Я не даю в осаді продавця, що я хотів продати китайські товари народного споживання.

Якісні пуховики Не лежайте на дорозі! Щоб зловити дійсно гарну річ з моря, потрібно знати, що звернути увагу на першу. Зима настає, тому давайте подивитись в неї. Ми не доторкнемося модних тенденцій. Сьогодні ми будемо говорити про основні показники якості верхнього одягу.

, доб. 5

Якісні пуховики: як вибрати тканину, шви, фітинги, манжети і фініши - перше, що ловить око при виборі пуховики. Зимова зовнішня білизна повинна мати щільну водонепроникну тканину високої якості. Завдяки їй, ви не боїтеся як вологим снігом, так і в'яленим снігом. Іноді виробники роблять це. спеціальне просочення тканини. У цьому випадку, ваш пуховик ще краще відкидати вологу.

Буває, що візуально пуховик виглядає сто, але насправді через тиждень наповнювач починає підніматися з неї. Щоб запобігти цьому з самого початку, ретельно перевірте внутрішню підкладку при покупці. Він повинен бути добре підкреслений, з гладкими і міцними швами.



Ретельно перевірити цілісність та надійність фітингів: кнопки, кнопки, кріплення та блискавки. Останній в будь-якому випадку не повинен бути спійманий під час фітингу. Це вказує на низьку якість виробу. Зазвичай будь-який пуховик супроводжується сумкою з додатковою кнопкою або кнопкою. Якщо це не, швидше за все, виробництво просто зберігається. Не варто подобатися.

Якісні зимові куртки пошиті по-різному. Однак ми радимо вибирати моделі з капюшоном і гумками на манжетах і нижній частині речі. Завдяки цим елементам, навіть в найважчих морозах, ви відчуєте тепло.

Вибираємо зовнішній одяг, обов'язково вивчіть етикетка з інформацією про продукт. Ви знайдете склад тканини і тип наповнювача. Також етикетка вказується на яку температуру можна мити пухову куртку. До речі, ми радимо не робити це вручну, але взяти на себе те, що висихати. Так ви обов'язково поширите свій сервіс.

Що стосується наповнювача, то тут багато говорити. По-перше, дуже хороший виробник повинен прикріпити зразок наповнювача до кожного виробу. По-друге, існує безліч різних типів наповнювачів. Наприклад, пух, перо, ватина, синтепон, hollofiber, isosoft та інші. Залежно від типу наповнювача, вартість зміни продукту.



Якщо ви не любите при русі верхнього одягу, але ви хочете залишитися теплом, оберіть пухову куртку з синтетичним наповнювачем. А якщо у вашій області взимку є запеклою і морозиною, варто звернути увагу на продукт з пухиркою і перо. Склад, як правило, повинен бути близько 70-80% вниз і 20-30% перо.

Крім того, кожен наповнювач має власну щільність. Чим вище він, тим краще куртка зігріє вас. Не купуйте пухову куртку щільністю наповнювача нижче 550. Цей показник також повинен вказувати на етикетку виробника. До речі, ми ділимося простим способом перевірки якості наповнювача. Якщо після стиснення він швидко відновлює форму, такий пуховик можна сміливо купити.





Види наповнювачів дуже багато. Ви можете розповісти про кожного з них окремо. Наприклад, найбільш практичний, але водночас простий, вважається настоянка. Обов'язково вивчити це перед покупкою верхнього одягу. Ми ділимо нашу статтю, в якій ви знайдете відповіді на всі питання.

Пуховик з натуральних пуховиків і пір'яних зимових курток з натуральним наповнювачем мають як мінуси, так і проз. Наприклад, такий пуховик прослужить вам набагато більше років, ніж синтетичний. Однак при митті цього виробу самостійно можна впоратися. Ми будемо висихати його. Крім того, багато людей мають алергію на пух. Так перед покупкою краще переконатися, що ви точно можете носити таку річ.



Якщо ви все ще хочете купити тільки таку зимову куртку, зверніть увагу на те, наскільки добре вона підкладена. Вчені виробники часто роблять блоки близько 20 * 20 см на добу. І в кожному розділі наповнювач розподіляється рівномірно.

При виборі пуховика, в першу чергу, радимо орієнтуватися на її якість. Однак я хочу теплу куртку, щоб порадувати очей. Тож подумайте заздалегідь, що взуття та аксесуари, які ви будете блікувати по сніжних вулицях вашого міста.



Недавній, мій колега Ольга Мельник розповіла мені, що пуховики будуть в моді в найближчий сезон. Я впевнений, що її вибір надихне, щоб купити щось не тільки якісно, але і актуально!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное