Розмежування навколо кола Нострадама для пошуку розв'язання важливого питання

Я недавно прийшов через Інтернет коло NostradamusЦе історія, яка може відповісти на будь-яке питання. Я погоджуюсь, що я використовую для зв'язку з цією назвою тільки прогнозування про майбутнє. Але виявилося, що французьки також зараховуються з створенням цього чарівного кола.



Не відомо, хто його авторував. Але це питання? Цікаво, чи працює це загадкове коло на практиці. Що ми робимо сьогодні!

Щоб навчитися вгадати коло Nostradamus, вам не потрібно мати ніяких спеціальних магічних навичок. З цим завданням буде впоратися абсолютно будь-який. Головне - маленька терпіння і, звичайно, керований інтерес! По-перше, потрібно намалювати коло на шматку паперу, що включає в себе 21 нумерованих площ.

Якщо ви малюєте лінь, не проблема! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Так що я пропоную вам просто друкувати коло Nostradamus на аркуші A4. Тоді проблема важче. Вам необхідно обробити дорогоцінний камінь або кільце. Важливо, що це те саме належить до вас. Ще краще, ви знімаєте з руки. При цьому ювелірні вироби концентровані максимальною енергією.



Всі препарати. Тепер сидіти комфортно, покласти шматок паперу перед вами і концентрувати. Важко попросити питання для того, щоб ви зрозуміли, що ваша увага до неї. Це найкраще робити це далеко від інших людей і шуму, так що нічого не відволікає вас. Питання повинні бути такими, що відповідь на це короткий «так» або «не».

Закрийте очі і запитайте питання кілька разів, фокусуючись на тому, що ви хочете чесно відповісти. Покиньте кільце або камінь в центр кола. Площа, в якій знаходиться об'єкт, відповідає Ваше запитання. Назвіть номер, написаний на аркуші паперу в цьому місці. Кожен з них має власну декодування. Я розділяю її далі в статті.

Відповіді на гурт Nostradamus
  1. Я. Ви обов'язково збираєтеся працювати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.



  2. Я. Ви можете досягти своєї мети, але є багато труднощів перед вами. Не боятися, якщо ви хочете.
  3. Я. Уроки говорити і більше бізнесу! Якщо ви працюєте важко, результат не буде довго в приході. Ви будете любити!
  4. травень. Щоб досягти поставленої мети, вам необхідно дати старим відступам. Минуле заважає Вашим майбутнім. Забудьте про нього!
  5. Я буду. Не звертайте увагу на те, що інші думають. Ви зробите це!



  6. Важко сказати. Підготовка до того, що буде складно. Не варто забувати про допомогу інших людей, тому що ви не можете впоратися самостійно.
  7. Невідомо. Про те, що не важливо. Не запустіть попереду двигуна!
  8. Зберігайте вуха відкритими. Вони хочуть обдурити вас. Будьте оповіщення при спілкуванні з незнайомими людьми.
  9. Я буду. Ви досягнете успіху, але за допомогою близьких людей.
  10. Я. Довірте себе повністю і повністю в цьому питанні. 54386



  11. Зробіть свій час. Ситуація не вимагає рішучих дій. Дивитися те, що відбувається.
  12. Більше не так. Не кидаємо перли до свиней. Подумайте про те, що ви говорите з ким.
  13. Ноп. Неприємний сюрприз.
  14. Я. Ви досягнете успіху, якщо ви зупините прокрастинування.
  15. Я. Життя буде дуже скоро. Зміна перемішатиме розум!
  16. Я буду. Ваш план стане реальністю, але підготуватиметься для несподіваних поворотів.



    Пілінги
  17. Невідомо. Ви не маєте чіткого плану. Не запитайте інших, щоб ви не змогли зробити себе.
  18. Важко сказати. Відрізки чекає Вас на кожному кроці. Але це допоможе вам досягти успіху в майбутньому.
  19. Стоп збивання. Щоб досягти поставленої мети, потрібно зупинити себе і стати більш впевненими.
  20. Я. Ви можете зробити все. Ви щасливі!
  21. Я. Тексти пісень, а це означає: Ти майже там!


Розмежування у колі Nostradamus не гарантує сто відсотків результату. Ваш успіх залежить в першу чергу від себе, пам'ятайте, що! До речі, нещодавно мій колега Миколаї Ладуба розповів про основні пропсії Нострадама. Я раджу читати цю статтю за посиланням.



Покажіть мені, ви коли-небудь дивилися? Як ви це робили?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное