Продигал дочка змінила свою думку, щоб купити квартиру, знайти себе в будинку матері, змінити її опалення і купити газовий котел

«Все моє життя я не мав відносин з матір’ю. Я нещодавно повернув 40 років і не заважав спогадів про мій дитинства. Я вирішив виправити його, говорить Катерина. Катя не відчувала себе любого дитинства. Не було причин, що її мама не любила її. Але їх зв'язок не можна назвати теплими. Катя має молодший брат. Не секрет, що дорослі діти відчувають певну відстань від батьків. Здавалося б, якщо наймолодші діти в сім'ї отримують всю любов.

р.

Мама і Дад мали вікову різницю 20 років. Коли вони одружилися, мама була 30 і да була 50. Коли я повернув 10, я був молодшим братом. Не дуже щасливий, батько загинув майже відразу після народження мого брата. Після того, як мама не починала зв'язок з ким-небудь, спробувала підняти нас самостійно.



Я знаю, що моя мама потрібна допомога, тому я пішов працювати замість. А брат виріс, служив в армії і повернувся в руки з нареченим додому. І я думав, що я повинен залишатися з матір'ю, і мій брат, я думав, довелося жити з дружиною. Але виявилося, що брат і його кохана мама ближче.



У пошуках краще життя став модним. Я не думав довго, тому я пакував мої речі і пішов до Італії. Я не був вдома в 15 років. Друзі, Я дізнався, якщо все було з родичами. Я недавно зустрів друг в Римі. Ми зустрілися в кав'ярні, чатовані. Я дізнався мій брат пішов з мого дому мами і тепер вона живе окремо. Вимкніть її необхідну допомогу.

Я не міг знайти місце від того, що я чув. Я не можу спати вночі, тому я вирішив. Я збираюся додому, щоб допомогти мами. Я був дуже страшним, щоб повернутися назад. Все моє життя я навчаю себе, що ніхто не потребує мене, але після того, як багато років я зрозумів, що я не один більше, ніж мій мама.



Я запакував все, що я зажадав, забрав мене, і пішов додому. Я не можу сказати вам, як він був після 17 років сепарації. Я пішов до дверей мого дому, де мій мама, думаючи про щось, очищене картопля. вона виросла, але вона була ще красивою. Мама підняла голову і подивилася на мене. Вона не здавалася, щоб дізнатися мене прямо. І коли я зрозумів, що перед нею, я кинув себе в руки.

Ми припинили весь день, розповідаючи один одному, що сталося в нашому житті. Я ніколи не відчував такі сильні емоції в моєму житті, і тепер я був настільки близьким до моєї матері. Що я пропустив всі мої діти. Я забув всі гранати, і я знаю, що я зробив право, коли я вирішив приїхати.



Моя мама не була здоровою, я відразу ж назвав всі лікарі, надіслав маму лікуватися, через два тижні мама стала набагато краще. В одній точці я боївся, я втратив її. Всі ці роки я хотів зберегти житло в Італії, але змінив мій розум. Я вирішив інвестувати в будинок матері, хочу, щоб мати гідний старий вік. й



Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Коли ми молодий, ми знайдемо багато причин, щоб стати нашим батькам. Ми думаємо, що мама і тато будуть жити назавжди, глибоко вниз кожен хоче. І тільки з часом ми розуміємо, що щастя треба мати батьків, щоб дати їм можливість зустрітися з старим віком в комфорті. Всі батьки люблять своїх дітей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Але різниця в сприйнятті не означає, що батьки люблять когось менше і хтось більше. Ми зупиняємось на переїзді наших батьків, ми можемо провести з ними. Чи є причина, що не спілкуватися з тими, хто приніс вам у світ? І ви пошкодуєте пропущену можливість повісити, прощастити і ставити на плечі мами, коли ви сумуєте?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное