доменне ім'я сайту - як вибрати і правильно зареєструвати адресу

У сучасному світі інтернет є невід’ємною частиною життя. Для більш активної роботи бізнесу, збільшення продажів товарів і послуг. Важлива роль в цьому відіграні сайтами, адже саме на них користувач приходить шукати товар або послугу. Якщо ж люди були веб-сайтами, знаменитий доведений буде звучати як «домен, але див. зміст ресурсу. й

Сьогодні існує безліч конкурсів в Інтернеті, тому домен є надзвичайно важливим: якщо ім'я сайту не є презентабельним, то потенційні клієнти підуть на конкурентів. Особа сайту точно те, що відвідувач вперше бачить, не збиравшись до нього. Цей важливий елемент - доменне ім'я, тому давайте подивимося на те, що ця концепція є і що шукати при виборі його для вашого сайту.



Що таке доменне ім'я?
Простіше кажучи, доменне ім'я - адреса сайту, виконана в форматі, який зручний для розуміння людини. Це зроблено для того, щоб не запам'ятати фізичну адресу у вигляді IP, але для сприйняття його у зручний формат тексту. Уявіть, наскільки важко запам'ятати набори чотирьох трьох чисел, унікальних для кожного сайту замість простого текстового імені.

Назва домену має кілька рівнів. Початкова кількість, не число, є нульовим, оскільки в ІТ-сфері всі рахунки починаються від нуля. Всі сайти мають однаковий сайт і представляють точку. Для спрощення переходу на сайт, всі браузери не візуалізують його, тому користувачі також не бачать його, а відповідно не писати. Наступний рівень вказує на регіональну належність, тому він називається доменною зоною. Наприклад, якщо назва має ua, то компанія має українські коріння. Найчастіше доменна зона не пов'язана з географічним розташуванням, але є виключно пояснювальним характером. Основні приклади можуть бути:

  • com - організації комерційного типу,
  • Орган: Ординарні організації,
  • Нетто - різні портали, маленькі сайти.

Тим не менш, такі обмеження є виключно формальними в природі, тому вони не завжди спостерігаються, що дозволяє реєструвати сайт в абсолютно будь-якій доменній зоні, і це дозволить швидко доповнювати другий рівень домену.

Введіть доменне ім'я, ви можете зареєструвати його з найбільш хостинг-провайдерами. Декілька пропозицій для реєстрації домену безкоштовно, це опція, яка пропонує своїм клієнтам провайдера хостингу Cityhost.ua. Щоб отримати ім'я безкоштовно, просто купіть хостинг протягом одного року. На сайті https://cityhost.ua/besplatnyj-domen.

Особливості вибору доменного імені

На перший погляд, все дуже просто, адже досить взяти назву компанії або просто фантазувати про пам'ятне ім'я з ключовими словами на тему ресурсу, а потім вибрати оптимальну доменну зону - і все в шоколаді. Але це не те, що справа на практиці.

Найкращі імена вже приймаються іншими організаціями. Це може бути не завжди реальними сайтами, але, наприклад, дилери, які реєструють великі імена для подальшого продажу їх. Якщо ви витрачаєте гроші на це прийнятний варіант для компанії. Для цього необхідно знайти контакти власника домену, звернутися до нього. Ви можете перевірити роботу адреси безпосередньо на сторінці купівлі.

Також варто звернути увагу на історію цього домену, адже пошукова система не відстежує власників сайту. Якщо ви купуєте сайт, який був у розпорядженні шахраїв, то він не буде працювати для досягнення ефективного просування, особливо якщо пошукові системи прийняли активні дії для блокування його. Крім того, існує велика кількість негативних відгуків в Інтернеті, що негативно позначиться на репутації поточного власника ресурсу.

Ще одним аспектом є наявність Cyrillic в доменному імені. Це не рекомендується, навіть якщо сайт тільки для відвідувачів регіону. Додатково з посиланням на основний ресурс без кириличної за адресою. Ця адреса легко запам'ятовується, просто заданий, але перетворена посилання буде потворна.

Після того, як ім'я визначено, і новий власник переконаний, що немає негативної історії за ним, необхідно вибрати надійний реєстратор. Найкращий варіант буде придбати хостинг-сервіс для розміщення сайту в одній компанії, де було придбано доменне ім’я.

Основні поради:

  • Вибір лаконічного, пам'ятного звання, що легко читати.
  • вибір оптимальної доменної зони;
  • перевірка свободи домену;
  • коли він зайнятий, оберіть іншу доменну зону або інший варіант;
  • розглянути варіант придбання домену при відсутності робочого сайту;
  • Перевірити історію домена перед покупкою;
  • Виберіть відповідальний реєстратор, який пропонує послуги хостингу з бонусом.

На підставі цих порад кожна людина обирає доменне ім’я для свого ресурсу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное