Якщо кішка приносить гризунів у зубах, що це означає?

Багато власників своєї хутрі "майстри" один спосіб або інший задум, "і чому мій миш-кат Тексти пісень, а це означає: І приносить їх мені з гордістю і незліченною гідністю? Я думаю, що є причиною для цього. Іноді вовна не приділяє увагу людям на всіх, а іноді його енергія може бути загиблою.



По суті, питання залишається відкритим. Але не для експертів з поведінки тварин. Вони знають, що хвостик вихованця думають. Сьогодні ми спробуємо уникнути зайвих слів і нудних наукових умов. Ми розповімо вам, що і чому кішка іноді включає в себе режим berserker без видимих причин.

Почнемо з тим, що коти мають величезну кількість різних порід. Вони можуть бути спокійними, навіть апатетичними. Вони можуть бути грайливими і енергійними без причин. В одній точці шотландські коти стали модними для молодих сімей. Припустимо, для всієї нашої любові до хвостової пухнасти, ця порода досить аморфна. Їжа і миро. І це не затискаючи, це факт.

доб.

Прийміть ті ж смужки «неблаки» (махівець, якщо насправді), відмінності буде знайдено прямо. Вони люблять грати, бігти, взаємодіяти з людьми. Не дарма в селах і селах, які використовуються як екстренери мишей і щурів. Він підніме до будь-якого отвору, принесе своє замовлення і його апетит досить мундан: досить лівих речей з столу.



Як це впливає на здоров'я? Важко сказати. Ці справжні предки показують, що кот має 9 життів. Вони пристосовані для активного способу життя, постійного ката пригод і вивчення світу. В інтернеті є багато відеороликів.

Не дивно, якщо вихованець приносить мишу своєму власнику. Ця поведінка навчалася історично. Чи можна відлякувати коти за те, що сучасні власники будинку використовуються тільки для фасованої їжі і хромового металу? Тварина запам'ятовує свої корені і діє, як вона бачить в собі.

Вважається, що кішка таким чином хоче показати власника, як послухати. Як, подивіться, ви отримали мишей. Звичайно, я можу прийняти цей факт в руки і вирішити все. Але якщо ви захочете самі зателефонувати майстрам ситуації, то дізнайтесь. Ви лежите на дивані, ви не ростете. І судячи з розпушувачами, ви також повинні мати пригнічення коренів.



Іноді люди формують для себе комфортну ідею, яка приніс в зубах мишки символізує любов домашніх тварин. Як якщо, таким чином, кішка хоче показати свою любов до породівника. Не так ми проти нього, ні. Але ми думаємо про це. Нерідко миша ще жива. Що таке точка? Фінальна замітка була відтворена власником кота. Може бути це акт любові. Але якщо ми знаємо кішки, ми не будемо вдаватися до образу.

Не думаю, що миша для кота є найбільш гармонійною закускою. Це зроблено Томом і Джеррі. По суті, мишей просто прей. Коти чудово почувають себе, коли їсти свіжі м’ясні інгредієнти з сусіднього магазину алер, якісне спеціалізоване харчування та деякі трави біля будинку. Добре для них засвоюється.



І мишей тільки для великої потреби. Так само, як кажуть, що люди знайдуть з великого апетиту. Ні, причини різні. Тільки кішка має мисливські інстинкти, і ви і не Не дивно, адже улюблені предки Барсиків були сабер-зубні предки, знищують все навколо. Ти і у мене є мавпи, які навчилися збити камінь.

Але не забувати, що мишей є носіями всіх поганих захворювань. І вони можуть викликати більше неприємностей, ніж помилково їсти (або навмисно) Новорічний дощ. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але з хворою мишею їсть буде складніше. Зверніть увагу на це.



Але найголовніше, ніколи не боляче хутром або не так багато другу. Якщо ви можете відрізнити власну квартиру з щільного лісу, це дрібно. Кіт не здатний таких подвигів. Для нього будь-яке оточення є поле бою. Так вам потрібні трофи. У будь-якому випадку, навіть якщо не дуже миша раптом з'являється перед вами – пам'ятайте! Це не причина паніки. Це просто ваш ігровий кішка вирішив подарувати вам подарунок. Це краще, ніж слизька шахта.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное