Елліш Консульства занурених сумішей

Не довге тому я мав задоволення купити блендер. Але радість купівлі випаровується як роса на сонці, зіткнувшись з непорозумінням інших. «Чому потрібно стаціонарний, там не можна використовувати в ньому, тільки відкидати гроші», - прочитав вирок, що працює для сестри чаю. «Окай, просто невеликий простір. І так немає ніде, щоб повернути дружину, що ззаду. Як вибрати блендер і не пошкодити його? Відповіді в нашій статті.



Якщо я був султаном, я б купити блендер кожного виду. Але недолік життєвого простору і банкнот змушує нас орієнтуватися на один варіант. І зробити усвідомлений вибір, необхідно оцінити ваші потреби, а також порівняти сильні і слабкі сторони всіх моделей.

р.

Перед тим як перейти в магазин бажано запитати себе ряд питань.

  1. Як часто ви плануєте використовувати блендер?
  2. Для чого використовувати кухонний прилад?
  3. Чи доступна на вашій кухні стільницю?
  4. Скільки грошей ви готові витрачати на покупку?


Стаціонарна блендерна джуга відмінно справляється з приготуванням коктейлів, коктейлів, дитячого харчування. Але ця сфера її застосування далеко від виснаження. Наприклад, мені подобається змішати рідке тісто млинця в ньому.



У стаціонарних блендерах також можна приготувати пюре супи, соуси, подрібнити фрукти і (у деяких моделях) льоду. Велика і щільно закриваюча чаша такого блендера визначає більшість своїх переваг: можна варити 6 або більше склянок коктейлю в часі, вироби не розбризкують (якщо закривати кришку щільно), блендер не обов'язково зберігається в руках весь час.



Для сімей з маленькими дітьми важливо, щоб стаціонарний блендер був безпечним, ніж ручний блендер. Після того, як ви досягнете руки до ножів в нижній частині джгута не є простим завданням.



Ще одна перевага я бачу, що вони завжди стоять на столі в зібраному і готовому до роботи. Не потрібно шукати частини занурювального блендера в ящиках столу, вибрати насадку, збирати, шукати на потрібне скло. Бажаєте коктейлю, заливаємо молоко, прокидаємо банан, натискаємо гудзик і воля, ласощі готовий.

До недоліків стаціонарних блендерів відносяться зайняте місце, менш універсальність, необхідність залити в них (як у випадку супів) подрібнені вироби.

Занурювальний блендер Ручний блендер, або (як багата російська мова) «блендер з ніжкою», справляється з найбільш побутовими кухонними завданнями: робить м'ясо, домашній майонез, пюре і тісто, збиває яйця і подрібнює лід. Ще більше розширити сферу застосування спеціальних насадок: коляска, болгарка, кавовий млин і т.д.



Зазвичай, занурений блендер - легкий і компактний пристрій, який легко розбирається і зібраний при необхідності. Зручно, невеликі порції продуктів, які можна подрібнити в будь-якій страві. Наприклад, картопля можна подрібнити в каструлі або швидко перемішати в чаші інгредієнтів для випічки.



Тому багато домовласників не враховують блендер з великим набором насадок розумною альтернативою об'ємним харчовим процесором і найчастіше оптимізують цю модель. Добре, недоліки: занурений блендер, на відміну від стаціонарного, необхідно тримати в руках весь час, вони не так комфортні, готуючи великі порції коктейлів і коктейлів, з безтурботним застосуванням, рідкі вироби обприскують.

Як бачите, не можна сказати, що занурення або стаціонарний блендер точно краще. Кожна модель має свої плюси і мінуси. Вирішуйте, що для вас важливіше: коктейлі або випікання. А потім виберіть пристрій, який максимально повністю задовольняє ваші потреби.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное