Коли ми стали благодними, я вирішив піти з дітьми до другу, але незабаром його пошкодили.

У найскладніших випадках це допомагає один одному і підтримувати один одного. Дуже важливо знати, що у вас є хтось, щоб покладатися. Героїн нашої історії сьогодні думав, що нічого важливіше, ніж допомогти другу. Однак, коли вона потрібна її, вона розчарувала.



Редакція "Сайт" Повідомляємо Вас про історію та підрахунок на мудрих порадах.

Допомогти другу останнім часом ставати досить блаженним. У зв'язку з постійними мурахами і звуками вибухів, діти стали дуже хвилюватися, не сплять добре вночі. Тоді я вирішив, що я повинен принаймні тимчасово перейти до тихого місця. Гойдалка за кордоном страшна. Я не маю нікого, не так легко розбити з двома дітьми в невідомому. Я вирішив піти в друг в Києві.

Я думав місто був спокійним. І вони мають місце жити. Вона і її чоловік живуть в трикімнатній квартирі, є запасний номер для нас. Я наказав, що вона чекала нас. Зоя і я знаю один одному з дитинства, я впевнений, що вона не відмовляється від допомоги.



Я запакував наші речі, приймав їжу і гроші. Ми не планували постійно рухатися, ми тільки хотіли жити трохи у відносному миру. Діти мали решту, і я був з ними. Ми виїхали до столиці. Ми просто трапилися з ранку. Пішохідні квитки на нічний поїзд.



Про 7 м., ми стоялися на дверцятах Zoe. Відкриваємо дверну застібку. Займав нас на кілька хвилин, захопивши щось і запросив нас в будинок. Вона сказала нам, щоб перейти на кухню. Ми втомилися від дороги, ми хотіли трохи відпочивати. Зое було інші плани. Вона прийшла на кухню кілька хвилин пізніше і ручила мені подвійне складання паперу.



Він мав номер телефону на нього. Я не знаю, що це було, тому я негайно запитав. Зоя взяла важке дихання і сказав, що це кількість волонтерів, які допомагають з житлом. Повідомляємо про нас, і попередив їх. По-перше, я був трохи плутаним. Чи є те, як вона бачить другу допомогу? Після того, як Зоя сказав нам, щоб піти так, щоб ми могли поселитися. І вона все ще хоче спати.



Я хочу сказати щось, але з сюрпризу я не маю слів. Я забрав сонечко, голодні діти і під керівництвом їх. Поїхали на найближчу кав’ярню і їду їх. Тоді я сидів і вирішив піти додому. Це було незручно для волонтерів, тому що у мене є квартира і гроші, інші це потрібно. Проживання в місті протягом декількох днів буде дорогою, тому сьогодні ми повернемося назад.

Я не чекав цього з одного, звичайно. Ми приїхали до нас багато разів і завжди привітали гостей. І коли нам потрібна допомога, це те, що сталося. Якщо ви не хотіли бачити нас, ви можете просто розповісти нам. У мене були діти. Я не знаю, що думати зараз. Що робити далі, я не знаю.



Подума про редакцію героїні нашої історії стала досить дивною ситуацією. Ми розуміємо, що часи складно, адже кожен може мати різні ситуації. Але Зое може попередити її, що вона не може допомогти їй другу. Ми відчуваємо, що друзі повинні обговорити цю ситуацію і дізнатися, що сталося в цей день. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное