Гуру для того, щоб носити кільце на цьому пальці, зняв – і відразу в житті все вийшло краще.

Я використовував для зносу ювелірних виробів на руках. І, звичайно, не подумав про те, що пальці зносу жінки. Я дізнався про залучення. Але потім срібні кільця почали з'являтися в моїй кнікенці - і я не пішов.

231392р.

І пізнавальне відео Романа Теоса допоміг мені один раз і всім робити "і" в цьому цікавому питанні. Чи знаєте ви, що неправильне розміщення кільця на руці може вплинути на вас в плані енергії? Я поясню все в деталях пізніше в статті.

«Наші пальці – це унікальна частина тіла, яка відрізняє нас від інших живих речей», – розповідає Роман Теос. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Є також важливі енергетичні канали в пальцях. І через належну взаємодію з ними можна досягти цікавих станів.

У ведикій системі кожен палець описується характером певної планети. Наприклад, великий палець асоціюється з Марсом. Завдяки потужності цієї планети цей палець працює як джойстик. Це може дати або приймати енергію. Поставляючи кільце на цьому пальці посилює його характеристики.



Індекс пальця підключений до Юпітера. Ця планета являє собою певні знання, точки шляху. Середній палець асоціюється з Сатурн і гумкою людини. Поставляючи праве кільце на цьому пальці може змінити якість життя. Але ви повинні зробити це дуже акуратно.

Кільковий палець підключений до сонця. Видає креативну енергію, яка дозволяє людині створювати. Також дає нам можливість знайти баланс і грунт. Однак несподівано це може бути, фахівці не рекомендують носити випадкові кільця на пальцях кільця. Це включає в себе весільні кільця, а також. Таким чином ви можете повністю небалансувати вашу внутрішню систему.



Трохифірне тісто пов'язане з Меркурією. Це дивовижний палець, який може дати і приймати здібності людини. Згідно з темними знаннями, маленький палець є антеною, яка з'єднує нас з іншими людьми.

На які пальці ви можете носити кільця і чому це зробити і тепер дайте пройти через кожен пальчик і особливості носіння кілець на них. Кільце на індексному пальці активної руки (ручка, яку ви пишете) збільшує самооцінку, активні лідерські якості.

Якщо ви зносите кільце на індексному пальці пасивної руки, ви приймаєте керівництво від інших людей. Середній палець представляє цінності і обов’язки в суспільстві. Ви приймаєте правила гри життя і несете відповідальність за те, що ви робите.



Кільце на кільцевому пальці активної руки дозволяє створювати і ділитися креативністю. На пасивній руці ювелірні вироби допоможуть розкрити креативність і простіше подолати труднощі. Люди, що надягають кільця на маленькому пальці активної руки, ймовірно, відмінні переговори. А ті, хто зношує кільце на маленькому пальці пасивної руки, мають чутливу інтуїцію і знають, як слухати.

Каблучка на великий палець активної руки вказує на сильні волі людини. Якщо ви бачите кільце на великого пальця пасивної руки, швидше за все, що внутрішня сила цієї людини проста у використанні.



Вони не люблять носити кільця на руках вільних і непристойних людей. І зношуючи кільця на декількох пальцях одночасно вказує на компенсацію енергії кожного з них. І якщо людина кладе кілець на всіх пальцях одночасно, значить, для нього важко приймати рішення в житті. Ці люди дуже ексцентричні і люблять привернути увагу.

Виявляється, що кільце можна носити на будь-яких пальцях. Але важливо розуміти, чому ви це робите. Роман Theos коментує, що в цьому випадку ви можете експериментувати і контролювати стан. Усе життя, як він кладе його, є грою.

До речі, фахівець надає вибір кілець для конкретних запитів клієнтів. Визначте, яке кільце на якому пальці потрібно носити, ви навряд чи можете без допомоги людини, яка розуміє це.



У практиці Романа був випадок, коли дівчина замовила кільце з рожевого золота з нього рожевий кварц. Вона носила її у зв'язку. В результаті дівчина зламала її ф'янке, а кільце тільки збільшило цю енергію. Спочатку не підходить для таких цілей. Хоча це не може статися, прикраса залишила зелену позначку на пальці. А потім в житті дівчини стала творча революція. Рожевий кварц несе відповідальність за це.

Я дивлю, чи є будь-яке підключення між кільцем та його положенням на пальцях? Якщо ви поділилися своїми історіями в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное