У поліція прибула на виклик і знайшла стару жінку з розірваною рукою, вона не з'їдала протягом декількох днів.

Ви можете поговорити про те, що істинний друг означає. Однак кожен погоджується, що реальні почуття повинні бути УвійтиНе просто в словах. Сьогодні ви знайдете історію ніжної дружби, яка зробить ваше серце тремблом.

Недавній друг шахти поділився незвичайним інцидентом, який виник на роботі. Вова працює на поліцейському вокзалі Лондона, він переїхав до Великої Британії і вже кілька років допомагає людям. Його ім'я партнера Джо. Один день відправника в офісі отримала дивний дзвінок.



Стара леді називається. Попри те, що хтось приїжджає до неї. Вона каже, що вона не їсть протягом трьох днів. Занепокоєний відправник подається над деталями дзвінка до патруля. Vova і Joe негайно кинуться до вказаної адреси.



Він взяв їх до дуже бідного району. Домівка збивається на добре збережених виглядах. Поруч був величезний сад, всі тушковані з жовтими осінніми листями. Відкриті двері. зрадай Очевидно, що прогулялася від кімнати до вхідних дверей протягом тривалого часу. Жінка запросила міліцію всередині.



Коли запитали, що сталося, бабуся кричав:

«Дні дні тому я впав сходи. Тексти пісень, а це означає: У мене є біль у лівій руці і плечі, а також мій весь бік. Я впевнений, що це просто спрей. Я не можу йти на себе. І мій син просто кинув в інше місто для нової роботи. Я дуже не хочу, щоб занурити його. Він шукав цю позицію.

Кожен офіцер поліції Я думав про своїх батьків.й Жоден майже зламав у сльозах, коли він виявився жіночою їжею, витримав три дні тому. Стара леді переїхала в район недавно, і вона не знаю сусідів. Дорога до наступного будинку не була закрита.



Поліція негайно запропонував викликати швидку допомогу, але бабуся лягласно сказати, що Афраїд швидкої допомогиПісля того, як все, її коханий чоловік виніс багато років тому. Джо і Вова думали трохи і, хоча це не було відповідно до положень, вирішили взяти їх бабуся до лікарні.



Виявлено, що наслідок падіння не був звичайним розтягом, але повноцінний перелом кінцівки. Я повинен мати. вкрай! Поки стара жінка лежала в кімнаті, а фахівці намагалися зберегти її руку, Джо досягла сина жінки. Він був захоплений і сказав, що він буде на наступний рейс. Прийміть, що він не буде тут протягом декількох днів.



Коли син прибув, він відразу пішов до лікарні до матері. Він запитав, чому він не викликав його. Бабця вже там. веселийПоліція відвідала її двічі, кожен день, як сина, отримав додому.

Йо і Вова стали друзями з бабусями. Вони намагалися зачепити її вгору. Історії смішних Речі на роботіВони також принесли різні смаки. Це був рік, так як хлопці вперше побачили стару леді, але вони все одно відвідують її іноді. Вони хочуть переконатися, що їх подруга є океї!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное