Чи варто народжувати дітей у дорослому віці

Тема пізнього материнства досить суперечлива. Незрівнянне материнство має своїх супротивників і її прихильників.

Особливо активно почали обговорювати її після поширення моди серед знаменитостей, щоб мати дітей у віці до закінчення.

Опонанти пізньої материнії вважають, що тільки молоді люди повинні народитися. Вони повинні піклуватися про дітей, вони не хочуть старших батьків. Щоб адаптувати дітей до дорослого віку, потрібно бути соціально активними. Сім'я процвітання Можливо, тільки якщо чоловік і дружина молоді, здорові, і в хорошому стані.





І що може дати неспокійний малюк або юнака, яка має багато питань у своїй голові про те, як це світ, старіння людини, працює? Після всього, з віком люди втрачають інтерес до життя і потребують підтримки і догляду не менше молодшого покоління.

Добре, прихильники пізніх материн вважають, що не можна засуджувати жінку, яка вирішила стати матір'ю, незалежно від того, як старий вона є. Коли вона відчуває, що вона може дати нове життя і любов її, чому не?

3610Р. 4200Р.

ДепозитФотогалерея

Розглянемо приклад матері з багатьма дітьми з досвідом, як людина насправді живе в роки з маленькою дитиною. Про Brigitte Nielsen

Данська знаменитість стала знаменитою головною роллю в фантазії «Червона Сонячна», в якій вона відігравала в парі з Арнольдом Шварценеггером. І одружитися в Сильвестр-Столон.





Яскравий зовнішній вигляд, харизма, люка для творчості, висока статуя (184 см) дозволило Brigitte спробувати себе як модель, співачка, актриса, ведучий телевізійного шоу.

Насичені не тільки творча діяльність Брігітте, але й її особисте життя. Перший одружений на 20 композитора Каспера Віндінг.





Тоді був безтурботний шлюб в Сильвестр-Столон. Другий син знаменитості з'явився з цивільного чоловіка і футболіста Марка Гастино. Два сини змащуються актором і четвертим чоловіком – Raul Meyer.

Але наймученіший і довгий був останній, п'ятий шлюб зі звичайним барменем Маттія Дессі. Брайгіт був жити щасливо з ним протягом 14 років. І тільки цього року їх сім'я благословила народження дитини.





В одному з інтерв'ю Brigitte Nielsen заявив, що в 40 років вона розморожує яйця, а потім спробувала вагітнати при в'язкості.





р.



Взяв роки болю і розчарування до успіху. Пара мала дівчинка малюка в липні, на тиждень після Brigitte виповнилося 55.

І були люди, які засудили її і під опублікованими фотографіями з дитиною, писали, що вони вважають актом актора неправильно.





«Для батьків, що дитина буде рости без батьків. й

"О, привітання! Але коли дитина виходить 20, вона буде 75. Чи має вона міцність на освіченість? Тексти пісень, а це означає: Я ще думаю, що вона самота.

Брігітте сказав: «Для матері є найкрасивішою річ в житті». Я не прокоментував нічого іншого.

Що ви думаєте? Яка сім'я процвітає?В якому кожен молодий або хто любить один одного, незважаючи на свій вік?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное