Відомі двошарові окуляри фортеці Вершинін, секрет яких не вирішився в 200 років!

Комфорт - це те, що робить навколишнє середовище будинку. І це комфорт, який відрізняє ваш будинок від інших. Так сталося, що закінчила університет за спеціальністю в дизайні інтер'єру і створення затишного будинку або квартири стала моєю професією. Ця робота є творчою, тому дуже важливо для мене бути в пошуку натхнення.

В будь-який момент і в будь-якому місці, але важливо об'єднати себе з чим любити, відвідати місця, які вам подобається, і звичайно спілкуватися з близькими. Кілька місяців тому, разом з моїм близьким другом Ольга відвідала одну з виставок музею. скло і кристалй Я змогла побачити те, що зачаровує мене в цей день.





«Не обмежується навичками російської Ліли!» Я сказав, що шукаю на одному з келихів роботи Вершиніна.

Більше 200 років тому, майстер зі скла серф Олександр Вершинін створив унікальні склопакетиМіж стінами яких були цілі картини, а точніше, невеликі моделі пейзажів з гальок, мохів, соломи, кольорових ниток і паперу.

Але зрозуміти секрет їх виготовлення і відтворити такі вироби так далеко не вдалося.





Протягом багатьох років спеціальне захоплення та зброя фахівців викликало, як майстер зумів ущільнювати скляні стіни і не обпекти, не знищити крихкі моделі. У той час скляні вентилятори працювали без газових пальників, поблизу гарячих печей, де вироби нагрівалися і розтоплювалися цілими.

Сім'я Вершиніна працювала на заводі понад сторіччя, а її представники були майстрині та менеджери з кінця XVIII до початку XX століття. А Олександр Вершинін на початку XIX століття був кращим майстером на заводі. У 1807 році імператор Олександр Я присудив йому золото годинник.

Серф від народження, цей унікальний чоловік зарекомендував себе не тільки як кваліфікований майстер скла, але і як хімік, блискучий живописець і дизайнер наборів.





Двошарові окуляри редакція "Сайт" Побачити світ мистецтва і дивитися 11. Магістр Вершинінй Справжній віртуоз своєї справи!

  1. Олександр Вершинін виготовив набори, введені королівською родиною, окуляри прикрашені темою війни 1812, келихи та деканти з грандіозними дуплексними гербами. 47



  2. Цей майстер славиться своїм унікальний«Вершинський».



  3. А на стінах цього скла є цілий пейзаж - в парку Бахметівської садиби. Кавалери ходять з дамами, діти грають поруч, труси і гусениці купаються в ставок, птахи сидять на деревних гілках, наповнених ідил. Не дивно, що весь склад не намальовується, але виготовляється з соломи, тонких гілочок, мохів, паперу і всередині скла. У той же час, яка технологія використовується в процесі роботи науковців ще невідомо.

    Не можна шукати на цьому склі. У серпні 1996 року цей шедевр був вкрадений з музею і ще не знайдено.

    р.



  4. Ці елементи знаходяться в приватних колекціях США.



  5. Скільки таких шедеврів збереглися до цього дня не відомо. Деякі з них знаходяться в особистих колекціях і лише зрідка «серце» на аукціонах, і зберігаються лише вісім штук в музеї. У Нікольському музеї, будучи його гордістю.





  6. Дивовижна пишність!



  7. Зараз в музейних колекціях відомі вісім таких унікальних окулярів, робота Вершиніна. Декор не повторюється на будь-який з них. У Кусково є ще два окуляри, зроблені в тій же техніці, отримані з різних джерел, але їх мистецька якість значно нижче. Вони, ймовірно, виступали учні Вершиніна. Не вдалося відтворити такі судини. Саме тому варто багато грошей.

    3610Р. 4200Р.



  8. На мій погляд, це просто геній!



  9. Ці два склянки були зроблені в 1797 році. Скло синього скла з мініатюрним розписом золота і срібла в м'який, мальовничий спосіб, має напис «Подивитися на нооні мисливця зйомки птахів» і відноситься до руки Вершинін сам, а сусідні роботи його студента.



  10. Олександр Вершинін створив об'єкти, які сьогодні мріяли отримати найбільші музеї світу.



  11. Довгий час технологія виготовлення цих окулярів залишалася повною талією, але пізніше, при навчанні одного такого скла, яка має невеликий чіп по краю, вони виявили, що вона має подвійні стіни, а склад поміщається не в скло, але між стінами. І, тим не менш, є ряд містерій, які залишають фахівців у захопленні і бджільництві: як майстер прикріпив свої моделі до скла, адже окуляри повністю прозорі, і на них немає сліду клею.

    І як він зумів вставити одне скло в інший так, щоб картина не переходила, так як практично немає проміжку між келихами. І нарешті, пропалювали стіни окулярів зверху, залишаючи весь склад непристойним.







Я також раджу зустрітися з 17 чудових і неймовірних кам'яних квітів Карла Фаберга, які багато називають дивом ювелірних виробів. Карл Фаберге не тільки славиться Великодніми яйцями. Поціновувачі ювелірного мистецтва вважають справжнім шедевром квітів Фаберге.



Не так давно вчені висунули кілька припущення розчину. Містерії виготовлення «вершининових» окулярівй Припустимо, що льод використовується як клей. Картину можна нанести на вологу поверхню, яку потім заморожували. Пізніше, коли окуляри вставлялися в один одного, лід розтопився.





І для зварювання країв скла змащують фосфором і встановлюють на вогонь, як дисплей феєрверків. В результаті було випущено велику кількість тепла, яка була достатньо для місцевого зварювання. І можливо, що краї не заварені, але просто заповнюють спеціальною мастикою. Але навіть якщо це так, це ще дуже болюча і трудомістка робота, яка можлива тільки для реального вірусу.

Що ви думаєте про ці чудові твори мистецтва? Я думаю, що робота цього майстра дійсно блискуча.

Чи подобається вам статтю? Відповідайте Ваше натхнення з друзями, вони будуть вдячні за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное