років. Але весь настрій псували один з колег, які попросили мене, чому тоді я прийшов на всіх, так як я не можу заробити нічого серйозного. Після маленької думки я погодився з нею.

Звісно, вам потрібно принести нормальну кількість, щоб ваша дочка була достатньо для свого житла. В іншому випадку, чому вона переносить п'ятий батько протягом багатьох років без матері, які завжди повинні бути там? Потім я розгонувся рукавами, заощаджуючи гроші, працював ще 3 роки, до тих пір, поки за допомогою тієї ж сестри я не міг дистанційно перенести гроші, щоб купити хорошу квартиру. Як мінімум у фотографіях вона здавалося б.

Моя дочка познайомила мене не тільки, але з моїм ф'янцем. Добра новина та юнацькі подарунки. За час, коли вони були передані з купівлі квартири до мого прибуття, близько шести місяців, вони змогли зробити косметичні ремонти, пасти шпалери. Очистити, в цілому. Я був дуже гордим, але я мав жити в старій квартирі. Але це нічого не було, вторинний досвід.



А потім пил з очей впав і Даша продемонстрував себе з іншого боку. Ти знаєш, що мені подобається незнайомець. Я не мав права заважати в житті будь-яким чином. Не потрібно грошей від мене, а не потребувала її присутності. Одного разу я помітив, що її молодий чоловік мав дивний вигляд ввечері, якби він був маленьким причалом. Так вона прокидала мені таку табло, що сусіди почали вражати труби. Навіть вони можуть почути все.

Дочка зробила, що, хоча вона вдячна за мій подарунок, вона не зацікавила нічого іншого. Після того, як місяць, щоб викликати і поговорити про деякі нецензії і благополуччя. Я думав, що це був своєрідний молотник. Її майбутній син-в-право підтримав її у всьому. Він сказав, що вони були молодою сім'єю, але без печаток у паспорті. А тепер його поворот, щоб подбати про Даша. А якщо вона не хоче своєї компанії, то це буде.

Не доглядати. Він був болючим і неприємним. Весь час свого існування моя дочка просто перестала сприймати мене як сім'ю. Будь-яка мама буде сумним.



Пелюшки тепер спокійно призначають. Зараз я знаю, що така сильна людина. Я жити в старій квартирі, їсти економію. Я не хочу працювати, тому що я не витрачаю багато, і я не знаю, куди піти. Більше і більше я отримую ідею сплітання на все, продаючи мій житловий простір і полетіти назад, де я прийшов. Я забезпечений для моєї дочки, і тепер я можу зробити все, що я хочу. Не що я вже сидів на валізи, але я отримував агент з нерухомості на тиждень тому. Якщо ніхто не хоче вас вдома, ви знайдете щастя десь.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное