Поверніть розмову жінок в лінії і дізнався, як очистити жирні рукави пухової куртки без миття.

Я стояв в лінії недавно, і я переварю дві жінки говорять. Він скаржився на інший, який вивів зимову пухову куртку, і у нього були жирні рукави. Вона не хоче вимити її повністю, тому що немає ніде висихати її. Але зношуючи його так, що це гасіння. І друга жінка сказала мені, як легко її видалити ці плями. Я не думав про це з тієї причини, але тепер я буду використовувати його весь час!



Редакція "Сайт" Розкаже вам, як очистити жирні рукави і комір пухової куртки без повного миття.

Оливні рукави пухової куртки – ідеальний одяг: комфортний, практичний і стильний. Тим не менш, легкі пуховики в моді зараз. Їх рукави і комір дуже швидко брудні. Для того щоб не піддавати пухову куртку до постійного миття можна використовувати простий спосіб видалення плям. Є кілька з них.



Для стартерів, як я дізнався від жінки в лінії. Щоб позбутися від плям, потрібно змочити брудні ділянки теплою водою. Вам також знадобиться губка для миття посуду або зубної щітки. Неважливо. Головне, щоб мати тверду поверхню. Кисть або губка також замочують водою і ретельно миємо господарським милом. Потім починаємо очищення плям.

Чим більше мила, тим краще. Потім промийте водою і дивимося, якщо є будь-яке забруднення. При необхідності повторіть процедуру знову. Важливо вимити залишилися мило, щоб не було розлучення. Потім просто висихати його добре. Ви не встигли повертатися на машині, а пуховик чистий!



Перший спосіб добре видаляє всі види бруду, але не завжди справляється з солоними плямами. Аміак допоможе краще в цьому. Для очищення пухової куртки необхідно приготувати спиртовий розчин. Для цього змішайте 1 столову ложку аміаку з 1 ложкою перекису водню. У цьому розчині змочіть губку і протріть забруднені ділянки. Залиште на кілька хвилин, а потім промийте водою. Одна заявка досить для того, щоб зробити плями вимкнено.



Також добре справляється з такими плямами рідиною для миття посуду. Вам знову знадобиться розчин: 1 ст. л. кошти на 500 мл води. Просто вважайтеся, що ви не будете повністю промивання пуховики. Виберіть продукт з нейтральним запахом, щоб він не залишався на тканині. Замочити губку в розчині і очистити брудні місця. Залиште на 20 хвилин, а потім змийте водою.



Якщо плями старі і не промиваються будь-яким з вищевказаних способів, можна використовувати супер інструмент: сіль і крохмаль. Для цього беремо компоненти в рівних кількостях. Додайте воду і перемішайте до стану кашу. Втирайте цю суміш в плями на пухову куртку. Залиште суміш на 10 хвилин після полоскання водою.

3610Р. 4200Р.

Всі ці методи прекрасно справляються з різними плямами. Прибрати навіть найстарші забруднення. Завдяки їм, ви не повинні мити куртку занадто часто. Після того, як всі матеріали погіршуються після частого прання. До речі, ми вже писали про те, як вибрати якісний пуховик. Ми сподіваємося, що ви будете отримувати задоволення від наших простих порад!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное