Причини пізнього шлюбу

Майже місяць пройшло з часу шлюбу Лідії Федосяєва-Шукшини та Барі Альбасова, а медіа все ще не заспокоїлися. Всім цікаво, що може бути викликано це рішення художників.

Дійсно, історія незвичайна. Моя дружина 80 років і мій чоловік 71. Це не перший шлюб. Алібасов був одружений шість разів. Життя Лідії Федозеєва-Шукшини Він також турбулентний. Вона була одружена чотири рази.

20 років тому, з 1995 по 1998 роки вони вже в відносинах, хоча нерегістровані. Але ми розбили, залишилися друзі. А потім раптом вирішили відродити. Може бути, що любов.

14580Р



Лідія Федосіяєва-Шукшина та Барі Альбасова Люди не хочуть бути самотніми, особливо літніх людей. Для того, щоб жити століття самостійно, дуже страшно. Художники мають полум'я, але вона не може захопити. І є діти, але вони дорослі, живуть окремо, з їхніми сім'ями.

Формування пари в вікі пенсії має свої особливості. Старі люди не шукають пристрасті, вони шукають підтримки і тепла.





«Люди в старій вікі об’єднані спільними інтересами: інтимні розмови, поклоніння душі та подібні погляди життя. З усіх цих речей, я вважаю весілля позитивним подією.

По-перше, незалежно від того, як скручений світ влаштований таким чином, краще для нас жити в парі: якість життя вище, легше досягти стану гармонії, легше досягти цілей і так далі. Навіть недійсність шлюбу легше вижити, ніж одна людина: з коханою людиною ми ділимося не тільки радами, але і судами. Неважливо, як самопізнати фрази, це здорова самопізність, коментарі психолога.





Багато шанувальників артистів і детракторів почали називати поїздку до реєстру відомих людей. Він дуже несподіваний. Вони не можуть мати відносин один з одним, якщо вони роблять. У цьому віці печатка дійсно нічого.





«Шушина вже не дівчина. Я не думав, що це було питання про те, що вона повинна йти до реєстру на п'ятий раз, і вона буде прокинутися Барі до кожного ранку і сказати: «Дуже, коли ми одружилися?» У цьому випадку причина може лежати в другому партнері.

Всім відомо, що Алібасов є магістром PR. Він знає, як правильно грати комбінації, є моменти в минулому, коли виробник привернув увагу до свого особистого життя для просування його проекту. У сучасному світі PR не здивує всіх. Це джерело заробітку та слави, говорить психолог.





Групи «Інтегральні» і «На-На» Альбасов дійсно пропагують за допомогою PR і виходу. Але в даний момент його ім'я не пов'язана з будь-якими новими проектами, які потребують широкомасштабної реклами.

Лідія Федозеєва-Шукшина та Барі Альбасова не бідні люди. Не тільки перетворили їх в новий підрозділ суспільства, але й об’єднали їх





Алебасов і Шукшина є зоряною парою, для якої може статися печатка в паспорті. Актриса вже не молодий, крім того, вона хвора, можливо, вона сама бажала стати правовою дружиною Барі, щоб залишити її безглуздим.

Дуже часто родичі суперечать, незгодні з останнього заповіту покійного. У разі офіційного шлюбу стає практично неможливим. Шукшина чітко довіряє Алібасову, тому це формальне шлюб відбулося, психолог підводить до себе.

р.



Алібасов сам говорить про своє нове шлюб і дружину зокрема: Вона є унікальною особою. Розвідка, набір знань, соковитість, абсолютна толерантність, дружність, вона дуже проникаюча. Вона не має ворогів серед своїх друзів. І хто не підштовхував нас, нарешті, після того, як багато років, формально розв’язуючи наші зв’язки в «природному» спосіб?





«Чи не дуже багато людей, які мені комфортно. Дві або три людини. І Ліда, звичайно, є першим і для них. І ми йшли про це, про те, що нас навколо, і рішення про початок сім'ї.

321997 р.



Нова дружина вже давно затримала від коментаря. Ми сподіваємося, що особисте життя Лідії Федозеєва-Шукшини Він буде успішним і завжди буде люблячою і коханою людиною поруч з нею.

Читати далі про цю пару і особливості відносин у віці в наших наступних статтях. Дотримуйтесь посилань, у нас є багато цікавих речей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное