Простетична кухня.

Від старшої сестри моєї матері, Тітка Клава, я успадкував квартиру, в якій, серед інших «привабливих» таких як трелліж, бордо з пучок ваза, фігурки та фотографії, кілька зберігаються. Сортий

На сьогоднішній день багато хто вважає послугу реліквією минулого. Особливо ті радянські часи, які наші бабусі зберігалися за склом і отримали тільки на свята.

Ми з радістю кидаємо ці страви. Я можу зробити те ж саме, але не з цим набором.

Мадонна Послуга



ДепозитФотогалерея

«Мадонна» - це не просто набір, але і вінтажний елемент інтер'єру з відмінною якістю. І сьогодні видання. "Сайт" Покаже вам цікавий сюжет Легендарна Мадоннай Виявляється, він має свій особливий секрет!





У радянських часів сервіс (повний комплект чаю, кави та посуду) був популярним подарунком, який був представлений на честь ювілейного, весілля та інших значних подій. Домівка цього виду страв є територією Східної Німеччини (після Другої світової війни вона стала відома як ГДР).

У Німеччині заводи, де була вироблена порцеляна, працювали навіть під час Другої світової війни, а їх продукція була експортована до багатьох країн світу.





ДепозитФотогалерея

Красивий високий рівень Це не тільки прикраса будинку, але і знак багатства. Кожна радянська домогосподарка мріяла про такі страви. І тих, хто був благословенний з ним, пишалися його, надягаючи на почесне місце в тротуарі.

1197597



ДепозитФотогалерея

Яка унікальність сервісу і чому вона стала настільки легендарною?

Особливість сервісу "Мадонна" Його можна вважати розписом в ретростилі. Всі милосердя, включені в комплект, прикрашені зображеннями напівприхованих дівчаток.

Бароко прикраса робить страви дуже вишуканими. Картина прикрашена позолотою. Сам по собі порцелян був досить високою якістю, а також всіма такими стравами, виробленими в ГДР.





ДепозитФотогалерея

Найвища якість страв з Німеччини відома з XVIII століття, коли вдалося отримати порцеляну, не поступається якості китайці. Для Німеччини порцелян був одним з основних продуктів, які користуються великим попитом в інших країнах.





ДепозитФотогалерея

Першими наборами «Мадонни» привозили до розбіжностей Радянського Союзу, які повертаються з Німеччини.

Найпопулярніші німецькі фарфорові страви з дружини. Попри те, що в країні почали поширювати популярність сервісу. У зусиллях підкреслити свою участь з радянською елітою, інші господині намагалися отримати те ж саме. німецькай





ДепозитФотогалерея

На сьогоднішній день будь-який пункт з цього набору, будьте його салатною чашкою або чашкою з соусом (не кажучи вже про весь набір) дуже популярний серед антикварних колекторів.

Генуїнові набори, виготовлені на порцелянових заводах ГДР, мають високу цінність на ринку антикваріат. Наприклад, послуга сімдесятів, що складається з 94 пристроїв (сет розрахований на 12 осіб), пропонується в ціновому діапазоні від 270 до 700 доларів США. Ціна впливає на стан страв і рік випуску: чим старший набір, тим дорожче він обійдеться.





На даний момент набори Мадонни не випускаються в Німеччині. Їх виробництво здійснюється в Чехії та Польщі. Але сучасні продукти дуже відрізняються якістю від тих, які були випущені в нитки минулого століття.

І купити ПослугиЗверніть увагу на позначку, яка на кожному пристрої.

р.



Я також запрошую Вас дізнатися дивовижну історію знаменитих двошарових окулярів серф Вершиніна, секрет якого не вирішена протягом 200 років! На сьогоднішній день «вершинін» окуляри мріяли отримати найбільші музеї світу.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Такі фарфорові страви з ефектом старовини підкреслюють багатство свого власника.

З чашок такого сервісу, як дитина, що я відвертаю чай, коли я побував у моїй тіні. Тексти пісень, а це означає: І тепер я занадто!





І, можливо, я не відкинути його, тим самим зберігаючи пам'ять про те, що було дорогою до рідних. І хто знає, можливо, після деякого часу мої онуки зможуть засмажити моргу з цих дуже мусок.

Ви пам'ятаєте цей легендарний набір, або можливо, ви її щасливий власник? І, можливо, у вас є щось особливе. красивій Я хотів би поділитися своїми спогадами в коментарях.

Чи подобається вам статтю? Розкажіть про це в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное