Експерти ще не змогли вирішити всі таємниці Нострадама, наприклад, його прогнозування про леді з майбутнього.

Для більш ніж чотирьох століть Таємниці Нострадама привабили багатьох різних перекладачів. І, помітивши, їх тлумачення часто буває різним. І найчастіше такі тлумачення публікуються, як правило, після резонансної події: вони говорять, і Нострадамської передпліччої війни, стихійних стихій, деструктивних стихій і епідемій.



Таємниці Nostradamus Шуттєвий вибух на зльоті? Нострадамус еспреса. Однак не описано жодну інформацію про розвиток техніки абодока. Але вогонь в небі? Був. Так він потрапив на пляму. Економічна криза? І ось він гордий: для того, щоб він пророкував, що ціна куща зерна буде заспокійливим, що люди будуть їсти один одному. Астрологер не вказав дат, а перебільшення - це те, що знайоме поезії в цілому, і ще більше так в пророках. Він був про Геную, але немає необхідності уточнювати.



Чому так багато експертів не вдалося зрозуміти всі таємниці Nostradamus? Щодо декількох причин. По-перше, немає цінителів давньофранцузької та латинської мови, тому літературні переклади інтерпретуються, що лише нагадуються оригінальним текстом Мішеля Нострадама. І по-друге, швидше за все, автор "Студії" і не дуже хочеться вирішити.

Метафор або правда? І, вміло, використовуючи неоднозначність слів, метафоричності, алегоричну мову, Мішель Нострадамус так звано побудовані фрази, які кожен міг і може пояснити свої пророцтва на власний розсуд, відповідно до рівня освіти, духовного розвитку, з світоглядом. Так пропагандисти Гітлера теж вільно використовують тексти Centuries, розкидають «процедури» про тріумфування Третього Рейха по всьому світу.

На другий день я чув одну з перекладачів «свіжих», які, зокрема, пообіцяли розкритися, у своїх словах, «з глибокою сутністю». МастурбаціяПовторно знайдено в пророцтвах астролога. Я не буду ім'я перекладача, так як він не ім'я будь-кого, крім Нострадама та Івана теолога.



Що мене цікавить перекладач? Це обіцянка розкрити символічне значення образу леді. Тим не менш, оголошений занурення в глибину таємничих проповідань про це незнайомець з майбутнього, поки не сталося. Відвідувачі сайту попросили читати деякі кваліфіки, які супроводжувалися коментарями, такими як «друга жінка», «упевне духовна енергія», «певний період», «особисті соціальні групи перестануть існувати», «існу духовну війну». Ви відчуваєте, як «зніміть» суть пов’язана з такими тлумаченнями?

Чи допоможе перекладачі Nostradamus? І з яких причин, як прогнозування майбутнього, вірші були прочитані, в яких, що є надзвичайно рідкісним для кварисів Нострадама, дата вказується - сьомий місяць 1999 року (згадайте, то дуже багато людей, скручені цією пропою, серйозно чекали на кінець світу у вигляді універсальної катастрофи і подряпини голови про те, що місяця астрологер означав - липень або вересень, так як в латинській «сім'ї» вересня).



Вишні на торті були «соціальне суспільство», «місні» та «гетакомбні ігри» (так, це право, хоча є не таке слово, але «гекатомб» є жертвою в давньогрецькій Греції; пізніше слово прийшла до того, щоб означати руйнування або смерть багатьох людей).

Таким чином, через пень палуби, перекладач прийшов до висновку, що «Особлива жінка з крека», «повна жінка», «Особлива з неперевершеною репутацією» і одна з пар «чутливих золотого клітка» є такою ж «особливою жінкою». І він бере участь у всіх або багатьох подіях, які підходили до другого приходу, або кінця світу. Чи не так? й



Або ж, можливо, Нострадам написав алегорично про совісті, любов, віру, справедливість, силу, вічність? У перекладі пророків підвели свої пояснення: «Це буде якась духовна війна». Не буде видно катастрофу, крім тих, які подолали вищу духовність, помітять, що це вже сталося. Я не згадував імен, щоб не відхиляти всіх. Якщо є будь-які збіги, вони випадково. Як кіно.

До висновку, що більшість його квадроциклів не про майбутні, але про минуле по відношенню до 1555 року, коли опубліковано перше видання Centuries.



Астрологер і поет вважали, що події світової історії циклічно повторюються, оскільки планетарні конфігурації повторюються і відбуваються однакові ознаки (захоплення Сонця і місяця, планетарні паради, прилітають рейси і інші астрономічні явища). І він описав події минулого, сподіваючись, що подібні речі відбуваються в майбутньому.

Між минулим і майбутнім є сьогодення. І це наша. Це також залежить від вас і того, що майбутнє буде.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное