Хлопець повірив свою маму в небо після аварії, але зустрів її живий 12 років пізніше

Збиток пам'яті Багато книг були написані і багато фільмів. Людина-музей є настільки складним, що навіть провідні вчені ще не можуть розголошувати більшість своїх секретів. З одного боку, ми можемо сказати, що пошкодження точки може призвести до самих несподіваних наслідків.



Наш читач сказав нам повністю дивовижну історію, безпосередньо пов’язану з втратою довгострокової пам’яті. У другій половині дня був змінений аварією. І хто знає, як все виявилося, що це не було для раптових обставин, щоб поставити все на своєму місці.

Ми не відрізнялися від інших. Сім'я, навчання, прогулянки, друзі. Мої батьки хотіли б виростити, щоб бути гідною людиною і покласти мене в арт-коле. Я любив живопис, так що я домовився. У майбутньому вона добре подала: Я став дизайнером і зустрілася з дівчиною

Моя тітка, моя сестра, була людина, як це було, не з цього світу. Наша сім'я, як багато інших, віддають перевагу міському оточенню. З інфраструктурою, парками, магазинами та лікарнями. Але Тітка Тамара переїхала до віддаленого села, і навіть до кінця цього. Почати будинок і постійно ходити, не говорити нікому.



Наша сім'я, з явних причин, не відвідував нас Але один день мама вирішила відвідати її. Не вдалося заздалегідь зателефонувати, а також повідомляти її в листі. Так мій мама просто взяв деякі речі, деякі крупи, отримали в машині і пішли, щоб побачити її сестра. Ніщо не завадить неприємності.

Але вона була восени. Туман, дощ, розпад сільської дороги. І сталося випадково. Все, що випалювали на землю, мало нічого не залишилося автомобіля. Так, 11 я став сирітним. Гриф, величезний удар до психіки дитини, сумні думки і багато десятків годин у психологів. З часом я сходився з піту депресії і продовжував жити моє життя.

Він побудував кар'єру, одружився, став батьком. І все о 23. Мій батько завжди заохочував мене, і інші спробували бути більш привабливими. З іншого боку, я люблю себе. Я зрозумів, що гроші не дуже важливі. Хоче бути людиною і допомогти іншим людям. В іншому випадку втрачається ціла точка розвитку.

р.

Я прийшов до висновку, що я хотів бачити мій шлях. Це був довгий час, але я точно знаю її, тому що вона виглядає як мій мама. І допомогти їй не пошкодити. Бог знає, куди жити, особливо без одного, по суті, не спілкуючись. Я дізнався про свою дружину все, купивши подарунки, і оберіть на дорогу.

По дорозі, я часто попросила місцевих жителів, де я повинен звернутися до мого призначення. У мене була плоска шина, я зробив хорошу роботу підвіски, але все ж поїхав до мого призначення. Помічник голосу, до речі, більше не розуміє, що відбувається в середині дороги. Не менш корисні люди.

Як підійшов будинок, я побачила її на дверцятах. Що був мій мама. Не її сестра, не дивиться. Я мама, яка була 20 років. Як я пізніше дізнався, що робота в галузі до виснаження робить жінку гірше, ніж будь-який стрес. Я не хотів, щоб дати йти. Ці моменти ніколи не забуті, вірити мене. Я пам'ятаю його до кінця.



Після того, як я попросив своїх сусідів, я впевненість тільки стала сильнішою. Виявляється мій Тітка насправді жив тут. Я зробив деякі землеробства, але не достатньо. Не зацікавився курчатами і кабачками. Особливо, що ділянка землі, на якій потрібно постійно висадити і чистити, просто вижити.

Просто близько 12 років тому, мій Тітка залишив двері розблоковано і пішов в ліс. Вона часто залишилася на певному бізнесі протягом декількох днів, але завжди повернулася. Про те, що на тиждень з’явилася. І ось справа. Знайди її в кисті, всі кричаві. Не знаю її назву.

, Україна

Я мав пояснити людям, які вона була, щоб вона була фермою, яка збереглася місцевими старими леді, тільки з життєздатності для дивного сусіда. Вона не має дітей. І вона може зробити все з цією інформацією. Не існує можливості звернутися до лікаря. Що говорить про втрату пам'яті? Селяни вирішили залишити все на своєму місці.

Як ви можете побачити, що справжня Тітка Тамара ніколи не прийшла додому. Але її сестра, моя мама, посіла її місце. Незабаром вона потрапила до роботи, поставила будинок в порядку, і залишилася в цьому будинку на околиці. Місцеві жителі почали поважати її і навіть іноді пішли в гості. І тепер я тут.

Починався безкінечні чеки в місті, вже, лікарня. Його перша розмова з батьком протягом тривалого часу. Психологи, психіатрісти, багато фотографій та відео. Я, що був її. Після 3 років мама і тато подарували один одному присягу від лояльності. І знову стала родиною. Звісно, я зараз живе окремо, маю дружину і дитину. Але я можу приїхати до мами будь-якої другої.



Як чудово знати, що все добре. Я завжди можу побачити його і поговорити з ним. Це дивний сюжет, майже послідовний. Але це не заважає мені насолоджуватися життям і бути щасливим сином, чоловіком і батьком.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное