Справжні назви сучасних митців, псевдонімів яких на всіх вухах

У мене немає ідеї, що він виходить, я довго любив кліпи Єлизавети Гердімова. Чи пам'ятаєте останній раз, коли ви чули Алішер Валеєв? Ви знаєте, що я говорю про? Не дивно! Після того, як всі зірки, включені в наш список популярних митців, отримали популярність під псевдонімами.



Поза «Ложки» Тож не вірити, що ім'я особи має прямий вплив на його характер. Як ви знаєте, що ви кинуте характер, ви перезавантажте долю.

Список популярних виконавців

GettyImages Леді Гага Її реальне ім'я Стефані Джоанн Анджеліна Німецька. Цікаво, що співак обрала псевдонім завдяки пісні гурту «Радіо Гага».

Реальне ім'я Марилін Мансона Брайана Хуга Warner. Засновник і постійний лідер рок-групи Марилін Мансон утворився на сценічну назву, додаючи імена двох знакових фігур з американської історії. Це актриса Марилін Монро і засновник культи «Сімейний» кримінального Карла Мансона.

Дивіться цю посаду в Instagram.

Публікація від m0neto4k@monetochkaliska



Її реальне ім'я Єлизавети Гердімова. За даними Лізи, на самому початку своєї кар'єри вона зареєстрована в соцмережах як Єлизавета Монет (у ритмі). Займіть псевдонім.



Реальне ім'я Елтона Джона - Reginald Kenneth Dwight. Відомий співак і композитор складається з псевдонімів з імен саксофоніст Елтон Деан і британського синього художника Long John Baldry.

50 км Його ім'я є Curtis James Jackson III. рапер взяв прізвичку 50 від 1980-х Brooklyn gangster Kelvin Martin, відомий як 50 Центр.

Моргени Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Morgenshtern (@morgen_shtern_oft)



Його ім'я Алішер Валєєв. Моргенстерн є німецькою для ранкової зірки. Але це також назва холодної зброї ударної та дробової дії.



GettyImages DJ Smash Real name - Андрій Ширман

Реальне найменування Halsey - Ashley Nicolette Frangipani

Гиган Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація GeeGun (@iamgeegun)



Його ім'я - Денис Устименко-Вейнштейн.



GettyImages Послання Малоне

Реальне найменування Фергі - Stacey Anne Ferguson

МакСім Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Марина Максимартист (@maksimartist)



Її справжнє ім'я Марини Абромінова.



GettyImages Питбулл Реальне найменування - Арандо Крістіан Перез

Реальне ім’я Ані Лорака Кароліна Quek

858139

GettyImages Katya Lel Реальне найменування - Катерина Чуприна

Вера Брежнев Реальне найменування - Вера Галушка

р.

Назва поштового відділення - Park Jae Sang

Реальне ім'я Шейда - Helen Folashade Adu

р.

Реальне ім’я Рейкі Мартіна Моральса. Раніше ми покладемо удар Рицького Мартіна «Лівінг La Vida Loca» в підборі життєрадісних пісень, які гарантовано прискорюють осінні сині і занурюють.

Реальне ім'я Іггі Азалі - Аметист Амелія Келлі

Коли він сказав: «Що ви зателефонуєте судно, тому він буде плавати». Якщо у вас була кар’єра в кіно або музичній індустрії, ви залишите назву або візьмуть псевдонім?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное