Дитина, як і суд Богу.

Дитина, як Бог, Восьмого. Ось все швидко, мозок кип'ятять, болючий, страшний - що приховати ... І від цих шестигранних тридцять хвилин залежить життя нової людини, тому до тих пір, поки така маленька і така велика життя. Ніколи не писав про те, як все відбувається, які почуття і думки, вражає вас досвідом у пологів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Або не чекайте, напишіть його, поки все свіже в голові, живо?

Я спробую. Я боїться судити або бути незадоволеним. Все, що я повинен зробити в житті, спасибі за все. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Тому я відповідав, що ситуації, в яких я знайшов себе, я описую не за судове рішення, але з причин і вдячності.

Я можу бути чесною, я можу сказати, що я думаю, що я був через це.









С ***

Перший договір був схожий на те, що тепле в нижній частині живота: вона розливається хвиля і пропущена. Увечері, мої діти і я сидю над старою японською камерою з крихітним екраном, переглядаючи відео антенилувської нецифрової стрічки. Трохи лобасть хлопчика, «X-legs», в червоних сандалях, стояв на березі О. поряд з старшою сестрою, блонд дівчина в розтягнутих білих трусиках, і намагався дістатися до води з вигною. Це мій зараз затінені умови — 16-річний Іван і 17-річний Ліза — як чарівний погляд на їх стрімке пониження невагомості, не бджільництво власних очей — і катування мене з розмовою про життя.

Час приймав на нереальну швидкість. Ми не маємо єдиного дроту для підключення відеокамери 1997 року до поточного комп’ютера або смартфону. Ці маленькі в смішному ляльковому екрані живуть в іншому, серене і солодке життя, де молода мама, ще не вагітна з сестрою Марина, стоїть струнким, в купальнику, босоніж, але бояться носити взуття дітям, не знаючи про очевидні переваги літнього піску для маленьких ніг.

- Мама, як змінилося...

Друга скорочується протягом півгодини. Я також не можу взяти його як занурення пологів, три тижні до офіційної дати, я навіть не намагаюся думати про те, що відбувається. Ми продовжуємо говорити про дітей.

до Коли мій батько і я увійшов до храму, ми трохи старші, ніж ви зараз. Я був 19 років, і він був ще раніше, і до того часу я був 19, я вирішив стати священиком.

С ***
Я захищаю увагу читача з ненадійними думками. Якщо люди перебудували. У минулому столітті вони шукали значення життя: ціле покоління, просто довелося це зробити. У радянських часи здавалося б, якщо вони не шукали – принаймні не так масово. У Радянському Союзі була суспільна доктрина. Коли все згорнулося, було незрівнянность, з ромашкою 90-х років.

Секрет безпрецедентного успіху церковної місії: освічена радянською культурою, інтелігенціями – багатомільйонно-долларом «шаром» суспільства – підкреслений в рядку, щоб бути хрещеним. Люди захотіли заборонити Богу. На всіх рівнях соціально-психологічної маніпуляції. Реальність всередині церкви того часу було те, що майже кожна молода людина, людина, яка почала храмувати, думав себе як батько, і дівчата сіли на хору і звідти вони захопили - прямо в гавки.

Тоді, можливо, телеканал знищив духовний квест у людей? Чевал з «Орбітом», потопленим у вульгарних ТВ-шоу, навчається оцінити лише фінансове благополуччя. На гребінці цієї хвилі в храмах періодично присутні люди, які продають духовність - вироби епохи, щоб говорити. Церква не проста організація, але живий організм з потужною імунною системою.

Але суспільство не має такого подарунка самоочищення, тут, навпаки, посилюється ентропія. Молодь цікавиться економікою, ніж історія, храм сприймається як магазин або релігійне бюро. Відгуки на міському інтернет-порталі про хрещення, священики, церковні послуги грубо повторюють подібні жанрові ноти від спа або кафе. Люди оцінюють «рівний рівень сервісу», «відношення цін на якість», засвідчують, що вони все ще повинні «підтримати» щось.

Діти повинні жити в цій Церкві, змінюючи в цьому світі, другу, не «мама і батько», а власне, і координувати себе не з нами, але з цим «небезпечним». Ми не можемо виставити руки тут, просто промити.

Не дивлячись на те, що це була головна тема нашої важкої розмови з дітьми, які вечірні, і я був очевидно занадто багато турбот, принаймні для моєї вагітності.

С ***

батько приїхав додому і виховав його; діти збиралися до ліжка. Нарешті я відчував перший, досить болючий договір і зрозумів, що збирався. Я збираю необхідні документи, перекинув її в попередньо підготовлену сумку, додали гігієну поставку і страви, покинувшись на найдовшої дитини — по суті, одягаємо її на нашому ліжку, ближче до нашого наймолодшого сина — і пішли народитися.



Зростання скорочень. Я попросив мій шановний чоловік не залишити в камері, незважаючи на занепокоєння для дітей, які залишилися вдома.

Лікар відразу подивився на мене на стільці, повідомив, що «відкрити 8 пальців», (жовтень народження на 10), а, перевернувшись до медсестри, досить строго рекомендується швидко приймати тести і принести мене до народження.

І він почав. Виконавці швидко стали нестерпними. А медсестра, вставляючи катетер в вену, вимагали сидіти рівномірно, покласти її руку прямо, не пересуватися. У той же час вона посміхалася солодко, кажучи, що моє ім'я означає «грай», тому все буде добре з мене і дитиною. Я був повністю вичерпаний в боці, а також відчув, що я почав втратити свідомість. Залишки почуттів зуміли залякати, з її вільними руками почали викопати на щоках. Медсестра була знебочена.

до Що ви робите? Повірити з гірчичним насінням!

Поки я побачила як дуже новий православний, так і звернувся до одного з протестантських деномінацій!

Тоді я з'явився в жаху: Господи! Я був серйозно боїться, що ця солодка жінка була про те, щоб почати проповідне розуміння християнства до мене, і в той же час я б помер.

В результаті благодатність Бога, катетер був вставлений в свою руку, де ніхто не знайшов вену, навіть в інтенсивному догляді! Повірити...

Між страшними бортами я попросив моєї останньої міцності, щоб остаточно прийняти до лікарні, але, вона виходить, я все одно мав прийняти мої речі до мого чоловіка, в якому я прийшов (і замість того, що вони регулярно виводять «руські крила» – щось повітряне з нетканого матеріалу).

У цих дуже «крилках», що турбує біль, з сумкою в руках, вона називалася чоловіком з кімнати для вихованців. Побачивши мене в такому стані, він, можливо, навіть над емоційно вимагав, щоб я був прийняти до народження. Медсестра, очевидно, зрозуміла, що жінка має вісім років народження і привели мене до ліфта.

С ***

Я знову зупинюся, з неймовірними відбиттями про те, що ми не знаємо, як приймати жінки в сім'ї, восьмих, десятих пологів і не дійсно розуміє, як поводитися з такою жінкою в праці, хоча б на рівні вогнища миру.

Чи не можна приймати кров у лікарні? І не робіть нас знеціненням в крихітній тестовій трубі, коли це фізично неможливо зробити? Я не проти необхідної формальності, але якщо голова дитини практично вийшов, і потрібно сидіти на стільці з останньої міцності, щоб взяти кров від вас, і не вдається втратити свій... Уявіть собі другу, що жінка породжує 120 кг ваги, у пологів, раптом знаходить себе несвідомимим на підлозі? Що означає?

С ***

Ліфт начебто на другий поверх. Шлях до столу зданий як туристичний «два» з переправою гірської річки. Нарешті, я якось сходження на стілець; практично відразу ж, блодер буквально вибухнув фонтаном. Тоді прийшла швидка доставка. Не було болю.

Надійшла, кладемо абсолютно синю дитину на грудях, з якої знімається пуповинна петля, щільно загорнута навколо шиї. Дитина не дихає добре, resuscitator відійшов в реанімаційний блок, поставивши 7 балів на масштабі Apgar.

І в екстреній кімнаті, в тому числі, мій чоловік «віддався для пологів», тобто він заповнив багато статей і підписав різні згоди для мене. Я хочу, щоб я хотів би зробити все це себе.

Я забронююю, що наступного тижня я планую піти в стаціонару і лежати спокійно в відділі патології вагітних до пологів. Але вона виявилася по-різному - наша дочка народилася передчасно з ознаками фетопатії новонароджених і афіксії. Ми не отримали додому до 19 днів пізніше, після майже двох тижнів в лікарні з пневмоніями та високими білірубинами. Я добре знаю, що якщо це не за професіоналізм неонатологів в стаціонарі - в інтенсивному догляді, а в патології новонароджених в міській лікарні - наша дитина загинула в перші години після пологів. Дякуємо Богу, ми вдома разом і готуємо до хрещення нашої дочки.

С ***

Ми залишаємося в стаціонарі, в постпартуму був вперше для мене - без дитини, які можуть бути грудьми, помперовані в руках. Я можу піти в Матрону (як ми назвали її) в інтенсивному догляді тільки двічі на день, стояти над нею, промити тихо, накрити її хрестом, погладити її маленьким лобом.

Лікар щодня поінформував мене про хороші зміни в стані новонародженого: тут ми знімали трубу з носа, замінивши її кисневою маскою, зникне зонд, а малюк дізнався просмоктуватися з шприца. Незабаром з труб залишалися тільки внутрішньовенний катетер в пухирну вени з глюкози і антибіотики.

Дитина кладуть під блакитними лампами і повільно втратили її набряк. Вона народилася зайвою вагою, оскільки у мене був цукровий діабет при вагітності з 2010 року. З трьох дітей, які народилися мені з цим діагнозом, Матрона стала першою жертвою.

Надлишок ваги для неї було близько семисот грамів, тому коли Мотика втратила додаткову чотири сотні, вона почала виглядати більш-менш нормально, без щоків лежачи на її плечі, без набряків назад, яєць і блаженних підборів.

Я не можу годувати дитину в лікарні з молоком. Тут, в материнській лікарні міської лікарні, не дивно, немає стерилізаторів для молока матері, без пляшок, місця для вираження не існує. Ця сумна бездіяльність, як правило, зробила мене, що турбує лактація.

С ***

І, нарешті, реанімобілі перенесли нашу дитину з материнської лікарні до дитячої лікарні. Я пообіцяв спільне перебування з Матроною та можливістю годування грудного вигодовування: після пологів я не довелося приймати будь-які антибіотики або інші препарати, які можуть потрапити до дитини з молоком. Уявіть мій стан, коли я пішов з медсестри в стерильний ящик і побачила крихітну дочку, що лежачи в пластику. Не пропустіть.

А ось, не всі відразу. І ось як медсестра, мені довелося послухати довгі розмови про госпітальні процедури і підписати пучок до того, як я міг тримати дитину до грудей. Яким був біль, коли медсестра сказав мені, що грудне вигодовування було заборонено! Поки лікар дав дозвіл, неможливий!





Медикі незабаром залишають без того, щоб розповісти мені щось нове про те, що він здатний годувати дитину. Наша дівчина - дивний! Медсестра принесла пляшку суміші, негайно залишаючи нас, і Матрона в руках почали шукати груди.

Я не можу сказати ні до неї, шкода, дорогі лікарі і всі медсестри світу! Дякуємо Богу, виявилося, що дитина добре смоктати - і не хоче відійти і взяти пляшки. Вечору. Під час перебування в лікарні ми отримали чотири сотні грамів.

Починав наше щасливе життя лікарні. У нас є все міцно і з вдячністю. Переносимо всі ін'єкції, тести - в будь-який час доби, і крапельниці в голові, які двічі перетворюють вінок і накривають лямки підшкірні «гумки» від глюкози. Не потрібно магнезії компресів і фототерапії, будь-яких обстежень і госпітальної дієти, єдине, що я був хвилюватися про те, що було потрібно залишити дитину самостійно в ящику, щоб їсти, тому що не було їжі в підопічних або зберігати їжу.

У лікарні легко промити. І сльози, незалежно від того, як серйозний, навчати і очищати, зміцнити набагато краще, ніж будь-які радості життя. Можна бути страшним, що я 39 років і мати 8 дітей на руках, два з яких непривабливі малюки. «Зробки на підпіллях» та суб’єктів господарювання: що якщо ви померли у пологів? Що робити, якщо дитина ...

Я, безумовно, не знаю, що буде нам найближчим часом. Але я розумію, наскільки небезпечно це жити з однією стопою в майбутньому, тому що вже в даний час є так багато думати про те, щоб піклуватися про стільки людей, щоб любити, важливо зараз бути сміливим. Чому слід тягнути з тим, що тільки залежить від Бога?

Ось наша вдячна сьогодні - найстаріша мама в лікарні, а в патології новонароджених говорить: Господи, дякуємо вам, будь ласкаво просимо до нас грішники.

С ***

Я хотів би розповісти вам трохи про жінок, які я мав відвідати.

Монетично закрито материнську лікарню обласної лікарні на санітарні дні, а жінки-старті з області були «на гірці», оскільки ми називаємо 1-ю материнською госпітальмологією міської лікарні. Контингент - патологічні пологи, які повинні бути заплановані для відправки в місто. Звісно, це переважно звичайні жінки, які розщеплюються роботою і спиртом, говорять на матраци.

Коли я був в кімнаті 8 мами з дітьми, я не змогла витримати потік одягу, попросила зупинити використання м'яса. Незважаючи на те, що жінки не зупинилися вираження себе, вони значно зменшили потік неоднорідності. Тим не менш, в той же час їх настрій кинув, і жарти, різні непристойні розмови дали шлях до відчуження і розривів. Як якщо з мату вони звернулися з поганою, чорною енергією, і, даючи їх вираз, висушений, вичерпається? Здається, що висловлення від Святих Отців «мат – молитва до сатину» має справжню землю.

Я радий, що в порівнянні з минулим десятиліттям кількість мам з двома і трьома дітьми зросла. На жаль, часто третя дитина народжується, щоб покласти її м'яко, не з першого чоловіка, і турбується про те, як діти з новим батьком будуть отримувати разом з відсутністю. Або діти повинні бути залишені на п'ять онуків. Історія була особливо яскравою, коли чотирирічний хлопчик відварив свої яйця на газовій плиті, бо він був голодним.

Багато жінок з передмістя. Чоловік з семикласною освітою, в постійному пошуку роботи, не пити, але напої; алкогольний бабуся, діти зареєстровані психіатром. Сама матері стружка, щоб витягти цей ремінь і підняти людей з дітей. Я не маю аборту.

- Я люблю дітей, не погоджуюсь на аборт без доказів.

У лікарні стикався з постпартом неврозом - молодою матір'ю близнюків, які лікувалися при пневмонії новонароджених, розтушуються на них рясно, звичайно, з матом, і збитими на щоках. Сусіди з найближчих ящиків майже писали спільну літеру до охоронців, так як я розумію, щоб знайти «ру» для «психопата». Але вони зупинилися в часі - кажуть, що діти гарантовано будуть в будинку дитини - і психолог почали працювати з жінкою. Як швидко люди отримують миття мозку! На телебаченні розповіді про позбавлення батьківських прав: це означає, що ви можете легко усунути некомфортний сусід, ніхто не зробить шуму!

Ще один сюрприз був батьком прекрасної дівчини, яка по всій вагітності борішно лікувала свою красиву дружину і продовжував робити так, коли вона і її дитина перебувала в лікарні. Жінки народили дочку замість очікуваного сина. Це друга дитина разом, і друга дівчина. Дуже важко бути в такому положенні для нещастяної матері, особливо якщо у дитини є високий лейкоцитоз з неясною перспективою.

З мене в материнській палаті кладуть молоду Киргизьку жінку, Аміна, двадцять-два. Вона дійсно хотів, щоб груди вигодовувати її дочку, але вона не працювала. Я запитав всіх, ніхто не допоміг, ніхто не пояснив нічого належним чином. Вона була взята на мій грудний насос. Аміна думала, що якщо вона отримала одну, вона може легко навчитися годувати дитину, і вона буде мати багато молока.

Я намагаюся пояснити її, що дитина в руках є кращим насосом!

Я не можу. Ми боремося з нею протягом тривалого часу, ми наносимо дитину до грудей, обтягувати - не можна сидіти через стібки. Ще не виходить. Нарешті, після години боротьби він працює! Дитина смоктати, мама щаслива - тиша, краса!

Вони приносять їжу, яка відразу їсть, але мати не дає дитині в будь-якому місці від себе. Побажає груди знову і знову.

- Чому вона любить це? запитує Аміна.
- Я боїтеся, що ви не подаруєте свої груди, я сміюся, розповісти її, що ви не збираєтеся назавжди, що ви годуєте її.
- Чи вона чує? Ви розумієте? Він просить Аміну серйозно.
- Нудота!

Тоді маленька жінка, що тягне її голову безпосередньо на вухо дочки, довго і довго обіцяє її рідною мовою, співати і послухати її мовою, яка вона ніколи не відмовляється від неї, що вона буде годувати себе, що вона любить. Підставка, в некомфортному положенні, пацієнтка, посміхається на пологі своєї дитини, яка не хоче брати участь у грудях матері.

І я уявляю невелике місто Халаль-Абад, втрачене десь в Долині Фергани, передгір'я Тіена Шана, що його оточення, червоне велике сонце, гірське озеро Токтогул. Клімат субтропічний ... Є цілющі грязі і джерела - курорт. Тим не менш, міжетнічні жилети періодично зламаються, хоча б не так само, як і в 2010 році, киргизька і узбекська диаспора.

Аміна живе в Сибірі. Моя дочка вітається. Друга вагітність після викиду. Дитина вуса, жито, вимагає грудей, посміхається мати.
Аміна є громадянином іншої держави - за плату. У домашніх умовах вона вся родина вирощує полуницю. Її чоловік з ранку до вечора на ринку, батьки і чотири брати візьмуть участь у відвідуванні молодої жінки, принесуть її гарячі тандемні торти, потім суп баранини.
Росія – як завжди, для всіх: Терем-терем Хто живе в лікарні?

С ***

І це моє останнє почуття. Російська стаціонарна лікарня є найбільш стерильним місцем в галактикі. Я не маю на увазі чистоти поверхонь. Тут люди, виходячи з того, що вчинили порядок від часу безсмертності, змушені тимчасово позбавитися від усього зовнішнього, поверхневого, стати відчужливим до будь-якої естетики. Кожен такий же - безформний нічний халат з грубого х / б полотна, варіабельно рвана з герметиком ... Немає макіяжу, навіть прання ... Тільки тапочки різні. Як одна жінка в лінії стібки Вона сказала, я за те, що чорні шишки...

Всі зв'язки піддаються: ніхто не може приховати від будь-якого: разом з щасливою і спокійною матір'ю, маленькими і великими трагедіями розгортаються тут, відіграються реальні драми. Якщо у чоловіків, які сьогодні мають щось відсвяткувати з друзями при відсутності дружини, то погляньте на розпад і біль своїх близьких, які абсолютно не можуть розслабитися протягом хвилини. Необхідно годувати дітей, після 5-6 годин після пологів, подолання болю в усадці матки; німці тріщини перед кров'ю, а малюк смоктати на дні ... Неперевершені ускладнення, діагностику язика-твіста... Немає підтримки. Як годувати, що таке норма, і що боїться. Дружина «гульваніт», дитячий будинок без нагляду: післяпартійна депресія обов'язково прийдуть, тільки на тлі нервового виснаження.

Я радий, що жінки, навіть в таких обставинах, залишаються, з рідкісними винятками, людськими і добрими, намагаючись підтримати і заспокоїти один одному. Ніщо не може відлягати материнство - не страшні госпітальні сухарі, не втратити привабливість, здурена після пологів манжети, ні палло, ні кров'яних аркушів, ні набряків і швів ... Тут радість, щастя, біль - все на фронті життя! Тут, незважаючи на все, любов – відкриті двері майбутнього. опублікований

Приготований Анна Ромашко P.S. І пам'ятаєте, просто змінивши наше споживання, ми змінюємо світ разом! Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki



Джерело: matrony.ru/rodyi-eto-kak-sud-bozhiy/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное