Я назвав мій екс-дочка-в-право і попросив її пересуватися в мене, і вирішив влаштувати будинок для мого онука.

Наша країна. одномісні Дуже поширений. Молоді люди, які ще не розуміють серйозність шлюбу, конверження та розсіювання без додаткових слів. Не один здивований, якщо їх перший шлюб закінчується після 12 місяців. Вони жили, розуміли, що вони не підходять для одного і розлучення. Це сумний факт.



Це дійсно сумний, коли береться безневинна дитина. З однією матір'ю і виросла без батька, не зрозуміло, що соціальні умови. Яка його несправність в цій історії? Чому він страждає від життя? Відповіді немає, тільки емоції. Сильний і не на всіх розвагах.

Мій син виріс без батька. Він, ймовірно, впливає на його характер. Звернувшись до нас, бо він не може нести рутину і занадто багато відповідальності. Він був, якби я, дівчина 3 роки молодший, знає більше про цю відповідальність, ніж йому. Ну, приїжджайте, підняли дитину самостійно, розсадивши, давав квиток на життя. І що сталося?



Андрій, мій син, одружений рано. Він і Ірочка двадцять років. Перша любов, романтика. Він був відсутній час роботи, щоб отримати достатню кількість грошей для кільця і, як правило, поводиться як реальний чоловік. Я бачив, що я говорю. Яра, безневинна дитина, також показали її почуття, зустрілася з мене, продемонструвала себе бути гарною господинею. У будь-якому випадку я кохаю його.

Молодці відіграли маленьке весілля, скромно, навіть на мій погляд. Вони переїхали з дому в оренду квартиру і почали жити самостійно. Потім, як вона повинна, малюка. Я був в сімті небо з щастям: онука, і навіть герой, 4300 грам! Я не міг бачити його. Моя сина знайшла нову роботу і все, здавалося б,



Через рік, розлучення. Без багато розмов, сцен і скандалів. Моя синка залишила родину. Причиною є дрібниця: ще одна жінка, колега з роботи. Не просто коханка на боці, але жінка, яка була в положенні за пару місяців. Незламна, гірка ситуація. Я знаю, хто правий і хто винний.

Яра повернулася до свого дому, Андрій пішов жити з новою жінкою. На мене були деякі спроби сина, щоб засвоюти мене і перемістити з новою нареченою, але мій відповідь зробив це ясно, що нічого подібного йому і його «чудність» блискає. Відчули гени Даду.

З Ірою я продовжував підтримувати відносини, часто пішов бачити її онуком, запитати, як було і, в цілому, допомогти з жіночими порадами. Моя донька-в-права завжди привітала мене з посміханням і відкритими руками. Але кожен раз я помітив, що вона не була жити в кращих умовах: невелика квартира, направляючи батьків, онука, яка потребує постійної уваги. Як це може розвиватися і що очікувати в таких умовах?



Я думав, що я можу допомогти. Я назвав мій дочка-в-право і запитав, якщо вона хотіла переїхати з мого онука. Я маю на увазі, я живу окремо. Я знаю, як бути з маленькою дитиною. Увечері Іра була на дверцятах Всі подякували мені за розуміння.

Ви знаєте, вони кажуть, "Що подобається дочку мені". Це ситуація. Я пішов, щоб працювати, купив все, що я хотів і зіграв з онуком. Іра варена, очищається, промивається. У будь-якому випадку, це все на неї. Не без допомоги. Навпаки ніхто не скаржався, навпаки, був сильний почуття правди того, що сталося. Моє син зацікавило мене. Я дуже сердився з ним.

Але Андрій не забув про себе. Якось він дізнався, що мій екс-дружина тепер живе з мене, і він не соромився прийти і зробити його претензії. Його мати нехай йому додому. Але Ірина пускає її в. У цей день я був вичерпаний на роботі, не було сил, було тільки жовчі і втоми.



І сказав йому все я думав. Що він діяв як свиня, так само як і його тато. Для того, щоб залишити жінку з дитиною, дитина, є найбільш слухняним актом, для якого я, як матері, дуже сором'язлива. Ті пені, які він називає “символі”, не візьмуть навіть на лавках. І ви повинні думати з головою, не з вашого каусального місця, так як він, як людина, припускав цю відповідальність.

Моє ціле тире, звичайно, почула Іра. Син пішов з очей округлим, переходячи з стопи до стопи. Про другу дитину і невелику зарплату. Занурення і зліва. Я не хочу слухати нічого. Що сім'я є дивним для мене. Відтепер у мене є онука і дочка.



Я думав про те, що йде в нотаріус. І так що ніхто не знає. Мій будинок повинен залишитися з онуком, якщо я пішов. Яра - це гарна людина, але вона потребує її сім'ї. батько для дитини. Моя сина знайшла свій шлях і не потребує мене. Для тих, хто потребує.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное