Мама мала дивну мрію, доки вона залишилася назавжди.

Історії. мати і дочка У світовій літературі зустрічається безліч. Деякі веселі, деякі роблять ви думаєте або відчувати сумний. Але кожен погоджується, що це відносини є унікальними і завжди викликає емоції.



На жаль, все в житті не так росій, як ми б хотіли б, і є ситуації, коли ви хочете, щоб навіть трохи чистити від зносу зради. Однак, без нього не потрібно брати все до серця.

На що морозний ранок небо вкрито сірим. Здавалося б, не було сонця на всіх, просто дивний сірий світло ледь показали деякі контури сусідніх об'єктів. вітер тільки збільшив холод, піднімаючи потоки гострих, таких як невеликі британки, сніг. Погода не повинна бути кращою.

123768

Надія була повернена з ринку. Всім не вдалося продати. Вона переноситься повними пакетами з "молочним": сиром, сиром, сметаною. Знаходилося молоко, але було обіцяно взяти старий сусід, який не міг принести ці два літри будинку.

На шляху додому Надежда запам'яталася матір'ю, яка йшла на місяць. Стара жінка до останнього коханого, щоб відвідати сусідів, зробити домашню роботу і навіть піти на воду. Це половина миля назад і вперед!



Надія завжди мала особливого і довірливого відносин з матір'ю. До останнього вони мешкали в одному селищі, можна сказати, в сусідніх будинках. Ми постійно були в дотик, і Надія часто ділилися своїми думками і досвідом. Вона запитала про консультацію і допомогла стільки, скільки вона могла, фінансово. Діти Надіна теж любили її бабуся, адже вона часто сіла з ними, коли їхні батьки були на роботі або в полі.

Після того, як мама загинула, надія стала набагато складніше в цьому плані. Чоловік залишив трохи світла для роботи: вона була в місті, тому питання часу було дуже гострим. Іноді можна попросити сусідів сидіти з дітьми, іноді не можна. Бабця, наприклад, незалежно від того, наскільки важко було, встигли годувати, мити і розчісувати дитину, тому все було ще більш-менш добре.



Надія мала мріяти інший день. Посмішка, світло. Так само, як дочка згадала. Уві сні був дивний: сонце, небо синій і запах липки. Мати нічого не скажеш Недежда, тільки вказали щось на боці. Потім вона перевернулася і зліва. А де вона була, невелике дерево виросло. І він зносився шарфом. Її улюблений шарф.

Чому ця мрія була, Надія не могла зрозуміти. Автобус зупинився в кінці і відкрив двері. Ось ми йдемо. Я маю нагоду готувати щось для чоловіка і дітей. Для того, щоб зробити речі, щоб вони не зіпсували. У день тільки почався і немає сил.



Мій чоловік прийшов на ніч. Запах був чіткий - боозий. Надія думала, що вона не підійшла і змусить скандал. А потім, розуміючи ситуацію, навіть весело. Виявилося, що чоловік просувався, тепер їм все потрібно переїхати до міста. Квартира дасть хороший ремонт за рахунок компанії. Яка адреса? "О, я не пам'ятаю. Я тільки пам'ятаю вулицю... Чи є це підроблені?

Дякую, Мати, для вашого занепокоєння. Я сподіваюся, що це простіше. Я ніколи не забув тебе.



Це буває, можливо, що наші половинки дивляться нас вниз і якось намагаються допомогти. Ми не знаємо, чи можливо це або просто збіг, але ми хочемо, щоб люди, які близькі до нього не втратили надії і завжди пам'ятають своїх близьких і родичів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное